Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Figy, ez már ezer éves "titok". Főleg miután Fridit eccer(?) bevitték vérző hátsóval. A művészek meg ezzel sztorizgatnak egymás közt, még jó hogy kiderül onnan is :) Amúgy meg mit szégyenli "Pici"? Nem ő az egyetlen a művészvilágban. Legfeljebb undorító az egész. Dombinak meg továbbra is csillagos ötös. :D

 

Bizonyítékod van vagy csak rágalmazol? És ha rólad terjesztenénk ezt? Ne csináld már. Attól mert "úgy hiszik" az nem bizonyíték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Oldie-nak igaza van. Pici úgy k/csög mint az asztalomon álló váza :)

 

 

Tőled is kérdem. Bizonyítékod van rá vagy csak rágalom? Az nem bizonyíték hogy hallottad valakitől hogy Fridit bevitték ezért meg azért. Ez inkább ocsmány pletyka melyet az érintett nem tud cáfolni hisz már eleve védekezésre kényszerül. Neked ilyesmi jólesne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nemrég a Szolnok Plázában láttam összerakott legókat. Volt egy csomó kalózos, egy Fényév Buzz, egy rakat SW-s járgány, egy jókora Vader apánk és egy életnagyságúnak mondható Artu.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, a bizonyíték más kezében van. :) És nem csak egy emberében. Olvass utána vagy lepd meg őket a klubban ahová ezek járnak. ;)

 

Hol olvassak utána? Te komolyan mindent beszívsz amit olvasol? Ha holnap azt olvasod hogy te nem Magyarországon élsz azt is elhiszed? Ennél azért komolyabb vagy szerintem. Ne higgy már el mindent amit leírnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol olvassak utána? Te komolyan mindent beszívsz amit olvasol? Ha holnap azt olvasod hogy te nem Magyarországon élsz azt is elhiszed? Ennél azért komolyabb vagy szerintem. Ne higgy már el mindent amit leírnak.
Hát ilyenekre elég sok helyen rá lehetett bukkanni fórumokon pl vagy pedig ismerősöktől. De nehogy ám azt hidd, hogy ez úgy megy, hogy valaki a hasára üt és kitalál valamit ;) Főleg ha több helyről hallod ugyanazt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ilyenekre elég sok helyen rá lehetett bukkanni fórumokon pl vagy pedig ismerősöktől. De nehogy ám azt hidd, hogy ez úgy megy, hogy valaki a hasára üt és kitalál valamit ;) Főleg ha több helyről hallod ugyanazt.

 

Pedig úgy megy ám itthon. Rágalmazzunk meg valakit. Több helyről? Ha én elhíresztelem itt Újpesten hogy te homo vagy akkor az igaz? Pedig több helyről van az info. Valaki annak idején kitalálta hogy Fridit végbéllel műtötték Miskolcon(vajon miért pont ott már itt bukik az egész), és Csonka volt az okozó. Aztán jöttek az emberek hozzám hogy te hallottad? Az anyám nagynénjének a lánya biztos forrás mert ott nővér. Érdekes módon minden ember aki ezt az ocsmány baromságot elmondta mindenki biztos forrásból tudta , és mindenkinek a rokona nővérként ott szolgált.

Láttál te bármit? Fórumokon keresed az igazságot? Idióta retardált és irígy barmok véleménye számít? Ez lesz a jövő? Te azt mondod hogy az b*zi és az úgy lesz mert olvastad meg hallottad 10 embertől? Komolyan ennél ocsmányabb undorítóbb népet mint a magyar(tiszertelet a kivételnek) még nem hordott a hátán a föld. Irigységből ezek jelentették fel a szomszédot a nyilasoknál az Ávónál mert a másiknak több volt mint neki. Mert az tehetségesebb volt mint ő. Komolyan az epe jön fel belőlem.

Oldikám nem a multikat kel szidni hanem nagyon magadba kéne nézni és társaidnak is mert ezért tartunk itt és még sokáig erz lesz ha nem változtaunk. Nem a világ a hibás hanem mi. Rágalmazni könnyü, mást hibáztatni a nehéz sorsért meg főleg.

Térjünk vissza Csonkára. Esetleg látták a Capellában. ÉS? Egy angolos társam aki hetero kiváncsiságból lementek egyszer egy homoszexuális szórakozóhelyre. Ha látják ott őket akkor homók? Ugyanmár.

Tudod miért védem Csonkát? Mert egy végtelenül intelligens aranyos jószívű ember. De te csak bántsd és röhögj rajta a barommal aki a vendége volt. Ha neked ez jó tedd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Frenkie. Attól, hogy valaki b/zi, még nem lesz kevésbé intelligens, vagy kevésbé szerethető. :) Épp te vagy az, aki - ezek szerint - nem tudod összepárosítani a szerethető fogalmát a meleggel. ;) De ez nem ennek a topiknak a témája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, mindenkinek egyéni szoc. problémája, hogy ki mit gondol, vél, tapasztal ésatöbbi. A jóhiszeműség nem rossz dolog ám túl naivnak sem kell lenni. Ha valakit érdekel valami, annak utánanéz és az élettapasztalatával egyetemben leszűri a következtetést.

Ha pedig Csonka népi agyagedény dolgai érdekelnek akkor utánanézel, hol mit írnak róla, én magasról teszek rá. Amúgyis már akkor hallottam a dolgait amikor net még a világon sem volt és nyomatták a tvben a Familia Kft.-t. ;)

 

Donát, jól mondtad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De abszurd ;)

 

Nagypapa dicsekszik az unokáknak a vadászélményeivel.

- Afrikában vadásztál, nagyapa?

- Igen, kisunokám!

- És mit lőttél?

- Hát sok zebrát, oroszlánt, meg nópliz-t.

- Nópliz? Az milyen állat?

- Fekete a bőre, két lábon jár, és azt mondogatja, hogy "No, please", "no please!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, nem perled őket plágiumért? :)

Szerencséjükre kihagyták a harmadik pontot, így eltekintek a perléstől ;) A Dzséjt törvény ugyanis három pontos:

1. Mindig nekem van igazam.

2. Ha nincs igazam, automatikusan az 1-es pont lép életbe.

3. Ha tényleg, abszolúte nincs igazam, akkor automatikusan a 2-es pont lép érvénybe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamikor nagyon erős incepciót hajthattak végre rajtad álmodban hogy azt hiszed hogy mindig neked van igazad. :)

Micsi? Ja, ez megint az az Inception dolog, amit nem láttam? :D

Amúgy ez egy olyan tény, ami velem született. Ugyanolyan, mint hogy Jézus születésétől fogva megváltó. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsi? Ja, ez megint az az Inception dolog, amit nem láttam? :D
Azaz. Szépen beültették az ötlet magját a tudatalattidba. :D

 

Amúgy ez egy olyan tény, ami velem született. Ugyanolyan, mint hogy Jézus születésétől fogva megváltó. :cool:
Jaja vágom. Áldás és egyben átok is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azaz. Szépen beültették az ötlet magját a tudatalattidba. :cool:

Á, egy egész erdőt telepítettek :D

 

Jaja vágom. Áldás és egyben átok is. :D

Pontosan így van! Áldás nekem, mert sohasem tévedek, átok nektek, mert sohasem lehet igazatok velem szemben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan így van! Áldás nekem, mert sohasem tévedek, átok nektek, mert sohasem lehet igazatok velem szemben :cool:
A végén még "Az ember, aki sohasem tévedett" címmel könyvet fognak írni rólad amit "A tévedhetetlen" címmel meg is filmesítenek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.