Jump to content
Dzséjt

Dzséjt klippjei

Recommended Posts

Pedig az egy mosolygó Yoda az ep2-ből :)

Akkor elnéztem. :oops: Így már okés.

Érdekelne, hogy a Yunk címe honnan ered. A filmben junk van. Vagy a yunk más amerikai nyelvjárás? :)

Edited by Rog Ertay

Érdekelne, hogy a Yunk címe honnan ered. A filmben junk van vagy a yunk más amerikai nyelvjárás? :)

Yunk=Roncs, (filmben ócskavas volt.)

Így már tiszta. A kisméretű szótáramban nincs yunk, nagy meg nincs kéznél.

Yunk=Roncs, (filmben ócskavas volt.)

Legalább is aszem. A filmbeli szövegre emlékszem ott ez volt.

Arra én is. Ott junk van.

Az ejtése tényleg junk de írásilak Yunk-nak kell írni. Sokszor van ilyen az angol nyelvben.Na jó szinte mindíg.:-)

Nem, Derb, tévedsz, "junk"-nak kell írni. A yunk-nak nincsen értelme. Te magad is meggyőzödhetsz róla itt:

A lap szélén keresd a szótárt, jobb oldalt

Donát.

A Yunknak tényleg nincs De a junk-ot beírtam és ott kiadta ezeket a megfelelő fordítást amit mondtam.De akkor a yunk az ugyan az lehet egy kis tájszólással vagy valami új kifejezési írás mód ugyan arra a jelentésre.

OFF

De a yunkra nem dob ki semmit, ergo a junk a helyes :)

De ez erősen OFF

ON

Donát

Had szakítsak gyorsan véget ennek a vitának. A Yunk cím egyszerűen az én gépelési tudományomnak a nyoma. Ha megnézitek a klip végén a "She's the fastest hunk of junk in the Galaxy" idézetet, ott is junknak írtam. Amikor elkereszteltem a klipet, elgépeltem, aztán így hagytam, mert úgy voltam vele, így egyedibb és kevésbé nyílvánvaló, meg rögvest van egy kis története a címnek is :)

Semmi baj, legalább ezt is elmondhattam. Meg azt hittem, soha nem fogja senki észrevenni :)

Javasolhatnám, hogy a weblapodon az "swklip\xy.avi" szerű linkeket átírd "swklip/xy.avi"-ra? A backslasht bizony igen kevés böngésző fogja perjelnek értelmezni a hivatkozásoknál, legtöbbjük átváltja %5C-ra és kapsz egy linket ami a "swklip%5Cxy.avi"-ra mutat, ami nem igazán létezik. :oops:

EDIT:

Egyébként megnéztem néhány klipet. a Mon Mothmas's heroes-nak nagyon agybeteg zenéje van, de pont jó hozzá. :D A huttfather is hangulatos lett. Nagy kár, hogy nincsenek a filmeknek zene nélküli elérhető változatai. Úgy lehetne igazán jó klipeket összevágni. :D

Edited by Modi

Modi: bár én ilyen gonddal még nem találkoztam, de azért javítottam a linkeket. A zene nélküli hanganyagot valóban jól lehetne használni, mert így szokszor okoz gondot az, hogy a szövegről le kéne halászni, vagy el kéne nyomni a zenét.

Krande: köszi :lol:

Unalmas utazó pillanataim három új klipet ihletet, szóval számíthattok a héten újdonságra.

Edited by Dzséjt

Modi: bár én ilyen gonddal még nem találkoztam, de azért javítottam a linkeket.

Nálam is jelentkezett ez a probléma, úgyhogy én köszönöm a javítást.

Modinak köszönd, ha nem hívja fel rá a figyelmet, sose javítom ki :lol:

Egyébként megnéztem néhány klipet. a Mon Mothmas's heroes-nak nagyon agybeteg zenéje van, de pont jó hozzá. :lol:

Sirály ez a szám. Imádom, amikor a Kelly hőseiben nyomják. :)

És a film is sirály.

- Állj! Állj! Aknát találtam! - Vaskalap

- Milyen fajta? - Bazi Joe

- Ami robban, olyan! - Vaskalap

Alapmű :lol:

És a film is sirály.

Az biza. Tegnap végre felvettem angolul. :lol:

Ja, ahogy kapcsolgattam a tv-t, én is láttam a TCM-n (aszem ott volt). De nekem megvan DVD-n :lol:

Bár szerintem ez a film sokkal-sokkal jobb magyarul.

Bár szerintem ez a film sokkal-sokkal jobb magyarul.

Azért nem árt, ha englisül is megvan. :lol:

Hiába, az ep1-nek még mindig megvannak azon hatásai, hogy ha megnézem, elkap a Star Wars láz. Pláne, ha a nap folyamán az ember húga is beállít Belgiumból, és hoz pár tucat Star Wars "apróságot" :)

A beigért három klipből elkészítettem kettőt:

Journey into the Dark: Anakin Skywalker rajongók figyelem, ez a klip róla és Darth Vaderről szól. Ez a klip az A weapon's fate-hez hasonlóan tudatosan lett megtervezve, tehát nem a készítés közben dőlt el, hogy milyen lesz, és először nem zene ihlette. Újra Star Wars zenét használtam fel, ezúttal a Battle of the Heroest. Erről a klipről lehet majd még fogok részletesebben is írni.

Best soldiers: azt hiszem egy szóban elmondhatok mindent erről a műről: klónok :)

Mindkét klip elérhető a lightspeed-ről.

Jó szórakozást.

Hát, általában a lejátszó automatikusan megnyitja, ha ugyan abban a könyvtárban van a felirat, mint amiben a videó is. Ha nem, akkor meg kell lennie a lejátszó programban az Eszközök vagy file, vagy valamelyik ilyenben, hogy felirat megnyitása.

Hát, általában a lejátszó automatikusan megnyitja, ha ugyan abban a könyvtárban van a felirat, mint amiben a videó is. Ha nem, akkor meg kell lennie a lejátszó programban az Eszközök vagy file, vagy valamelyik ilyenben, hogy felirat megnyitása.

Hát ez nem nyitotta, de mind1:)

Jóóóóóóóók!

Főleg a Journey. Sansweetnek kéne szólni hogy a 30. évforduló alkalmából írjanak ki pályázatot neked. Az elején az a rémálom... csúcs. Meg ahogy később az életútja olyan szépen sikerült....

A klónos: a közepe táján van az amikor feketébe van néhány bevillanás.... olyan mint egy félkész film trailere... egyébként nagyon tetszik (már csak a témából adódóan is :)) és külön köszönet a fejbeverésért.

Hiába, az ep1-nek még mindig megvannak azon hatásai, hogy ha megnézem, elkap a Star Wars láz. Pláne, ha a nap folyamán az ember húga is beállít Belgiumból, és hoz pár tucat Star Wars "apróságot" :)

A beigért három klipből elkészítettem kettőt:

Journey into the Dark: Anakin Skywalker rajongók figyelem, ez a klip róla és Darth Vaderről szól. Ez a klip az A weapon's fate-hez hasonlóan tudatosan lett megtervezve, tehát nem a készítés közben dőlt el, hogy milyen lesz, és először nem zene ihlette. Újra Star Wars zenét használtam fel, ezúttal a Battle of the Heroest. Erről a klipről lehet majd még fogok részletesebben is írni.

Best soldiers: azt hiszem egy szóban elmondhatok mindent erről a műről: klónok :)

Mindkét klip elérhető a lightspeed-ről.

Jó szórakozást.

Dzséjt ez Marylon Manson meik száma?