Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt a két könyvet ugye nem felejted el? :D

Már eltettem őket a táskába, hogy még véletlen se hagyjam itthon őket (ha csak nem hagyom itthon az egész táskát, de annyira még az én eszem sem lehet lyukas...) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már eltettem őket a táskába, hogy még véletlen se hagyjam itthon őket (ha csak nem hagyom itthon az egész táskát, de annyira még az én eszem sem lehet lyukas...) :)
Remek, akkor már nem is kell emlékeztetnem rá, hogy ne felejtsd el. :(

 

Szerintem az Aránás találkozót hozzuk előre, legkésőbb 11-kor találkozzunk, aztán irány a pénztár. Pár embert el tudok érni telefonon, ha esetleg nem érne oda időben közlekedés vagy más miatt.
OK, legyen 11 óra. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek, akkor már nem is kell emlékeztetnem rá, hogy ne felejtsd el. :(

Nálam az sosem árt, én mindenre képes vagyok :)

 

Apropó, Tenel Ka, el ne feledd a Harry Kóklereket (holnap délelőtt nem biztos, hogy eszembe jut figyelmeztetni, délutántól meg nem valószínű, hogy nethez jutok) :D

 

Remélem másnak nem kell vinnem semmit... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell :D Vagyis itt nem hangzott el :clap2:

Szóval utolsó figyelmeztetések mindenkinek, mit ne hagyjon otthon, mert Dzséjthez hasonlóan hamarosan útnak indulok én is :lol: Mártinak hozok lemezeket, aztán mindenki könyveket mindenkinek :) Bár még este nethez jutok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, holnapi nappal kapcsolatosan mindenkinek minden világos, mint az atomvillanás? :clap2:

Tali 11-re a megbeszélt helyen.

Tömegoszlatásra is készüljön fel mindenki, shotival, klingon harci üvöltéssel, fénykarddal, kinek mi akad a kezébe ha nagy sorok lesznek :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, holnapi nappal kapcsolatosan mindenkinek minden világos, mint az atomvillanás? :)

Tali 11-re a megbeszélt helyen.

Tömegoszlatásra is készüljön fel mindenki, shotival, klingon harci üvöltéssel, fénykarddal, kinek mi akad a kezébe ha nagy sorok lesznek :D

Szerintem jobb lenne ha a mozi előtt találkoznánk. Amúgy nekem bárki hozhat BR filmeket, persze csak kölcsönbe. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jobb lenne ha a mozi előtt találkoznánk. Amúgy nekem bárki hozhat BR filmeket, persze csak kölcsönbe. :)
Kábé tíz méterre van onnan a feljáró. :D

 

Diákok! Diákigazolványt hozzatok ha még nem mondtam volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hólapátot is vigyetek magatokkal! Lehet, hogy úgy kell beásnotok magatokat a bejáratig (meg ki-ki a szállító járművéig). :)

Nálunk már 20 cm-es friss hó van és felétek (Bp) állítólag majd csak hajnal/reggel felé fog elállni. Az az intenzív havazás, ami most itt van, éppen Bp felé halad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom gyerekek! Nagyon kemény a helyzet. Remélem tudok menni. :)

 

Jelenleg egy órás késéssel közlekednek a vonatok......

http://www.mav-start.hu/hirek/hir.php?mid=14b2cecd437401

http://www.mav-start.hu/hirek/hir.php?mid=14b2d0b6a9d36c

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is egy vonatal korábban kell jönni.Már 5 órája esik itt a hó.Bele kell kalkulálni a bkv-t is az is baromi rossz lesz.Helyzet nem fog változni reggelre mert fagy van és egy millimétert sem fog olvadni.

Különben iszonyú nevetséges, hogy intelligens fajnak tartjuk magunkat, azt pár centi hó kifog a technikán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval utolsó figyelmeztetések mindenkinek, mit ne hagyjon otthon, mert Dzséjthez hasonlóan hamarosan útnak indulok én is :)
Én is viszem mindenkinek, amit ígértem. :D

 

Remélem reggelre normalizálódik a helyzet :S
A met.hu holnapra már szikrázó napsütést igér. :D Reggelre meg csak kezdenek valamit ezzel a sok hóval.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A durva havazás és az ítéletidőre való tekintettel más közlekedés eszköz után kellett néznem.. :)
:D én inkább ilyet ajánlok:

250px-AT-AT.jpg

Többen elfértek benne, a vidékieket is felveheted vele és legalább gyorsan is megy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.