Ugrás a kommentre

Dzséjt klippjei


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Hááááát... jó kérdés. Képileg még igen, zeneileg már necces, mert szerintem azt borzalmasan vágok. De lehet kipróbálnám.

Effektek terén max olyanokkal tudok operálni, amit a Vegas tud. Már ha képi effektekre, és nem, pl.: fénykardeffektre gondolsz, mert ilyet nem igazán tudok ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszélgettük Bomarral, persze csak eszmecsere szintjén, hogy talán lehetne csinálni egy SW doku filmet, afféle saga elemzést. Bemutatva a filmek közötti kapcsolódást, párhuzamokat, stb... Persze ki kellene dolgozni. Narrátor szöveget meg kellene írni, találni valakit, aki alkalmas arra, hogy elmondja, zenét szerkeszteni alá... Jó nagy munka, amit csak személyesen összeülve lehetne csinálni. Remek dolog lenne, és igazán egyedi. Amúgy a pár napja sugárzott amcsi dokumentumfilm adta az ötletet. Annyira profin úgy se tudnánk megcsinálni, de nem is az lenne a cél. Inkább arra lehetne törekedni, hogy a történeti kapcsolódásokat jobban megmutassuk, és azt, hogyan kapcsolódik és olvad egybe a hat film.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hangom nem tudom milyen, de a kiejtésem nem rossz, legalábbis régen egymás után 3x lettem mesemondó versenyen második (és nem, nem Coce előzött meg :)). Egyébként simán lehetnénk ketten is akár ;)

 

 

Donát

3x nem is, elég volt 2xszer. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Íme egy újabb klip, az ep1 jubileumára készítettem. Eredendően a kvíz előtt akartam linkelni, de nem töltődött fel, meg baromi sokáig tartott megcsinálni:

http://dzsejt.sfblogs.net/2009/05/19/ma-ti...phantom-menace/

(Bocs, hogy így linkelem, de a youtube-ra már nem töltök fel, a hely, ahová meg mostanában pakolom a videókat, nem ültethető be ebbe a fórumba.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor kiválasztottam a zenét, az első gondolatom az volt, hogy ez Odynak tuti nem fog tetszeni. Most vagy jós vagyok, vagy kiismertem Ody apánk SW-s zenei ízlésvilágát :)

Amúgy eredendően a sima Duel of the Fates zenét akartam, de olyan érzés fogott el, mintha csak az ep1-hez készült DotF klipet vágnám újra és nem tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, nekem meg tetszett a zene így :) Szerintem kb. egyedül leszek ezzel a véleménnyel :D Dzséjt, nincs meg valahol leszedhető formában?

Egyébként arra gondoltam közben, hogy én a máglyás Palpis képpel fejezném be, de amit utána még bevágtál, az jobb :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.