Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

"- Na kopasz, hogy hívták azt, amiben a magyarok tárolták a nyilakat.

- Izé... na... olyan kis izé...

- Tegez.

- Baszki, akkor sem tudom."

A Fuszeklik fejedelmében is hasonló van a kiképzésen.

Az egyik hapi összevissza forgolódva nyúlkál a nyilaiért de nem találja őket és van mellette egy másik pocok:

- Hova tűnt a tegez?

- Magáztalak, barom!

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöjjön akkor apa és fia :D

A jó öreg Alfonzó. :lol:

Keménykalap és krumpliorr:

"Itt van, megjött Bagaméri, a fagyiját maga méri!"

Hogy miket művelt akkor.

Volt tűzoltó, műtős, öregasszony, erőművész, műlovar műlóval...

Azt nem lehet elfelejteni.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem annyi az egész hogy a Star Trek egyik fejesének a fejét a 300-as Leonidas fejével helyettesítették be ahogy azt kiabálja hogy "EZ DAATAAAAAAA!!!".

 

GERARD BUTLER RUULEEEEEEEZ!!! :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem Obinak ez nem volt kérdés(ha már egyszer a Trekre rájött...). Itt sztem egyedül a Data a kérdés, hogy a Trekben mi a kulcsszerepe annak. Engem is érdekel!

Nekem 8.

Azt én is gondoltam hogy ismeri a Treket és a 300 is tiszta volt neki sztem.

Én csak válaszoltam elvégre ez a vicces dolgok topikja és nem tette hozzá hogy csak az feleljen aki biztos tudja (Lángvágó Pista, broá! :P).

Én így poénkodtam. :)

Engem speciel nem izgat az összefüggés mert a Star Treket nem bírtam annyira, a 300-at meg nem is láttam még. Attól még érdekelhetne de mégsem.

Elég nekem hogy nemcsak attól röhögöm szét magam ha ránézek a képre hanem attól is ha eszembe jut. :D

Talán még háttérképnek is kirakom. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt sztem egyedül a Data a kérdés, hogy a Trekben mi a kulcsszerepe annak. Engem is érdekel!

Data típusa az első és eleddig egyetlen pozitrónikus elven működő android (pozitrónikus=a mai legerősebb számítógép zsebszámoló hozzá képest). Egyrészt, ő afféle mindenes, mert mindenhez ért, így ő egy személyben tudományos és műszaki, azon túl még kormányoskodik is néha. A célja pedig az emberré (élőlénnyé) válás, ezért a TNG sorozat és filmek alatt végig az emberi viselkedést tanulmányozza és próbálja imitálni, több-kevesebb sikerrel. Egy érzelem chippel elég közel került az emberiséghez, de sajnos ezt a chippet megsütötte a borg (egy kellemetlenkedő kiberfaj), és nem sikerült újat létrehozni (mint ahogy Datat sem tudnak többet építeni, az apja, Noonien Soong ugyanis magával vitte a titkokat a sírba).

Ahogy Picard kapitány mondta (akinek a fejét lecserélték a lenti képen :)) B4-nak (BeFore, magyarul L5-Elöt), Data kezdetleges bátyjának:

"A vágyában, hogy ember legyen, megtanított minket is arra, hogy mit jelent embernek lenni."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Data típusa az első és eleddig egyetlen pozitrónikus elven működő android (pozitrónikus=a mai legerősebb számítógép zsebszámoló hozzá képest). Egyrészt, ő afféle mindenes, mert mindenhez ért, így ő egy személyben tudományos és műszaki, azon túl még kormányoskodik is néha. A célja pedig az emberré (élőlénnyé) válás, ezért a TNG sorozat és filmek alatt végig az emberi viselkedést tanulmányozza és próbálja imitálni, több-kevesebb sikerrel. Egy érzelem chippel elég közel került az emberiséghez, de sajnos ezt a chippet megsütötte a borg (egy kellemetlenkedő kiberfaj), és nem sikerült újat létrehozni (mint ahogy Datat sem tudnak többet építeni, az apja, Noonien Soong ugyanis magával vitte a titkokat a sírba).

Ahogy Picard kapitány mondta (akinek a fejét lecserélték a lenti képen :)) B4-nak (BeFore, magyarul L5-Elöt), Data kezdetleges bátyjának:

"A vágyában, hogy ember legyen, megtanított minket is arra, hogy mit jelent embernek lenni."

Uhhh, köszi a kimerítő választ! Nagy thx, kicsit okosodtam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.