Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

K*rva jók ezek a képek! Rose istenien néz ki, hát még a "homokos" Ben. :D Az a dzsungel bolygó lenne az Endor vagy a Batuu? 

 

Ha valaha is aggódtam JJ miatt (aggódtam), a teaser már kevésbé. Az alábbi idézet után pedig még kevésbé. 

 

„De hogy a kérdésre is válaszoljak, most, hogy visszatértem, immár úgy érzem, talán sikerült. Ennek az őrült kihívásnak az eredménye lehetett volna egy szörnyű torzszülött, amibe beletuszkoljuk a válaszokat, különféle átkötéseket és ötleteket, hogy az egész egy nagy káoszként jöjjön le. Furcsa mód képesek voltunk kellő állhatatossággal és óriási önmegtartóztatással nyúlni a történethez, és sikerült olyan fundamentális kérdésekre választ keresnünk, amelyeket eleinte fogalmam sem volt, hogyan fogunk tudni érinteni. Úgy érzem, sikerült eljutnunk oda... és nem szeretném elkiabálni, vagy magabiztosabbnak tűnni a kelleténél, de úgy érzem, hogy most valami egészen különleges van a kezünkben. Szóval megkönnyebbüléssel tértem haza, és hálás vagyok, hogy ezt megcsinálhattam."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Griet írta:

és nem csak új merchendise termékek miatt lesz visszahozva.

Amúgy ez is simán benne van :D lehet Kylo-n csak egyszer lesz rajta, aztán elteszi a vitrinbe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az jutott eszembe így a sisakkal kapcsolatban, hogy a Ren Lovagjai rakják össze, és rá akarják tukmálni Kylóra, mert hát így akarta Snoke, ez a Ren módi. Ő viszont elutasítja (azonnal vagy kicsit később), ezzel mintegy kijelentve, hogy dugják fel maguknak, és így indul a Kylo vs. Ren adok-kapok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt az MSW podcast, jöjjön pár részlet ebből. Amúgy ha igaz amit írnak, akkor kb. Jason ismeri nagyjából az egész filmet, szóval vigyázzon aki nem akar korán mindent megtudni! Köztük én is. :D 

 

 

-Rey and Kylo meet for the first time for the film in the Jordan desert, the scene from the trailer, early in the film

-when they meet again later in the film they force link

-they start fighting in locations that neither of them are actually at (confusing) -it’s a continuation of the force Skype stuff from TLJ

-Jason wonders if the forceback in VII is a flash forward to the bit from the teaser

-Jason keeps saying he knows a lot

-he said he knows what happens with Kylo, but might have been being facetious

-he said there’s something to do with a graveyard or cemetery

-seems like this movies gonna get heavy spoiled pretty early

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.