Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Tatooine megjelenésének örülök. A leakekben mesélt történet, amely itt játszódik, annak nagyon nem örülök. Remélem inkább a Kylos fog megvalósulni. :)

"No, I do" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tatooine-ra én a lezárásért mennék vissza. A 9 fő eseményeit túlélve Ben Solo elhozná Vader sisakjának maradványait és a Lars farmon Shmi sírja mellé helyezné őket. Ez tökéletes keretet adna szegény Anakinnak, PT-OT-ST összekötésben nem is lehetne ennél erősebb helyszín és esemény. Majd elballagna magányosan remeteségbe, -mert vannak azért jóvátehetetlen bűnei- a régi Tatooine új Ben-je..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ha meghagyják a hegyes környezetet akkor ez nem a Lars farm. :) 

Hát még ha a kosaras emelőgépet meg az operatőrt is! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ha meghagyják a hegyes környezetet akkor ez nem a Lars farm. :) 

Azt elég egyszerű eltüntetni ;) Amúgy itt egy összehasonlítás, "véletlenül" minden pont ugyanott van :P

 

1GqLNnB.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol a kunyhó? :D Abból a szögből látszani kellene. :P 

 

Mindent meg lehet csinálni de kérdés, hogy miért itt forgattak? Amcsiban nincs elég sivatag? Vagy esetleg a világon? Ráadásul voltak olyan helyen... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Az könnyen meglehet, hisz azóta eltelt majdnem 40 év. De azt továbbra se értem miért kell bevinni a hegyek közé egy sivatagos jelenetet :? 

Próbáltál már száraz homokban függőleges falú lyukat ásni? És üregeket (szobákat) létrehozni? Ehhez kőzet kell... Vagy úgy lehet építeni, mint az M6 alagútjait....

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, gafz írta:

Próbáltál már száraz homokban függőleges falú lyukat ásni? És üregeket (szobákat) létrehozni? Ehhez kőzet kell... Vagy úgy lehet építeni, mint az M6 alagútjait....

Mint ahogy eddig, most se vágtak lyukat a földbe és építették meg a belső tereket egy külső felvételhez. Ebből a szempontból épp ez az, hogy tök mindegy hol van ez a díszlet, vagyis mégse mert a Lars farm nem ilyen környezetben volt. Ha csak a 40 év alatt nem nőttek ki hegyek a semmiből.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi pénz azért nincs, hogy a föld alá építkezzenek teljesen feleslegesen. :D Amennyiben ez a Lars farm maradványa, bőven az lett volna a legolcsóbb ha valamelyik sivatagban felveszik. Minek kínlódni még a hegyek kivételével is, ami feleslegesen kidobott idő és pénz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy Britanniában a BBFC Insight végzi a korhatárbesorolásokat. 12A-t kapott a film, és az alábbi indoklást fűzték hozzá:

 

fndedwug0n341.png?width=943&format=png&a

 

Szóval valakinek a fejét megolvasztják... Erő-villámmal?

 

Amit még nagyon érdekesnek tartok, hogy lesz káromkodás a filmben, pl. az "ass" szó is elhangzik, ilyenre még nem volt példa, ha jól emlékszem

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A svédek is megadták a film besorolását: PG-11-et kapott náluk, az ő leírásukban pedig az szerepel, hogy: ”a frightening man who draws the life force out of people”

 

Szóval úgy néz ki, hogy "az életerőt kiszipolyozó Palpatine" is igaz JP leakjéből...

 

https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/e8dn0s/the_swedish_cinema_department_has_confirmed_the/

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Tatooine-ra én a lezárásért mennék vissza. A 9 fő eseményeit túlélve Ben Solo elhozná Vader sisakjának maradványait és a Lars farmon Shmi sírja mellé helyezné őket. Ez tökéletes keretet adna szegény Anakinnak, PT-OT-ST összekötésben nem is lehetne ennél erősebb helyszín és esemény. Majd elballagna magányosan remeteségbe, -mert vannak azért jóvátehetetlen bűnei- a régi Tatooine új Ben-je..

Hű! Bárcsak kitaláltad volna a végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Süni írta:

Hű! Bárcsak kitaláltad volna a végét.

Hát igen... Erre sanszos, hogy megkapjuk ami JP leakjében van... ahogy sorra igazolódnak be a részletei... egyre inkább az az érzésem, hogy a legrosszabb dolgok is be fognak igazolódni :( de ne legyen igazam. Nem tudom elképzelni, hogy nem volt senki se a produkciónál, aki nem mondta volna meg JJ-nek, hogy "ne, ez így fa*ság...". Lucast is bevonták a konzultációkba, és ő is rábólintott volna ezekre a marhaságokra...

 

A kritikusok imádni fogják a filmet, a rajongókat meg iszonyatos mértékben fel fogja dühíteni, ha JP leakje fullosan igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De honnan tudod, hogy úgy f*szság ahogy a filmben van? Most már csak bő egy hetet kell várni. Fölösleges szerintem előre félni ezen. Ha rossz az egész akkor majd ráérünk eleget bosszankodni a film után :D Mégha JP leakje fullosan igaz akkor is millió és egy dolog van ami hiányzik belőle. Akárhogyis: a teljes képet nem látjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem rendben lesz. Muszáj kielégítően végetérnie. Mint film lezárás, mint trilógia lezárás, mint 3 trilógia lezárás.

Ez nagy falat. Lehet, hogy nagyobb, mint az ep 3 zárása volt. Nem tudom elképzelni, hogy elcseszett véget kapjon egy ekkora történet.

Nem nagyon olvastam spoileres leírásokat, de már nem is fogok. Jónak kell lenni ennek elejétől a végéig!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ötlet, hogy a SKYWALKER Saga végkifejlete az, hogy Sheev PALPATINE-t, az ultimate enemyt egy másik PALPATINE, Sheev unokája, Rey PALPATINE nyírja ki, önmagában baromság, aminél nem számít a megvalósítás... Meggyalázza Anakin önfeláldozását. Meg nem is értem, miért Skywalker Saga ez akkor? Miért nem Palpatine Saga, ha az vége, hogy egyik Palpi kinyírja a másikat? :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Az ötlet, hogy a SKYWALKER Saga végkifejlete az, hogy Sheev PALPATINE-t, az ultimate enemyt egy másik PALPATINE, Sheev unokája, Rey PALPATINE nyírja ki, önmagában baromság, aminél nem számít a megvalósítás... Meggyalázza Anakin önfeláldozását. Meg nem is értem, miért Skywalker Saga ez akkor? Miért nem Palpatine Saga, ha az vége, hogy egyik Palpi kinyírja a másikat? :D

Ez az aggodalom tárgya? :o Hát ez tényleg meg ne merjen valósulni, mint a keresztvasas fénykard.. :saber_kylo:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Terrio konkrétan kiemelte az EPVI végét, hogy nem mentek szembe azzal. Szerintem már rég túl aggódtad ezeket a spoilereket.

Marketingduma minden, amit a film előtt mondanak az alkotók. Ezt jó volna megjegyezni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ez az aggodalom tárgya? :o Hát ez tényleg meg ne merjen valósulni, mint a keresztvasas fénykard.. :saber_kylo:

 

Ja és ehhet tegyük hozzá, hogy Sheev nemes egyszerűséggel túlélte a RotJ-t, ami duplán tökönrúgja Anakint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.