Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

38 perccel korábban, kudar írta:

Hát először azt mondtam, h tuti, hogy eredeti, majd azt, hogy tuti, hogy nem, de amúgy nagyon tetszik. :D A Renek jól néznek ki, bár így messziről kicsit csöves kinézetük van. :D

Sztem ez official. Ez valami nyers poszter vázlat lehet. Nem a végleges csak egy vázlat ami bemutatja az ötletet amin még finomítanak ha erre bólintanak rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez túl jól fest fan-made-nek - vagy ha mégis az, gratulációm a készítőnek, mert nem csak új beállásba ábrázol régi karaktereket, de sok apróságra is odafigyelt, plusz még új karaktereket is felvázolt. Minimum alkalmazni kéne. De szerintem az lesz, amit Fulcrum ír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ez a kép... :o Tényleg nyersnek tűnik, nem kidogozott darabnak. Ami engem meggyőzne az Zorii és Jannah. Őket így még sehol sem láttuk. Szóval ez valószínűleg valami eredeti cucc lehet.

 

A koncepció tisztán látszik továnbbra is: Rey és Kylo a középpontban, de Rey feljebb van. Érdekes, hogy vannak vörös és fehér rohamosztagosok. Mintha nem egy oldalon állnának.

 

Aztán ott van C3PO! Talán magát védi a sok fegyverrel mert mindenki őt akarja a McGuffin miatt? Olyan mint egy harcos, kicsit K2SO-ra emlékeztet, csak felfegyverzettebb kivitelben. :D 

 

Érdekes képek!! :yes: 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Aztán ott van C3PO! Talán magát védi a sok fegyverrel mert mindenki őt akarja a McGuffin miatt? Olyan mint egy harcos, kicsit K2SO-ra emlékeztet, csak felfegyverzettebb kivitelben. :D 

Lehet, hogy visszanyeri elvesztett emlékeit és előjön egy régi élmény is.

tumblr_nkcpedvNYf1trf18po2_500.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is érthető. Az ep1-ben pucéran mutogatták. Az ep2-ben lefejezték. Az ep3-ban csak úgy, a megkérdezése nélkül kitörölték a memóriáját. Az ep4-ben úgy adták el, mintha rabszolga lenne. Az ep5-ben szétlőtték. Az ep6-ban isteni mivolta ellenére még a plüssmacik is tojtak a fejére, ráadásul Luke gazda csak úgy elajándékozta egy undorító féregnek. Az ep7-ben a karját csereberélték. Az ep8-ban meg újfent mindenki tojt a fejére. Hát ezután én is bepöccennék. :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik kémjelentésben egyébként benne volt, hogy 3PO-t látni fogjuk Chewie fegyvereivel. Az MSW írta ha jól rémlik. Nekem kifejezetten tetszik a poszter. Pláne hogy rajta vannak a Renek. Ők az egyik legérdekesebb elemei az új filmnek. Nagyon várom mit kavarnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos Leia valamilyen régi, eddig nem használt képeket felhasználva lehet majd rajta és ebből nem tudom mennyi lehet, ha van egyáltalán. Amúgy emlékeztek arra, amikor valami orosz oldalról vagy már nem is tudom pontosan honnan, de kiszivárgott egy Solo marketing kép? Azt is tagadták aztán kiderült, hogy teljesen legitim volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.