Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Most láttam, hogy az RTL Klub Március 3-tól leadja majdnem  összes részt a Star Wars-ból. Ez minden bizonnyal tisztelgés a IX és az egész Saga előtt. Gondolom a Celebration miatt került napirendre, illetve hogy befejeződik a sztori. :) Tudom, hogy kereskedelmi csatorna meg reklámok de valahogy ez engem mégis megérint, mert legalább egy hazai csatorna is meghajol a filmtörténelem legikonikusabb filmsorozata előtt. 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Donát írta:

Igen, de a Lars farm inkább Luke szempontjából érdekes, Anakin örökségében kevés szerepet játszik. 

Ugyanakkor Shmi Skywalker, akitől ez az egész indult ott van eltemetve a Lars farm mellett (ugyan Owen a sirtáblákat lebontotta, hogy Luke ne kérdezősködjön fölöslegesen, de maguk sirok még ott vannak). Ennek mondjuk aligha lesz nagy jelentősége, de ha már csak egy enyhe icike picike utalás lenne rá már az is szép lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Most láttam, hogy az RTL Klub Március 3-tól leadja az összes részt a Star Wars-ból. Ez minden bizonnyal tisztelgés a IX és az egész Saga előtt. Gondolom a Celebration miatt került napirendre, illetve hogy befejeződik a sztori. :) Tudom, hogy kereskedelmi csatorna meg reklámok de valahogy ez engem mégis megérint, mert legalább egy hazai csatorna is meghajol a filmtörténelem legikonikusabb filmsorozata előtt. 

 

2017-ben legalább az Utolsó Jedik bemutatója előtt adták le mind a 7 részt, hogy ráhangolják az embereket az új filmre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egy évben mikor vannak "SW-hez köthető napok"? Hirtelen a május 4. ugrik be.

Május 4, Star Wars Celebration, Comic Con, EA Play és Gamescom videojátékos vonalról - ez máris négy nagy rendezvény több nappal, amit biza lehet kötni hellyel-közzel az SW-hez, mint brandhez, amikor tömegek figyelnek a geek vonalra, és ebből kettő kifejezetten SW-hez kötött, ami kuriózum, ilyenről egy filmes franchise sem álmodhat. Most ne mond nekem, hogy az ep9 megbukik, ha a trailert és a címet is a Celebrationon és/vagy május 4-én lövik el. Az ep9-cel kapcsolatban meg nem maradt ezer bejelenteni való: cím és az első trailer, aztán csókolom. Hát töcskölje meg az anyukáját az a marketinges, aki képtelen ezt a kettőt elosztani ennyi nemzetközi esemény között. :) 

9 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Jakku, megint? Abból a bolygóból én már nem kérek.

Azért ilyenkor örülök, hogy a filmeket nem Darth Revannak rendezik. :evil:

4 órával ezelőtt, Donát írta:

Igen, de a Lars farm inkább Luke szempontjából érdekes, Anakin örökségében kevés szerepet játszik. 

Ugyanakkor, mivel Luke is szerves része az egész SAGA-nak, így  nem csoda, ha ellátogatnak egy olyan helyre, ami így vagy úgy, de közös Anakinban és Luke-ban. Elvégre Shmi Skywalker ott van eltemetve, ami Anakin számára fontos, Luke meg ott nőtt fel, ami neki fontos. Engem inkább az érdekel, miért akarna bárki is ellátogatni ide. Nem lepne meg, ha ez inkább egy olyasmi látomás része lenne, mint az ep7-ben volt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem látomás lesz a Tatooine, akkor most végződhetne egy napfelkeltével a naplemente helyett, ezzel is jelezve, hogy vége a Skywalker érának és valami új kezdődik majd. 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Kylonak új hajója lesz. Ott lesz Vader sisakja is

Ez lehetséges lenne? Vader sisakja nem a Starkiller Bázison volt? Akárcsak Kylo sisakja, ami szintén ott lett hagyva a hídon.

Jó, nyilván egy titkos szereplő ("A Kellékes") begyűjtötte mindkettőt, mielőtt felrobbant volna a Starkiller Bázis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy csak látomás lesz ahogy Dzséjt is írta. Most meg ne kérdezd, hogy kinek a látomása és miért? :lol: 

Szerintem Rey és Kylo is láthatja. Amúgy nagyon úgy tűnik, hogy tényleg lesz egy flashback jelenet, amiben szerepel Luke és Leia, a Lars farm meg lehet ennek része, mármint Luke oldaláról. Én el tudom képzelni, hogy lesz egy nagy villanása Reynek vagy Kylónak, amiben az ep1-től végigmegyünk az ep9-ig valami olyan formában, mint ahogy az ep7-ben is bevillant Reynek pár dolog.

 

2 perccel korábban, jez írta:

Ez lehetséges lenne? Vader sisakja nem a Starkiller Bázison volt?

Nem, Vader sisakja a Finalizeren van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, jez írta:

Ez lehetséges lenne? Vader sisakja nem a Starkiller Bázison volt? Akárcsak Kylo sisakja, ami szintén ott lett hagyva a hídon.

Jó, nyilván egy titkos szereplő ("A Kellékes") begyűjtötte mindkettőt, mielőtt felrobbant volna a Starkiller Bázis.

Az elsőt Dzséjt megválaszolta. Kylo sisakja a Supermacy-n volt, ott törte össze a liftben.

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem Rey és Kylo is láthatja. Amúgy nagyon úgy tűnik, hogy tényleg lesz egy flashback jelenet, amiben szerepel Luke és Leia, a Lars farm meg lehet ennek része, mármint Luke oldaláról. Én el tudom képzelni, hogy lesz egy nagy villanása Reynek vagy Kylónak, amiben az ep1-től végigmegyünk az ep9-ig valami olyan formában, mint ahogy az ep7-ben is bevillant Reynek pár dolog.

Attól is függ milyen állapotban van az a farm. Ha égett akkor az nem látomás lesz. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kylo sisakja a Supermacy-n volt, ott törte össze a liftben.

Én az ep.7-re gondolok. Han és Kylo beszélget a hídon, Han meghal, Kylo Rey és Finn után veti magát, sisak ott marad a hídon...

Rey legyőzi Kylot, Snoke utasítja Huxot, hogy szedjék össze Kylot gyorsan, mert mindjárt robban a bolygó. Kylo már nem mehetett vissza érte, mivel már evakuálás alatt volt a Bázis és ideje se lett volna rá, és nem hiszem hogy Kylo után még arra járt volna valaki, hogy azon a hosszú keskeny hídon mászkáljon. 

Hacsak nem egy kóbor rohamosztagos járt arra mégis, "nini, itt van Kylo Ren sisakja, jobb ha magammal viszem, hátha kell még neki az ep.8-ra is". :) Vagy hacsak nem volt neki 2 sisakja, és a tartalékot használta az ep.8-ban.

 

18 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nem, Vader sisakja a Finalizeren van.

Köszönöm az infót. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, jez írta:

Én az ep.7-re gondolok. Han és Kylo beszélget a hídon, Han meghal, Kylo Rey és Finn után veti magát, sisak ott marad a hídon...

 Rey legyőzi Kylot, Snoke utasítja Huxot, hogy szedjék össze Kylot gyorsan, mert mindjárt robban a bolygó. Kylo már nem mehetett vissza érte, mivel már evakuálás alatt volt a Bázis és ideje se lett volna rá, és nem hiszem hogy Kylo után még arra járt volna valaki, hogy azon a hosszú keskeny hídon mászkáljon. 

 Hacsak nem egy kóbor rohamosztagos járt arra mégis, "nini, itt van Kylo Ren sisakja, jobb ha magammal viszem, hátha kell még neki az ep.8-ra is". :) Vagy hacsak nem volt neki 2 sisakja, és a tartalékot használta az ep.8-ban.

 

Ja, hogy erre gondoltál... Jó kérdés. Valószínű a rohamosztagos teória az igaz. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, jez írta:

Hacsak nem egy kóbor rohamosztagos járt arra mégis, "nini, itt van Kylo Ren sisakja, jobb ha magammal viszem, hátha kell még neki az ep.8-ra is". :) Vagy hacsak nem volt neki 2 sisakja, és a tartalékot használta az ep.8-ban.

Mivel elég sok rohamosztagos volt abban a csarnokban, és valószínűleg mindenki tudja, hogy Kylónak fontos lehet a sityakja (elvégre elég sanszos, hogy ezekben a percekben látták először anélkül), az egyik akár csupán jófejségből utána is vihette. De akár Hux is fölszedhette, hiszen egyáltalán nem biztos, hogy az erdőben kezdte keresni.

A tartalék sisak viszont kizárt. A tartalékon nem ugyanott lennének a sérülések. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, hogy nem a filmről írok/kérdezek, de ez az egyetlen topic, ami nekem nem jegyzi meg, hogy hol voltam benne utoljára.

Már hülyét kapok a az első bejegyzéstől, hogy "Rian Johnson írja, Colin Trevorrow rendezi. Egyelőre ennyi az infó..."

Az én készülékemben lehet a hiba?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy csávó, Scott, aki ott volt a mai Disney meetingen megosztott pár spoilert, amit látott.

 

We saw a blockade runner in an abandoned looking hangar. An explosion knocking Stormtroopers in a starship hangar bay.

 

Kylo Ren in a white room looking at the Vader helmet.

Rey, Finn, Poe in Falcon cockpit.

Lando briefly.

Rey with Chewie's bowcastet.

Finn in some abandoned looking ship interior.

Scott also says no mask for Kylo in that scene!

MORE:

Kylo was in a room like in the rebel Blockade runner style, that bright white. And he's looking down as a box or container opens to reveal the charred Vader helmet. Again, he's not wearing a mask.
We saw a marketplace (?) scene with Rey walking through and some aliens.
White room kind of looked like the interior of the Rebel Blockade runner. That bright white look.

 

Nagyon érdekesnek hangzanak. Kylonak ezek szerint lesz egy fehér hajója, ahol ott van Vader sisakja? MSW is írt valami ilyesmit azt hiszem. 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul:

 

A Disney ma levetített néhány felvételt a részvényeseinek, az idén érkező jelentősebb filmjeiből, amelyek között ott volt a Star Wars kilencedik epizódja is. Ugyan a videókat nem fogják közzétenni, de egy lelkesebb nézőnek, Scott Ladewignek köszönhetően érkezett róluk egy rövid leírás:

"Láttunk egy blokádtörőt egy elhagyatottnak tűnő hangárban. Egy robbanást, ami rohamosztagosokat lökött a földre egy hangárban. Kylo Rent egy fehér teremben, ahogy Vader sisakját nézte. Reyt, Finnt, és Poet a Sólyom pilótafülkéjében."

Ladewig további tweetjeiből kiderült, hogy Kylo Ren nem viselt sisakot, és, hogy egy, az ötödik epizódban Vader által használt meditációs kamrához hasonlatos, fehér "teremben" ült. Ezen kívül Lando is felbukkant, és Rey az egyik (színfalak mögötti) jelenetben, kábelek segítségével ugrált, kezében a fénykardjával.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Rey az egyik (színfalak mögötti) jelenetben, kábelek segítségével ugrált, kezében a fénykardjával.

Ez lehet a nulla gravitációs harc is amiről az MSW spoilerezett. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.