Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

31 perccel korábban, csoli1138 írta:

Nagyon tetszenek a képek. Azt sajnálom, hogy nem a Tatooine lesz a sivatagbolygó, mert a Tatooine visszatérésének lehetett volna saga beli jelentősége. Persze ennek is lehet még csak máshogy. Luke és Palpatine, Jedi-Sith végjáték, meg nagyon a kedvemre való. Örülök az esetleges spirituális iránynak, az esetleges újdonságokra meg nyitott vagyok ezzel kapcsolatban.

MSW szerint a jordániai felvételeket két bolygóhoz is használták. Nos, most már tudjuk, hogy az egyik helyszín a Pasaana lesz. A másik pedig lehet, hogy a Tatooine lesz. :) Elvileg a Lars farm is szerepelni fog a filmben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh a Lars farm ISZONYÚAN kell. Az első 6 filmet nagyon jól keretezte, hogy a Sith-ek bosszúja végén ismét a bébi Luke van, és a Lars farm. A Last Jedi persze megfejelte ezt, mert bár "minden" "fan" iszonyúan mítoszrombolónak érzi a filmet, annál nagyobb keretes szerkezet és visszautalás és fan service de közben frappánsság nem lehet, mint hogy Luke a halála pillanatában is azt látja, mint gyermekként, és fiatalemberként. Két napot, amik valahogy mindhárom esetben a jövő bizonytalanságát szimbolizálják. Így azt gondolom, Luke története nem ért véget. Többet várok tőle, mint a korábbi filmek Erőszellem-feltűnéseitől. Ugyanakkor ne támasszák fel őt egy az egyben.

 

Ami logikus viszont: jelenleg a két oldalon 2-2 erőhasználó van az új filmben. Két teljesen materiális, élő karakter, Rey és Kylo, akik között biztosan lesz egy szokásos fénykardpárbaj. De jó lehetőséget rejt magában az a tény, hogy Luke és Palpatine is meghalt már, így időtlen lenyomatként az ő tudatuk is összefeszülhet valami módon a film során. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.bbc.com/news/uk-northern-ireland-48367948

 

Having featured in three of the latest movies, the County Kerry attraction is now pulling in a new brand of visitor.

 

Félreírás is lehet, de érdekes, hogy a cikk azt írja, hogy a legutóbbi filmek közül 3-ban is szerepelt a sziget (mi viszont eddig csak 2-ről tudunk). Mindenesetre redditen beindult a találgatás, hogy talán a TRoS is visszahoz minket a szigetre? :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ja, és még Leia is Jedinek tanult egy időben, amiről szintén soha senki sem hallott.

Erről mondjuk már volt szó korábban is, elég nagy bizonyossággal, hogy lesz olyan flashback jelenet, amiben Luke tanítja Leiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Erről mondjuk már volt szó korábban is, elég nagy bizonyossággal, hogy lesz olyan flashback jelenet, amiben Luke tanítja Leiát.

Aminek lenne is értelme, főleg Leia TLJ-ben mutatott performansza után. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szívesen látnék egy olyat. Anélkül hiányos ez a "Leia is Erőérzékeny" dolog. Valami csak kéne arról hogy tanítgatta valaki. A legkézenfekvőbb tanár pedig Luke lehetne hiszen ő jó ideig az ex-hercegnő tábornok mellett lehetett a RotJ után. .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Rog írta:

A legkézenfekvőbb tanár pedig Luke lehetne hiszen ő jó ideig az ex-hercegnő tábornok mellett lehetett a RotJ után.

Nagyon kevés ideig volt csak a többiekkel az endori csata után. Luke lényegében az Endorról már nélkülük jött el, és onnantól kezdve néha beugrott hozzájuk. Ezen ritka és rövid alkalmakkor oktatta Leiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez több, mint valószínű. Azt is tudjuk, hogy azért az alapok elsajátításához nem kellenek évtizedek, még azoknál sem, akik nem a Kiválasztott gyermekei, hiszen Ezra és Rey is gyorsan belejött az Erő használatába. Ráadásul szerintem Leia okosabb és gyorsabban is tanul, mint Luke. Szóval meglepne, ha több időre lett volna szüksége, mint Luke-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Yoda József írta:

 szerintem amúgy fog szerepelni a Tatooine. Bizonyos leak-ek szerint a Lars farmon fejeződik be a film...

Olvastam már, hogy esetleg szerepelne a filmben a Lars farm (vajon miért? Nincs ott semmi), de hogy a film ott is fejeződne be ez nekem új. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Olvastam már, hogy esetleg szerepelne a filmben a Lars farm (vajon miért? Nincs ott semmi), de hogy a film ott is fejeződne be ez nekem új. :) 

Abban a spoilerboard-ban van benne, amit néhány nappal ezelőtt linkeltem.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött a Disney a D23-as paneljeinek leírásával.

 

Saturday, August 24

The Walt Disney Studios will present a behind-the-scenes look at its blockbuster collection of upcoming films on Saturday, August 24, at 10 a.m. Fans will see what’s on the drawing board for the acclaimed filmmakers at Walt Disney Animation Studios and Pixar Animation Studios and get a peek at the exciting slate of live-action projects, from Disney to Marvel Studios to Star Wars. As always, attendees will be treated to exclusive footage, special guest appearances, and more!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ez a Batuu nevü bolygó benne volt a Thrawn Szövetségekben is. Nemrég olvastam el. Kiváncsi vagyok lesz-e összefüggés a regényben történtekkel.

 

Spoiler

A regényben Anakin és Thrawn a klónháború alatt, illetve Vader és Thrawn már a Birodalom alatt tevékenykednek a bolygón.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.