Ugrás a kommentre

Dzséjt klippjei


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Olvasni, színezni lesz időm, de hogy ezt a két művet mostanában nem fogom írni, az is biztos. Most más Fan Fictionok kerültek előtérbe, plusz a saját regényeimmel is kell törődnöm, de leginkább csak azokkal kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

No, csináltam egy újabb alien klipet, ezúttal már tényleg az alienekről :yeah:

 

 

A jó minőségű, letölthető változat pedig elérhető a szokott helyen.

Hamarosan pedig új SW klippel jelentkezem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek klip, nagyon jó a zene hozzá. Na szóval megnéztem, pedig utálom a horrorokat. Na de az alienek azért mégiscsak az alienek. Gratula :yeah:

Az esti alvás miatt annyira nem aggódok, elvégre anno láttam ezeket a filmeket, kivéve AVP. No de azért kicsit felfrissítette a memóriám :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek klip, nagyon jó a zene hozzá. Na szóval megnéztem, pedig utálom a horrorokat. Na de az alienek azért mégiscsak az alienek. Gratula :yeah:

Az esti alvás miatt annyira nem aggódok, elvégre anno láttam ezeket a filmeket, kivéve AVP. No de azért kicsit felfrissítette a memóriám  :D

Én láttam de valahogy nem jött be. :S

 

De tényleg remek klip. gratula. nekem egy kicsit hosszúnak túnt azazzal az egy szááam úgy hogy sokszor kezte ujra. :D De jó. tedszik. én az uj withint tudtam volna elképzelni hozzá. :D Mondjuk a The Howling-ot vagy a The Cros-t. :D

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek!

 

Oldi: a koncepcióm szerint az első harmad az alienek fejlődésének körforgását, a második az alienek lemészárlását, a harmadik harmad pedig az alienek vérengzését hivatott bemutatni, és sajnos legtöbbszőr a királynőket csak lemészárolták (leszámítva azt a két jelenetet, amiket a végére tettem, vagyis Bishop és Scar ledöfését).

 

Derb: ezek szerint te még nem láttad az Alient? :D

 

Karrde: mivel ezek édibédi kis cukorfalatok, rosszatt biztos nem fogsz álmondi miattuk :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek!

 

Oldi: a koncepcióm szerint az első harmad az alienek fejlődésének körforgását, a második az alienek lemészárlását, a harmadik harmad pedig az alienek vérengzését hivatott bemutatni, és sajnos legtöbbszőr a királynőket csak lemészárolták (leszámítva azt a két jelenetet, amiket a végére tettem, vagyis Bishop és Scar ledöfését).

 

Derb: ezek szerint te még nem láttad az Alient? :D

 

Karrde: mivel ezek édibédi kis cukorfalatok, rosszatt biztos nem fogsz álmondi miattuk :D

az elsőt nem. :yeah:

a 2. egyszer de a 4 et sokszor az a kedvencem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: mivel ezek édibédi kis cukorfalatok, rosszatt biztos nem fogsz álmondi miattuk :D

:D Á, biztosan nem. (Na jó, néha azért őket képzelem oda egy-egy kib** sötét sarokba, és már jó sok éve :yeah: A fene beléjük, nem hagyják, hogy az emberlánya tisztességgel kiverje őket a fejéből :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Rog :D

 

Karrde: én is odaképzeltem őket régen néhány sötét sarokba... újabban már nem kell őket képzelnem :D

 

Derb: ejnyeeee :yeah: Hát alapmű :D És a 3-at?

csak az elsőt nem láttam. de nagyon nem is izgat a többi joban eltart. főleg a 4. :D Az Alien filmek és az ahoz hasonló horror sci-fi nem az én világom.megnézem de anyira azért nem nagyon tedszik. jól megvan csinálva a zene is cool. de anyuira azért nem kötle,hogy többször is megnézzem. Inkább a sötét képregényfilmek a zsánerem. Mint a Holló. :D Azt most nagyon imádom. főleg a zenéjét. az utolsó szám a film végén nagyon zsép. az egyik kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább a sötét képregényfilmek a zsánerem. Mint a Holló. :yeah: Azt most nagyon imádom. főleg a zenéjét. az utolsó szám a film végén nagyon zsép. az egyik kedvencem.

OFF

Nekem mindig is tetszett ha egy kemény filmben valami szép érzelmes zene szól.

Ott van még mondjuk "A bosszú börtönében". A benne többször elhangzó zongoramuzsika az egyik ilyen kedvencem. :D

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Több, mint fél év után egy újabb SW klippel állok most elő. Az eredetileg hét részesre tervezett sorozat (terveim szerint januártól havonta kellett volna egy-egy klippel előállnom egy-egy filmről) végül egyre csökkent, de az monumentális lett (remélhetőleg). Nem is szaporítom a szót. BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT STAR WARS!!!!!

 

 

Jobb minőségben pedig itt érhető el:

http://www.lightspeed.extra.hu/swklip/swsaga.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszik :D

 

SimonZ: Az azért van úgy, mert az ep3 szomorú történet és ezt érzékeltetni is akartam. Aztán megint felpörög az ep4-re, de Alderaan pusztulásától megint halkabb jön (eredetileg onnan jött volna az ep5, de akkor az ep4-et nem tudtam volna kibontani, az ep5 meg túl sok időt kapott volna).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi nektek is :D

 

Ody: ez csak két okból volt.

1. Az ep4 is szülinapos, így ő valamivel nagyobb teret kapott, mint a többi film.

2. Az elején, mivel a szülinap az SW készítését is érinti, a készítési sorrendet használtam, ahogy megjelentek, ahogy beléptek a filmtörténelembe, ahogy megélték ezt a SAGA-t azok, akik már az első megjelenés óta figyelemmel kísérhetik.

Onnantól kezdve viszont végig a történeti sorrendet használtam, mint a karaktereknél, mind a történetösszefoglalásnál. Az utolsó szakaszban meg össze-vissza vannak, ott viszont minden rész ugyan annyi jelenetet kapott, számszerint mindegyiknek 11 vágás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.