Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Oldi ma meglátogatott minket - egy másik ismerősünkkel - és megkínáltam a palacsintán kívül narancslével. Kisfiam észrevette, hogy ott a kakaópor, amit a palacsintához vittem ki, és úgy vélte, nem jó üresen a narancslé, csapott bele egy kanál kakaóport. És megszületett a Noel koktél! :oops::) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nehézfiúk cellájába új tagot kaszliznak, aki megölte az anyósát. Az

"öregek" faggatni kezdik, hogy hogyan csinálta ki a mamát.

- Csak azt tettem, amire a feleségem megkért. Eljött hozzánk látogatóba

a mama, de a feleségemnek délután el kellette mennie otthonról. Azt

mondta nekem: "Drágám, anyu egy kicsit lefeküdt aludni, nagyon fáradt.

Kérlek, ne ébreszd fel, ha légy szállna rá, üsd agyon!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt már? Az alábbi videón a legendás KISS együttes ad interjút a CNN-en és Gene Simmons (a hires hosszúnyelvü) 0:50-nél megszólal magyarul. Ez igazából nem vicces, hanem jópofa és én egyébként egész eddig nem is tudtam, hogy ő magyar.
Ami késik nem múlik. :oops: Nekem már jó néhány éve nem újdonság :) Nagyszerű rockbanda.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi ma meglátogatott minket - egy másik ismerősünkkel - és megkínáltam a palacsintán kívül narancslével. Kisfiam észrevette, hogy ott a kakaópor, amit a palacsintához vittem ki, és úgy vélte, nem jó üresen a narancslé, csapott bele egy kanál kakaóport. És megszületett a Noel koktél! :oops::) :)
Azért most így belegondolva jobb is, hogy nem a narancslevet öntötte a kakaóporba :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyuszika találkozik az erdőben a medvével és így szól:

- Képzeld medve. Tegnap találkoztam a diszkóban a rókalánnyal. Az egész estét végigtáncoltuk és miután hazakísértem, bevitt a hálószobájába és azt mondta: "Nyuszikám, mindenem a tiéd!"

Medve! Hallod, ha ott lettél volna, még a hűtőt is el tudtuk volna hozni!

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nap a nyuszika vígan szalad az erdőben, amikor egy fa tövében meglátja szivarozni a szarvast:

- Mit csinálsz? Megbolondultál? Egy ilyen szép napon a jó levegőn mérgezed a tüdődet? Gyere inkább, s szaladj velem, hogy oxigénnel teljen meg a tüdőd!

- Igazad van! - mondja a szarvas és elkezd szaladni a nyuszikával. Amint szaladnak, meglátják a rókát, az orra a kokainba lóg.

- He te! - mondja a szarvas, itt a természet közepén kokainozol? Gyere inkább, s szaladj velünk, hogy oxigénnel teljen meg a tüdőd!

- Igazad van! - mondja a róka s elkezd ő is rohanni a többiekkel. Egy kicsit később találkoznak a medvével, amint az épp egy injekciós tűt tart a kezében egy adag tiszta heroinnal.

- He, itt a természet lágy ölén akarod belőni magad?

Gyere inkább szaladj velünk, hogy teljen meg a tüdőd oxigénnel! - mondja a róka.

- Menjetek a francba! Minden alkalommal, amikor a nyuszika bekap egy extasy-t, nekünk rohannunk kell az erdőben?

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap van, együtt ebédel a család. A kiss Lacika egyszer csak megkérdezi:

- Apaaaa, mi az a kupleráj?

Az apja kezéből kiesik a villa.

- Hááát, kisfiam, a kupleráj egy olyan hely, ahol pénzért, izéé, szeretetet lehet kapni!

A gyerek másnap elmegy a kuplerájba, és azt mondja a madámnak:

- Néni kérem, nekem van ám pénzem!

A nő megkérdezi:

- Na és akkor mi van?

- Hááát, nekem apukám azt mondta, hogy itt pénzért szeretetet lehet kapni!

A nő gondolkodik, hogy ez mégiscsak egy gyerek, hát mit csináljon, odatol elé egy nagy tál palacsintát.

- Itt a szeretetünk, nesze, fiam!

Pár nap múlva ismét együtt ebédel a család, és Lacika bekiabál:

- Képzeld, apa, voltam ám a kuplerájban!

Megint csörren a villa, apja megszólal:

- Öööö...igen? És mi történt, mit csináltál?

- Háát, hárommal elbírtam, a negyediket meg kiterítettem és kinyaltam!

 

;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.