Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

A rendőr bejut egy tévés vetélkedőbe és, hogy ne égesse le a rendőrtársadalmat, megmondják neki, hogy a megfejtés a "pingvin" lesz, de azért megkérik, hogy előbb kérdezzen egy párat, hogy ne legyen feltűnő a csalás.

Bemegy a rendőr és kérdezi:

- Leülhetek?

- Igen.

- Rágyújthatok?

- Sajnos itt nem.

- Akkor pingvin.

 

 

18éven felüli dolog... A kádban kellemetlen lehet a férfinak :bumm:

 

:)

hands_up170.gif

 

surprised-kitty-o.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Asszonyom, elhiszi, hogy a TIX már 40 fokon tisztára mos?

- Az jó lenne! A férjem izzad, mint a ló, koszos, mint a disznó, zsíros a haja, képtelen visszatartani a vizeletét, néha a székletét is, leeszi magát... Én is igénytelen vagyok, bepállik a mellem, a hónaljszöröm beleizzad az otthonkába, tetvesek a ruháim. Utálok mosni, tiszta kosz minden... Pedig két óra múlva jön a leendő vejem. Addigra mindennek ragyognia kell! Maga szerint ezzel tényleg megbirkózik a TIX?

- Nem tudom. Ez a felvétel ugyanis nem reklámfilm, hanem arra gondoltam, ha már meglátogatom a barátnőm szüleit, egyúttal videóra is veszem őket.

 

A falusi kocsmába bemegy egy városi fickó. Leül iszogatni, majd amikor észreveszi a sarokban ülő csinos nőt, odamegy hozzá, és megkérdezi:

- Hölgyem, lefeküdne velem 10 dollárért?

A nő mellett ülő helybéli erre szó nélkül előveszi a pisztolyát és lelövi a fickót.

- Ó, köszönöm, hogy megvédte a becsületemet! - hálálkodik a nő.

- Becsület? Ugyan már! Egyszerűen csak nem hagyhattam, hogy egy városi bunkó felverje az árakat!

 

Hittanórán a rabbi megkérdezi Samukától, hogy hány óra van?

- Háromnegyed tizenegy lesz öt perc múlva.

- Szamár vagy, ülj le! - förmed rá a rabbi - Most Móricka, te mondd meg, mennyi az idő.

- Fél tizenegy múlt tíz perccel.

- Rendben! Tanuljátok meg, hogy sohasem tudhatjuk azt, ami lesz, csak azt, ami volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összeül az erdei tanács, mert reggel az erdei budi ablakát kitörve találták.

Megkérdi az elnök, ki volt az. Jelentkezik a nyuszika:

- Reggel elmentem a budi mellett, egyszer csak kinyúl a medve, beránt, kitörli velem a fenekét, és kidob az ablakon.

- Jól van! Medve, megcsinálod az ablakot!

Másnap a tanács újra a budi mellett megy el, hát az ablak megint kitörve.

- Ki volt ez?

Jelentkezik a mókus:

- Reggel elmentem a budi mellett, egyszer csak kinyúl a medve, beránt, kitörli velem a fenekét, és kidob az ablakon.

- Jól van! Medve, megcsinálod az ablakot!

Harmadnap a budi sehol, mindenhol deszkadarabok, a WC ripityára törve.

- OK, emberek, ki volt az? - kérdi az elnök rezignáltan.

Jelentkezik a sün...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisfiam ezt nézi vagy fél órája. Pocoyo amúgy is nagy kedvenc vagy két hete, mióta felfedeztük. De most ez a rész a "csúcs"!

 

És ma megtaláltam neki az ideális karácsonyi ajándékot: Tescos favonat készlet. Sok mással kompatibilis, és sógornőm szerint a bölcsiben is az egyik kedven játéka ez a cuccos. Úgyhogy egy negyven darabos alapkészlet már bent csücsül a kamrában, jóóó magasan, nehogy a kis sasszem felfedezze. Karácsonyig még egy-két kiegészítőt veszek hozzá. Haveréknál van két ovis gyerek, nekik is van ilyen, és nagyon dicsérték, főleg mert rengeteg kiegészítője van, szülinap, névnap megoldva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha férfi a tanácsadó... :(

 

Kedves Jani!

 

Remélem, tudsz rajtam segíteni! Egy nap otthon hagytam a férjemet a tévé előtt és elmentem bevásárolni. Talán 2 kilométerre járhattam a házunktól, amikor az autó motorja hirtelen leállt és nem tudtam újra beindítani. Visszamentem a férjemért, hogy segítsen, és máig sem tudom felfogni a látványt, ami fogadott! A férjem a szomszéd lányával hempergett az ágyban! Én 32 éves vagyok, a férjem 34, a lány meg csak 19! A férjem beismerte, hogy már fél éve találkozgatnak! Nem tudom, most mihez kezdjek, kérlek, segíts!!!

 

Kedves Kinga!

 

Annak, hogy ilyen rövid távolság megtétele után leáll az autó motorja, több oka is lehet. Először ellenőrizd, nem dugult-e el az üzemanyagtömlő. Ha tiszta, ellenőrizd az összes vezetéket, ami a motorhoz vezet. Szintén ellenőrizd az összes kábelt is, nincs-e valamelyik elszakadva. Ha a probléma még mindig fennáll, nézd meg, nem hibásodott-e meg az üzemanyag szivattyú és kap-e a motor rendesen üzemanyagot.

Remélem, hogy tudtam segíteni!

Jani

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üzemorvosi vizsgálat

Tisztelt Hölgyem/ Uram!

Kérjük, 3 napon belül szíveskedjen ellátogatni hozzánk vérvételre, és hozzon magával székletmintát. Munkáltatója kérésére szükséges megállapítanunk, hogy a munka a vérében van-e, vagy sz*rik rá!

Üdvözlettel:

Üzemorvos

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a csávó igazi lúzer. :clap:;):) Elmondja a zsaruknak, hogy nem jogtiszta szovtvereket használ.
Mivel jegyzőkönyvbe mondta, így igazat kellett mondania. Ha meg letagadja és a vizsgálat folyamán kiderül, hogy warezolt, akkor hamis tanuzásért is eljárást indíthatnak ellene.

 

Amúgy abból a szempontból tényleg lúzer, hogy bejelentette a pedofil oldalt :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tény, hogy ezt névtelenül is meg lehetett volna oldani. De a tény, hogy jelentette, az mindenképpen pozitív dolog.
Persze, hogy pozitív, de látod mi a legfontosabb a rend őreinek. Nem jogtiszta szoftvert használt :clap: Felakasztani, felnégyelni! ;) Nem az, hogy köszönetet mondjanak amiért megóvja az erkölcsi fertőtől a netezőket. Nah, így segítsen az ember.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pistike meséli az óvodában az óvónéninek:

- Képzeld, az én apukám havonta 300.000 forintot keres!

- Nahát, az majdnem háromszor annyi, mint az én fizetésem - mondja az óvónéni.

- Persze, de ő azért a pénzért dolgozik is, te meg csak itt játszol velünk egész nap!

 

 

3 autós karambolozik egymással. Megszólal a német Mercis:

- Egy heti munkám odalett.

Erre megszólal a francia Renault-os:

- Egy havi munkám veszett kárba.

Mire a magyar trabantos:

- Egész életem munkája odaveszett!

Erre a másik kettő:

- Minek vettél olyan drága kocsit?

 

:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.