Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Amúgy mi a poén hogy ezt a fejet a 300 ból kiszedték és felrakták másra.?? :hmm:

Számomra ezek nem viccesek mert:

 

1: egy komoyl történetnek az egyik valós lakaját gúnyolják. (Nektek ez jól esne?)

2. Marhára nem viccesek. Főleg a Vaderes és a legyen ön is Milliomosos.

és 3. Na jó 3 nincs de attól a máik kettő jó ok. :P

 

Nem tom én nem tok rajtuk nevetni. a filmet láttam. Egész jó lett. De valahogy ezeken nem tok nevetni.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mi a boén hogy ezt a fejet a 400 ból kiszedték és felrakták másra.?? :hmm:

Számomra ezek nem viccesek mert:

 

1: egy komoyl történetnek az egyik valós lakaját gúnyolják. (Nektek ez jól esne?)

2. Marhára nem viccesek. Főleg a Vaderes és a legyen ön is Milliomosos.

és 3. Na jó 3 nincs de attól a máik kettő jó ok. :P

 

Nem tom én nem tok rajtuk nevetni. a filmet láttam. Egész jó lett. De valahogy ezeken nem tok nevetni.

Ugyan a te álltalad említett filmet nem láttam, de ott már baj van ha egy karikatúrát magyarázni kell. :P :P

Ez vagy leesik az embernek, vagy nem. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1: egy komoyl történetnek az egyik valós lakaját gúnyolják. (Nektek ez jól esne?)

2. Marhára nem viccesek. Főleg a Vaderes és a legyen ön is Milliomosos.

1. Nem hiszem, hogy a 300 marha komoly lenne, legalábbis a mumusok létezését erősen megkérdőjelezem. Ez egy képregényfilm, nem történelmi film. Plusz, a legtöb poénkodás egyben gúnyolódás.

 

2. Ez már egyéni szoc probléma. Kinek bejön, kinek nem. A Vaderes, a tűzőgépes és a Picardos nekem sem jön be különösebben, de ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Az akihez nagyon közel áll az adott film vagy sorozat aminek a szereplőjét átvariálják annak érthető hogy nem jön be az ilyen.

Én se sértésnek szántam a Vadereset de láttam már ilyesmit ami még sértőbb. Azt csak azért csináltam mert rámjött.

Ha David Prowse valahogy el tudta viselni hogy Sebastian Shaw helyettesítse az EP6 végén akkor Vader is biztos kibírná valahogy azt hogy egy kitalált személy feje került a maszkjára hiszen ő is az.

Én mondjuk szívesen látnám a fejemet Rambo vagy McClane nyakán pedig bírom mindkettőt. Azt meg nem hiszem hogy bárki is látni akarná az én nyakamon a fejét de ha lenne olyan kép az meg nem is érdekelne.

Patrick Stewartot meg nagyon bírom de azért még nevethetek azon a képen hiszen az már nem is teljesen ő illetve Picard.

 

Az meg tényleg az én egyéni problémám hogy tetszik de attól még nem dől össze a világ. Ha valaki bunkónak tart miatta annak meg joga van hozzá de az se izgatna különösebben.

ON

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Az akihez nagyon közel áll az adott film vagy sorozat aminek a szereplőjét átvariálják annak érthető hogy nem jön be az ilyen.

Én se sértésnek szántam a Vadereset de láttam már ilyesmit ami még sértőbb. Azt csak azért csináltam mert rámjött.

Ha David Prowse valahogy el tudta viselni hogy Sebastian Shaw helyettesítse az EP6-ban akkor Vader is biztos kibírná valahogy azt hogy egy kitalált személy került a maszkjára hiszen ő is az.

Én mondjuk szívesen látnám a fejemet Rambo vagy McClane nyakán pedig bírom mindkettőt. Azt meg nem hiszem hogy bárki is látni akarná az én nyakamon a fejét de ha lenne olyan kép az meg nem is érdekelne.

Patrick Stewartot meg nagyon bírom de azért még nevethetek rajta hiszen az már nem is teljesen ő illetve Picard. Ha valaki igazán megsértődne rajta az ő maga lenne de én biztos nem örülnék neki.

 

Az meg tényleg az én egyéni problémám hogy tetszik de attól még nem dől össze a világ. Ha valaki bunkónak tart miatta annak meg joga van hozzá de az se izgatna különösebben.

ON

Félre értés ne essék, Nem tartalak bunkónak. Csak nem értem mi a boén ezekben. Enyierővel egy Alien fejet is feltehettünk volna Petrik Stuart fejére. Vadernek meg Shrek arcot. Szerintem azok viccesebbek lettek volna. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Nem hiszem, hogy a 300 marha komoly lenne, legalábbis a mumusok létezését erősen megkérdőjelezem. Ez egy képregényfilm, nem történelmi film. Plusz, a legtöb poénkodás egyben gúnyolódás.

 

2. Ez már egyéni szoc probléma. Kinek bejön, kinek nem. A Vaderes, a tűzőgépes és a Picardos nekem sem jön be különösebben, de ez van.

Tudtommal ez igaz story, hogy 300 spártai neki ment a többi több ezer emberes seregnek. na mindegy. biztos igazatok van. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félre értés ne essék, Nem tartalak bunkónak.

Én nem vettem magamra csak leírtam hogy én hogy lennék azzal ha valaki annak tartana.

Azt meg én sem értem mi a poén bennük és azt se hogy miért mulatok rajtuk de addig legalább nem törődök a magam problémáival, igaz most nincs sok.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Data-s és a LÖIM-es nagyszerű! :hmm:

Azok tényleg jók. :P

A Vaderes miatt meg gondolom néhányan haragszanak rám. Na jó, elismerem hogy nem volt valami szép dolog azt megcsinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal ez igaz story, hogy 300 spártai neki ment a többi több ezer emberes seregnek. na mindegy. biztos igazatok van. :P

Persze, a történelemben ez megtörtént, csak éppen nem egészen így :hmm: Pl. nem majdnem meztelenül álltak oda harcolni, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok tényleg jók. :P

A Vaderes miatt meg gondolom néhányan haragszanak rám. Na jó, elismerem hogy nem volt valami szép dolog azt megcsinálni.

Jaj hát ki haragudna már? :hmm: Nem vagyunk begyepesedve. Nekem speciel nem jött be annyira mint a többi, ennyi. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem speciel nem jött be annyira mint a többi, ennyi. :hmm:

Nekem is jobban tetszik a többi. :P

Azt a haragudós dolgot csak úgy felvetettem, nem arra akartam célozgatni hogy az enyémmel mi van.

Ez az egész csak poénkodás és nem verseny a nagyobb tetszési indexért. :P

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, a történelemben ez megtörtént, csak éppen nem egészen így :hmm: Pl. nem majdnem meztelenül álltak oda harcolni, stb.

Nos, annyi igaz, hogy 300 spártai:) De csak a 3. napon voltak ennyien, elötte 2 napig az egyesített görög-spártai sereg védte a szurdokot. A másik, hogy nem volt árulás, a perzsák maguk fedezték fel a "hátsó bejáratot". (elnézést, kitört belőlem is a történész, bár lassan 10 éve volt, de ebből boldogult ifjókoromban szigorlatoztam. Hozzáteszem, iszonyú sokat felejtettem azóta...) De hát nem is az a lényeg, mennyire "történelmi" ez a film, az alapok igen, a többi meg a szabad írói fantázia gyümije:):P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, van olyan film, ahol nem kérjük számon a törihűséget :hmm: Már nekem sem rémlik sok részletben, mert nálam is már van 10 éve, hogy ilyesmit tanultam (és csak érettségi szinten), és bizony, marha sok részletet lehet felejteni közben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, annyi igaz, hogy 300 spártai:) De csak a 3. napon voltak ennyien, elötte 2 napig az egyesített görög-spártai sereg védte a szurdokot. A másik, hogy nem volt árulás, a perzsák maguk fedezték fel a "hátsó bejáratot". (elnézést, kitört belőlem is a történész, bár lassan 10 éve volt, de ebből boldogult ifjókoromban szigorlatoztam. Hozzáteszem, iszonyú sokat felejtettem azóta...) De hát nem is az a lényeg, mennyire "történelmi" ez a film, az alapok igen, a többi meg a szabad írói fantázia gyümije:):P:)

Majd megkérdezzük Sallát. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első ember: Pethő Zsolt

Második ember: Szerémi Zoltán

Harmadik ember: Galla Miklós

Negyedik ember: Kovalik Balázs

 

 

A helyszín egy trópusi paradicsom. Négy, igen elegánsan

öltözött úriember a naplementében gyönyörködik. Lerí róluk, hogy

milliomosok.

 

1: Hm. Szép ez a naplemente.

2: És milyen finom ez a bor! Igaz?

3: Úgy, ahogy mondod. Ki gondolta volna negyven évvel ezelőtt, hogy

majd itt fogunk ülni nemes bort kortyolgatva.

1: Bizony senki! Akkoriban örültünk, ha egy csésze teát ihattunk.

2: Egy csésze hideg teát!

3: Amiben nem volt se citrom, se cukor.

4: Se tea!

1: És persze csorba volt a csésze.

3: Nekünk csészénk se volt. Mi újságpapírból ittunk.

2: Mi meg vizes rongyot ettünk vacsorára.

4: De szegényen is boldogabbak voltunk. Boldogabbak, mint most!

1: Éppen azért, mert szegények voltunk. Apám mindig azt mondta, hogy

a pénz nem boldogít, fiam.

3: Igaza volt! Én boldogabb voltam, amikor semmim se volt. Egy romos

kis házban laktunk. A tető tele volt lyukakkal.

2: Nektek legalább volt házatok. Mi huszonhatan laktunk egy szobában

bútor nélkül. A padló fele hiányzott, ezért mind egy sarokba

kuporodtunk, hogy le ne essünk.

4: Szerencse, hogy volt szobátok! Mi a folyosón laktunk.

1: Óh! Én arról csak álmodtam, hogy bárcsak egy folyosón lakhatnánk.

Nekünk az kastély lett volna. Mi a szemétdombon laktunk. Minden

reggel arra ébredtünk, hogy ránköntenek egy rakomány rothadó halat.

Folyosó, ház? Hah!

3: Amikor azt mondtam: ház, egy földbe vájt lukat értettem rajta,

szakadozott vászonnal beborítva. De nekünk, az ház volt!

2: Minket kilakoltattak a mi földbe vájt lyukunkból. Attól kezdve

a tóban laktunk.

4: Mázlisták! Nektek legalább volt tavatok. Mi viszont százötvenen

éltünk egy cipősdobozban az út közepén.

1: Kartondobozban?

4: Igen.

1: Micsoda kényelem! Mi három hónapig egy összetekert újságpapírban

laktunk. Hatkor keltünk. Kitisztítottuk az újságpapírt, ettünk

egy darab száraz kenyérhéjat. Napi tizennégy órát dolgoztunk a

malomban heti hat pennyért. Utána hazamentünk, és apu addig vert

minket a szíjával, amíg el nem aludtunk.

2: Micsoda luxus! Mi hajnali háromkor kijöttünk a tóból. Ettünk egy

marék meleg salakot. Húsz órát dolgoztunk a malomban havi két

pennyért. Aztán hazamentünk, és apu a fejünket, meg a nyakunkat

verte törött üveggel. Ha szerencsés napunk volt!

4: Én minden éjfélkor kimásztam a cipősdobozból. Tisztára nyaltam

az úttestet. Ettem egy kevés hideg salakot. Huszonhárom órát

dolgoztam a malomban. Négy évenként egy pennyért. És amikor

hazamentem, apu felszeletelt a kenyérvágó késsel.

3: Na jó! Én este tízkor keltem. Azaz fél órával azelőtt, hogy

lefeküdtem. Ittam egy csésze hideg mérget. Napi huszonkilenc

órát dolgoztam a malomban. Én fizettem érte a főnöknek. Aztán

hazamentem, és apu minden este hidegvérrel legyilkolt. Utána

meg énekelve táncolt a síromon.

1: Ezek a mai fiatalok meg nem hisznek el nekünk semmit.

4: Bizony nem!

2: Nem!

3: Bizony!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.