Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Én is komálom azt a bamba figurát. Amúgy érdekes az a cucc BiBi mellett. Droidnak tippelem.
3PO meg lehet hogy simán csak Csubi fegyverhordozója lett. 3PO Panza. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A renek durcák, C-3PO vagány. Kylo megreparált sisakja még coolabb, mint volt, a vörös rohamosztagosok sisakja meg nagyon komolyan idézi a klónok Phase II sisakját. Ez nagyon-nagyon tetszik, elég komoly vizuális visszautalás az ep3-ra.

master-replicas-clone-trooper-helmets.JP

Az új TIE meh (kicsit uncsi, hogy minden új filmbe, meg már sorozatba is beleerőltetnek egy új TIE-t), ráadásul ebben már sok fantáziát sem látok. Az Y-szárnyú megjelenésének sem örülök annyira. Miért pont ezt az alsó hangon is 70 év felé közelítő modellt kellett elővenni? Már a Lázadók Szövetségében is vén csotrogány volt ez a típus, és a kinézet alapján ez ugyanolyan, a Szövetség által egyedire alakított BTL-A4. Vagyis az Ellenállás a Lázadók Szövetségének Y-szárnyúit kukázták össze, amiket eleve a kukából szedett össze a Szövetség? A kétségbeesés egy dolog, de ez kicsit túlzás. Jobban örültem volna ha inkább a többször is említett B-szárnyú Mk. 2. jelenik meg, az Y-szárnyú meg megmarad egy letűnt világ részeként. Ennyi erővel ARC-170-esek vagy V-szárnyúak is megjelenhetnének, hiszen azok egyidősek az Y-szárnyúval. És az elég komoly utalás is lett volna.

Láthatóan a Falcon újra visszakapja az antennáját. Hányadszor is? Ez már a negyedik. Én inkább többet nem szerelnék fel. :D 

Tetszik Rey új, fehér ruhája. Bár jobban bírtam a szürkét, ami afféle átmenetet jelképezett, de ez a fehér is jól áll neki. Immár elköteleződött a fény felé. És szépen illik Padmé és Leia mellé. Remélem, valakinek eszébe jut a három fehérbe öltözött hölgyről képet csinálni. Vevő lennék rá.

A két új csajszi egyelőre tetszetős, különösen a lila ruhás. Nekem olyan fejvadász érzésem van vele kapcsolatban, de lehet, hogy csak azért, mert Zamre emlékeztet. Az új droid is tetszetős, az az idegen viszont annyira nem jön be. Szerintem nem illik a képre. Plusz olyan, mintha a Men in Blacktől kérték volna kölcsön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

A két új csajszi egyelőre tetszetős, különösen a lila ruhás. Nekem olyan fejvadász érzésem van vele kapcsolatban, de lehet, hogy csak azért, mert Zamre emlékeztet. Az új droid is tetszetős, az az idegen viszont annyira nem jön be. Szerintem nem illik a képre. Plusz olyan, mintha a Men in Blacktől kérték volna kölcsön.

Nekem is az új lény gáz plusz nálam C-3PO is gond, szinte leesik róla a photoshop töltényszíj. :)

 

A Renek viszont jók!

Érdekes, hogy 3 csillagromboló is feltűnik a képen, de az ellenállásnál csak vadászgépek sorakoznak. Lehet, hogy nem sikerült nagyobb hajókkal feltölteni a gépparkot? Vagy csak a kép koncepciója miatt felülre a nagyobb gépek nem illettek be? A kép alja jó egyébként, a széleivel vannak elsősorban gondjaim. Poe-nak jól áll a IX-es szerkó, Finn egy kicsit fura ezzel a hajjal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem finoman kifejezhetem nemtetszésemet újfent a sisak kapcsán. Kétségeim vannak annak összerakhatóságával kapcsolatban még in universe is. Ráadásul ez már második furcsaság, hisz a TFA utáni előkerülése is nem kis bravúr, de ez nagyobb. Úgysem tippeltem még címet! Legyen: Return of the Helmet...again!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Találóan jegyezték meg a képpel kapcsolatban, hogy olyan mintha egy közvetlen TFA folytatás posztere lenne. 

Érdekes, a piros dominancia miatt inkább emlékeztet a TLJ poszterére

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

@Ody MandrellEképzelhető. :)

 

A neten most az a vad teória kering, hogy a Red trooperek klónok az Ismeretlen Régiókból. Mekkora Prequel utalás lenne! 

De kinek a katonái? Nekem jobban tetszene ha egy belső viszály termékei lennének. Mondjuk Kylot és a Reneket támogató egységek. 

22 perccel korábban, csoli1138 írta:

Remélem finoman kifejezhetem nemtetszésemet újfent a sisak kapcsán. Kétségeim vannak annak összerakhatóságával kapcsolatban még in universe is. Ráadásul ez már második furcsaság, hisz a TFA utáni előkerülése is nem kis bravúr, de ez nagyobb. Úgysem tippeltem még címet! Legyen: Return of the Helmet...again!

A sisakkal én se vagyok kibékülve mert továbbra is visszalépésnek érzem. Viszont ezzel megvárnám a filmet. 

16 perccel korábban, Yoda József írta:

Érdekes, a piros dominancia miatt inkább emlékeztet a TLJ poszterére

Talán. A hivatalos poszterre leszek kíváncsi. Egyébként a koncepció jó: felül vannak a jók, alul a gonoszok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretem a maszkokat Vader óta, ez már ilyen gyerekkori becsípődés.  :) Kylo-t is csíptem maszkban, és tök jó, hogy levette a 8-ra, végleg... Driver remek színész, zseniális ebben a karakterben, minden mimikáját imádom, amit eddig láttam tőle... és tök jó lehet, hogy mégis visszaveszi, nyilván bőven látjuk majd nélküle is.  Torz sisak ez, baromi jól fog mutatni szerintem, és marha izgi, hogy újra felveszi, és mikor és miért lesz nélküle... :)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Szeretem a maszkokat Vader óta, ez már ilyen gyerekkori becsípődés.  :) Kylo-t is csíptem maszkban, és tök jó, hogy levette a 8-ra, végleg... Driver remek színész, zseniális ebben a karakterben, minden mimikáját imádom, amit eddig láttam tőle... és tök jó lehet, hogy mégis visszaveszi, nyilván bőven látjuk majd nélküle is.  Torz sisak ez, baromi jól fog mutatni szerintem, és marha izgi, hogy újra felveszi, és mikor és miért lesz nélküle... :)

Ha a renek előtt rejtegeti a sebét/sebezhetőségét, az teljesen "ren"dben lenne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem Hamill írta volna ki, akkor több lenne bennem a remény :D szerintem szokás szerint trollkodik, de ne legyen igazam :) 

Redditen is azt írják, hogy Batmannek van ma a 80. évfordulója, így azzal kapcsolatos lesz (ugye Hamill volt már Joker)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.