Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

13 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Jó, hogy ismét konfrontálódni fog R2-val

Force Ghostként erre elvileg nem képes... Mármint R2 nem láthatja őt, mert a droid nem Erőérzékeny.

 

Flashback attól még lehet, hogy így néz ki, csak akkor más időben. De lehet csak utómunka nélküli kép, és tényleg szellem. Vagy lehet ez konkrétan a filmbe se lesz benne :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Yoda József írta:

Flashback attól még lehet, hogy így néz ki, csak akkor más időben. De lehet csak utómunka nélküli kép, és tényleg szellem. Vagy lehet ez konkrétan a filmbe se lesz benne :P

 

Ebben a formában egyik kép se lesz benne, nagyon fontos tudni, hogy ezek nem screenshotok a filmből. Ezek a Vanity Fair fotósának, Annie Leibovitznak a fotói, de ezt biztos többen tudjátok. Szóval fogadni mernék, hogy ez egy jelenet a film jelenidejéből, amikor Luke megjelenik force ghostként, vagy esetleg ereje teljében, bár utóbbira nem tennék nagy összeget. Flashback-ként azt az időt tudom elképzelni, amikor Luke az Ahch-To-ra vonult, talán az utolsó találkozója R2-val - bár szerintem az közvetlen a templom felégetése után történt.

 

(Am Yoda József, ne vedd magadra, a te kérdésfelvetésed tök oké, csak femerült bennem, hogy már olyan régóta olvasgatom a pletykákat, és felütötte a fejét egy típus, hogy milyen flashback-jelenetekre lehet számítani a film során. Hogy megfiatalítják Luke-ot, Leiát Carrie lánya játssza mocap-pel, hogy Palpatine csak flashback-ben lesz, hogy a flashback-ben Matt Smith fogja játszani, hogy Luke egy flashbackben leszed az Erővel egy csillagrombolót, stb. Ahogy az előző két film, úgy nyilván ez a mozi is biztosra vehetően fog flashback-eket használni - erre enged következtetni, hogy a cikk belengeti, hogy megtudjuk, az Első Rend hogyan alakult ki -, de valószínűsíthetően nem sokkal többet, mint a TLJ. De ezért így miért kell szurkolni, vagy milyen lényeges tulajdonsága van, ami egy flashback jelentőségét a film jelen ideje fölé emeli? Én pl. kifejezetten csalódott lennék, ha pl. Palpatine csak flashback-ben lenne jelen azok után, hogy beharangozták őt. Ahogy Luke is elsősorban a film jelenidejében force ghostként, vagy egyéb módon jelenjen meg, és ne a múltban. Meg kifejezetten olyan jeleneteket szeretnék látni flashbackben, amiknek van jelentősége a jelen sztorijával kapcsolatban, de az, hogy Luke fiatalon mit bűvészkedik az Erővel badass módon, nem nagyon érdekel, amennyiben nincs valami hozadéka a TRoS jelenidejében. De ezt tényleg csak a korábbi pletykák kapcsán mondom.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem fogja. Íme a Renek egyébként.

 

star-wars-feature-vf-2019-summer-embed-1

 Nézzétek csak meg jobban a háttal álló Ren-nek a fegyverét! Dryden Vos hajóján is volt egy ilyen vagy ehhez hasonló! Egy reddites szúrta ki. solo-db-dryden-vos-main-image_4ac071fb.j

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 3
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Érdekes mód Luke-nak ugyanaz a kéztartása mint Last Jedi fotózáson. Nézzétek a kesztyűt. Mintha a fentebbi kép egy Photoshop-al összerakott kép lenne korábbi Luke képekből.

Biztos most készült a kép, ellenben elég gáz lenne ha Photoshoppal raknák össze Luke-ot. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

C3PO.

 

star-wars-feature-vf-2019-summer-embed-0

 

 

És BB-8 :D

 

 

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kylo és Rey Erő kapcsolódás általi párbaja.

 

star-wars-feature-vf-2019-summer-embed-0

 

 

 

Olyan lesz mintha kinect-eznének. :D

 

 

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az is lehet, hogy valaki Kylonak akarja kiadni magát. Talán az egyik Ren? :) De ez csak egy vad ötlet, most olvastam én is.

 

Vagy azért hegesztik össze mert Kylo egy üvegdobozba akarja tenni hogy gyönyörködhessen benne. Ez is csak egy vad ötlet. Most találtam ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abrams gondolatai felett elsiklottunk, holott nagyon fontosak lehetnek. 

 

“Working on nine, I found myself approaching it slightlydifferently,” he says. “Which is to say that, on seven, I felt beholden to Star Wars in away that was interesting—I was doing what to the best of my ability I felt Star Warsshould be.” But this time something changed. Abrams found himself makingdifferent choices—for the camera angles, the lighting, the story. “It felt slightly more renegade; it felt slightly more like, you know, @#$%^, I’m going to do the thing that feels right because it does, not because it adheres tosomething.”

 

Még az is lehet, hogy ez egy teljesen más stílusú film lesz mint a szokásos SW filmek? 

 

ABC videó az újdonságokról. 

 

https://gma.abc/2JTxHC5

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Érdekes mód Luke-nak ugyanaz a kéztartása mint Last Jedi fotózáson. Nézzétek a kesztyűt. Mintha a fentebbi kép egy Photoshop-al összerakott kép lenne korábbi Luke képekből.

A kéztartása ugyanaz, de minden más teljesen más. Szerintem valószínűbb, hogy Hamill kétszer állt be hasonló "Jedi állásba", mint az, hogy a Vanity Fair összephotoshoppolt egy képet régiekből, és eladta újként. Azért ez eléggé rontana a hitelükön.

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Még az is lehet, hogy ez egy teljesen más stílusú film lesz mint a szokásos SW filmek?

Az ep8 után szerintem nagyjából ez a minimum. Ennek a filmnek, mint saga-zárófilmnek különlegesnek kell lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke-hoz: A neten azt olvastam, hogy a korai Jedi visszatérhez (ami, akkor még a Jedi bosszúja volt) voltak olyan elképzelések, hogy Obi-Wan visszatér a halálból élőként, hogy segítse Luke-ot Vader és az Uralkodó ellen. Na most, úgy tudom, hogy volt arról is szó, hogy Erő-szellemek is segítették volna. Szóval még az is elképzelhető, hogy mindez most az utolsó részben akár meg is valósulhat. Csak nem ezt vitatta meg JJ Lucas-al? :D Pontosabban ezt is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, bár elképzelni is nehéz, hogy avatkozhatna be Luke szelleme egy fizikai párbajba. Sok múlik azon, milyen formában fog Palpatine feltűnni. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

A neten azt olvastam, hogy a korai Jedi visszatérhez (ami, akkor még a Jedi bosszúja volt) voltak olyan elképzelések, hogy Obi-Wan visszatér a halálból élőként

Tudomásom szerint ilyen elképzelés sosem volt, csak annyi hogy Yoda és Ben szelleme is megjelent volna a párbaj során.

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekes elképzelés, bár elképzelni is nehéz, hogy avatkozhatna be Luke szelleme egyfizikai párbajba.

Szerintem az ep8 után ezt egyáltalán nem nehéz elképzelni, révén Yoda egy ujjmozdulattal a fizikai időjárást bolondította meg, és egy fizikai fát gyújtott fel egy fizikai villámmal, és a szellem botjával is képes volt kupán vágni a fizikai Luke-ot. :) Az ep8 látványosan egyértelművé tette, hogy az Erőszellemek nem csak bele tudnak avatkozni a fizikai dolgokba, de isteni erőkkel bírnak a mi létsíkunkon. ("...nagyobb lesz a hatalmam, semmint azt el tudnád képzelni.") Vagyis az egyik szemöldökük megemelésével Kylo Renből freskót csinálhatnának a Finalizer hídjának ablakán.

A Jedik nagyságát jelzi, hogy ezzel a hatalommal nem élnek vissza, nem is igazán használják. De ha már egy Palpatine szellem is képbe kerül, vagy valami hasonló dolog, akkor a hatalmuk bevetése szükségszerűvé válhat, kizárólag a természetfeletti entitás vagy erő ellen.

Vagy az is lehet, hogy ők idézik elő azt a jelenést, ami téren és időn át szárnyaló párbajt eredményez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elvileg egy nyers szkript, egy korai vázlat. 

 

https://www.starwarz.com/starkiller/revenge-of-the-jedi-revised-rough-draft/

 

. HAD ABBADON – THE TOMB’S PRISON

Luke lies unconscious on a small island in the middle of a hot lava lake. A hot wind blows across his face and wakes him. He looks around at his hostile surroundings and suddenly becomes aware of another person sitting behind him. He turns on the intruder with Jedi speed. The shrouded figure doesn’t move or even look up.

LUKE
Ben…

Slowly, the hooded figure looks up, revealing his face. It is Ben Kenobi in the flesh.

BEN
I could no longer stay in the netherworld.

LUKE
But Yoda said…

BEN
…that I would become one with the Force and choose not to return to the material world? That your anger prevented me from…

LUKE
But I’m not angry…not anymore…I understand why you didn’t tell me about my father. I do.

BEN
I know. And I am here to help you destroy the Emperor, and…your father.

LUKE
I can’t.

Suddenly Yoda appears beside Ben.

YODA
You can and you will…I in the netherworld, and Obi-Wan at your side. Help you we will.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért jó, hogy nem így lett. :D Szerintem ezt váltotta ki Ben Dagobah-i feltűnése. Kétlem, hogy ezt felhasználnák. Ebben a formában biztos nem, hisz eleve a szitu is más. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszenek a képek. Azt sajnálom, hogy nem a Tatooine lesz a sivatagbolygó, mert a Tatooine visszatérésének lehetett volna saga beli jelentősége. Persze ennek is lehet még csak máshogy. Luke és Palpatine, Jedi-Sith végjáték, meg nagyon a kedvemre való. Örülök az esetleges spirituális iránynak, az esetleges újdonságokra meg nyitott vagyok ezzel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Reddit felhasználó készített egy tartalmas spoilerboard-ot, összeollózva minden egyes megbízható forrásból származó szivárgást, illetve a hivatalos infókat:

https://docs.google.com/document/d/1NdogzVKRgecnANjj3I_0d-mUFI5n2AswYDBdOEnmwvc/edit

 

Egy sztorileírással is megpróbálkozott az eddigi infók alapján, de ő maga is sok mindenről megjegyzi, hogy ezek nem 100%-ig biztos dolgok. Azért a biztonság kedvéért, ne nyissák meg azok, akik nem akarnak komolyabb spoilerekbe belefutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.