Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

De legalább most mi pestiek is megtudjuk, mivel jár másik városba járni talizni. :D

Meglátjátok, milyen élmény így :) Nem rossz egyébként, csak utazni kell :D Mondjuk azt Pesten is kell, csak a városból/ba ki- és bejutás a különbség :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

akkor majd gondolkodjatok mit nézzünk. :roll: Terítéken az első évad. :roll: És késő délután lesz érdemes, amikor már a fényviszonyok is csökkenőben lesznek.

 

Meg eleget fogyasztottunk. :) Nekem teljesen mindegy mit nézünk. Annyit szeretnék kérni, hogy egy pár percet egy dvd-filmből nézzünk meg, kiváncsi vagyok a képére. Különben engem az utazás nem igazán foglaékoztat, sőt örülök is neki mert rég ültem már vonaton.

Ody, mit szólnál hozzá, hogyha az állomáson taliznánk mondjuk 10:45-kor? Akkora Donáték vonata is beér. Esetleg az állomáson belül tudsz egy konkrét helyet ami jó talinak? Mert én csak Donát mobilját tudom. Nehogy ott elkeveredjünk.Még egy kérdés. Néztem hogy Cegléd elött Budai út a megálló neve.Ez ki van ott írva?Mert igazából életemben nem jártam arra.És ugye Cegléden kell leszállni? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg eleget fogyasztottunk. :D Nekem teljesen mindegy mit nézünk. Annyit szeretnék kérni, hogy egy pár percet egy dvd-filmből nézzünk meg, kiváncsi vagyok a képére. Különben engem az utazás nem igazán foglaékoztat, sőt örülök is neki mert rég ültem már vonaton.

Ody, mit szólnál hozzá, hogyha az állomáson taliznánk mondjuk 10:45-kor? Akkora Donáték vonata is beér. Esetleg az állomáson belül tudsz egy konkrét helyet ami jó talinak? Mert én csak Donát mobilját tudom. Nehogy ott elkeveredjünk.Még egy kérdés. Néztem hogy Cegléd elött Budai út a megálló neve.Ez ki van ott írva?Mert igazából életemben nem jártam arra.És ugye Cegléden kell leszállni? :P

Cegléden kell leszállni. :roll: NMeg fogod ismerni, elég jól felismerhető, Tesco mellett mentek el és úgy az egész elég nagy helynek tűnik. :roll: Cska mondd meg melyikkel jössz, és majd kimegyek eléd. És persze megvárjuk majd Donátékat. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mozifilm extráiba? az csak feliratos. :roll:
A szinkronost a szinkronizálást bemutató kisfilmre vagy mire értettem. Amúgy a mozis extrája is jó. Ha azon van. :roll: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néztem hogy Cegléd elött Budai út a megálló neve.Ez ki van ott írva?Mert igazából életemben nem jártam arra.

A Budai úthoz még annyit, hogy tényleg csak egy megálló. A két sín között van a peron, és kb. 10 háznál több nem is látszik a környéken, nincs állomásépülete, szóval jól megjegyezhető, és utána jön Cegléd. Arról meg volt lentebb leírás :roll: Szerintem a legnagyobb állomás Pest után, nagyobb, mint a közben lévő Monor vagy Irsa (itt lakom én). Majd gondolatban integetek a vonatnak, mert a vasút mellett lakom :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen.Milyen márkájút?
Az mindegy, csak 100%-os legyen, ha lehet. :roll:

 

Rendben, Rog, akkor én is a 10:15-össel megyek (ekkor indul Szolnokról, 36-ra van ott.)
Végig gondoltam, és a záhonyi gyorsvonatot el tudom érni, ami már 11:22-kor Cegléden van. :roll: Csak kérdés, hogy a két vonat közötti 46 perc elég-e bevásárolni és visszaérni az állomásra rohanás nélkül. Ha nem, akkor mehetek a szegedi IC-vel is, ami 11:47-kor érkezik.

 

Sajnos az Avatart nem kapom meg holnapra, mert nem jelent meg időben az Apollo 13. :) szóval ez a része ugrik a műsornak. De lesz helyette TCW. :D Ha akarja a nép persze. :P
Sajnálom az Avatart. :P De persze jó lesz a TCW is. Én úgyis eddig jobbára csak monitoron láttam. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor tisztázzuk le ki mikor érkezik.

 

Pildi: 11:22

Rog & Donát: 10:36

Frenkie: 10:12

 

Frenkie! Jöhetsz a 9:53 -as Napfény IC -vel is, nem kell helyjegy a végén lévő kocsikra, és az 10:47 -kor van itt. Akkor majd mi várunk rád egy keveset. :roll: Az a tíz perc semmi a 24 -hez képest. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalábbis körülbelül. A pontos időt a jó isten sem tudja megmondani, hála a Magyar Álom Vasutak tökéletesen elszabott menetrendjének :roll: :roll:
Ó ezen a vonalon olyanok mint a svájci óra. Mindig pontosak. Kivéve ha 'nagy' hó van. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor tisztázzuk le ki mikor érkezik.

 

Pildi: 11:22

Rog & Donát: 10:36

Frenkie: 10:12

 

Frenkie! Jöhetsz a 9:53 -as Napfény IC -vel is, nem kell helyjegy a végén lévő kocsikra, és az 10:47 -kor van itt. Akkor majd mi várunk rád egy keveset. :roll: Az a tíz perc semmi a 24 -hez képest. :roll:

 

Ok rendben, akkor megyek a 9:53-assal. Akkor leszállok és ott lesztek. Nagyszerű.Különben bocs, hogy néha később reagálok, de teljesen elvette az eszemet a Lost. Baromira érdekel, és állandóan azt nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok rendben, akkor megyek a 9:53-assal. Akkor leszállok és ott lesztek. Nagyszerű.Különben bocs, hogy néha később reagálok, de teljesen elvette az eszemet a Lost. Baromira érdekel, és állandóan azt nézem.
Semmi gond, jó így is. A LOST pedig remek sorozat. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó ezen a vonalon olyanok mint a svájci óra. Mindig pontosak. Kivéve ha 'nagy' hó van. :roll:

Off

Nekünk szerencsénk van a vasúttal (kivéve, mikor nem, pl vihar és társai idején :roll:, de akkor mindenhol zűr van) :) Máshol meg katasztrofális a közlekedés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várom már a holnapot. :love:
No akkor várlak benneteket a megbeszélt időpontokban. :love: Talán nem írtam, de a DVD -t is ki próbáljuk majd, hogy lásd milyen. :love: Én is várom már a party-t. Tömények és borok behűtve, de a többinek is lesz hely. :love:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.