Ugrás a kommentre

Dzséjt klippjei


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Hát pedig Bogával jobban jártunk volna... meg a geonosisi jószágok, Naboo mocsara, tóvilága stb... mynockok, a rankor, Tatooine dewbackjai...

Majd legközelebb... csak előtte még be kéne fejeznem egy immár 13 percesre dagadt klipet. Hogy fogom én ezt közszemlére adni? Lassan olyan hosszú, mint egy Rém rendes család rész. Amúgy azért váltottam, mert a zene jobban illett Jar Jarhoz, másrészt az SW állatairól már van klip, klasz Jurassic Park zenével (és ez csak egy példa, láttam már többet is), Jar Jarról viszont én még egyet sem láttam. Úgyhogy asszem, Jar Jar jobban megérdemelte ezt, mint Boga és a többiek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Jaj, most megnéztem én is ezt a hupsz videót, nagyon jó :) Nem akarsz még néhány hasonlót készíteni? Jó szövegeket tudsz írni :D

Tényleg jó! A kedvencem, amikor a klón felkiált: "az isten b***** meeeeeeg". :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

No, nem Star Wars, de akit érdekel, annak jelzem, hogy készült egy alien klipem. A zenét már egyszer használtam a Best soldiernél, és a felépítése is hasonló. Csak szerintem itt sikerült elérnem azt a mozgalmasságot, amit a Best soldiernél nem sikerült annyira.

www.lightspeed.extra.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki az a Marylon Manson? Nevet változtatott?

A valódi neve Brian Hugh Warner. A bandájából mindenki a művésznevének keresztnevét ismert énekesnőktől, a vezetéknevét pedig sorozatgyilkosoktól kölcsönözte.

Elég betegek, főleg Manson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igaz. El van írva a klip végén. Lehet hogy Téged az zavart meg. De Te is elírtad.

Marilyn Monroe-tól és Charles Mansontól van annak az eszelősnek a művészneve.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rog, már egy ideje kajtattam a cím után, pedig már egyszer ide is kiírta asszem Derb (vagy te?). A rossz névéről viszont nem tehetek, a netről ctrl+c ctrl+v eljárással mentettem át... :)

Amúgy Oldi, Rog, köszi :)

 

Krande: ő is rásegített, érlelődött is már bennem (három), meg már nyüstöltek is páran egy alienes klipért. Hát gondoltam, ha ihlet is jött meg közönség is van, akkor miért ne :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rog, már egy ideje kajtattam a cím után, pedig már egyszer ide is kiírta asszem Derb (vagy te?). A rossz névéről viszont nem tehetek, a netről ctrl+c ctrl+v eljárással mentettem át...  :)

Nincs mit! :)

Akkor is én voltam a hunyó. Az meg nem számít hogy a név hogy van kiírva mert itt a klip a fontosabb. :P

Nekem a klip végén fel sem tűnt hogy hibás a név. Meg nem is zavar mert nem vagyok Manson-fan.

Az se lehet az aki a neten elírta. :P

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.