Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie képei azt örökítik meg, hogy hogyan látott a buli vége felé a társaság. Sőt, az is jól figyelemmel követhető rajtuk, hogy nőtt az alkoholfogyasztás mértéke :lol:

 

Dzséjt letette egy pillanatra is a fényképezőgépet? :(

Elég sűrűn, pl. mikor pohár, sörösüveg vagy XBox konzol volt a kezemben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, meg kell tanulnom fényképezni. :D Egy csomót ki is kellett törölnöm mert annyira homályosak lettek.Dzséjtté nagyon jók lettek. Amelyiken úgy látszik, hogy beszódáztam, ott csak hülyéskedtem. :D Különben ma is sokszor eszembe jutott a buli. Nagyon jó volt.

Jó story volt ma, egy kollégám megkért nézzem már meg a gépét, mondta hogy vesz sört. Mondom neki: NE. Nem értette mi a bajom. :D

 

Ody: a külföldi utat én is komolyan gondoltam. Tök jó lenne.

 

 

Na de hova tünt Bomarr? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak! A végén kiderül hogy valami 18 éven felülieknek való program is volt. Egyre jobban sajnálom hogy Pildi elhappolta előlem azt a helyet. Amúgy szerintem tisztább lett volna ha a helyfoglalás előtt megkérdezett volna hogy döntöttem-e már legalábbis én úgy tettem volna a helyében főleg úgy hogy különösebb nehézséget nem okozott volna a hazajutás. De nem is olyan rossz utólag elképzelni a talin történt dolgokat. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak! A végén kiderül hogy valami 18 éven felülieknek való program is volt. Egyre jobban sajnálom hogy Pildi elhappolta előlem azt a helyet. Amúgy szerintem tisztább lett volna ha a helyfoglalás előtt megkérdezett volna hogy döntöttem-e már legalábbis én úgy tettem volna a helyében főleg úgy hogy különösebb nehézséget nem okozott volna a hazajutás. De így utólag se rossz elképzelni a talin történt dolgokat. :D

De ha nem más bőrébe képzelted volna bele magad, hanem konkrét választ adtál volna, akkor talán ott lettél volna. Mit hittél, majd várunk, míg őméltósága eldönti, hogy marad-e vagy sem? Te képtelen voltál nyilatkozni, mi nem. Így jártál, majd máskor az agyadhoz kapsz, hogy Bomarr nem habókra mondja, amit mond, és ildomos eldönteni is a dolgokat, nem csak tanakodni. Aki a saját maga b*ssza el a dolgokat, az utána ne másra mutogasson, hogy mit kellett volna tennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha nem más bőrébe képzelted volna bele magad, hanem konkrét választ adtál volna, akkor talán ott lettél volna. Mit hittél, majd várunk, míg őméltósága eldönti, hogy marad-e vagy sem? Te képtelen voltál nyilatkozni, mi nem. Így jártál, majd máskor az agyadhoz kapsz, hogy Bomarr nem habókra mondja, amit mond, és ildomos eldönteni is a dolgokat, nem csak tanakodni. Aki a saját maga b*ssza el a dolgokat, az utána ne másra mutogasson, hogy mit kellett volna tennie.
Nagyon is tisztában vagyok azzal hogy én szúrtam el azzal hogy totojáztam úgyhogy felesleges nekem játszanod itt a nagyfiút! De egy összeszokott csoportban azért csak el lehetett volna tán várni hogy ne vegyenek csak úgy semmibe és ne nézzenek levegőnek. Én soha nem tennék olyat senkivel se az hétszentség.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon is tisztában vagyok azzal hogy én szúrtam el azzal hogy totojáztam úgyhogy felesleges nekem játszanod itt a nagyfiút! De egy összeszokott csoportban azért csak el lehetett volna tán várni hogy ne vegyenek csak úgy semmibe és ne nézzenek levegőnek. Én soha nem tennék olyat senkivel se az hétszentség.

 

 

Nem lettél levegőnek nézve. Lassan reagáltál ennyi. Ha egy piacon állok és van 5 dinnye, és megkérdik, hogy kinek kell, és én agyalok, hogy kell-e akkor a többiek elhapolják előlem.

Az meg, hogy a társaság összeszokott és esetleg ezért nem fogadna be mást teljesen alaptalan. Hisz Ody is szívesen látott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lettél levegőnek nézve. Lassan reagáltál ennyi. Ha egy piacon állok és van 5 dinnye, és megkérdik, hogy kinek kell, és én agyalok, hogy kell-e akkor a többiek elhapolják előlem.
Szerintem azért itt máshogy van. Ha nem jeleztem volna hogy még nem tudtam dönteni akkor egy szót se szólnék de mivel az ellenkezőjét tettem így lehetett számítani arra hogy esetleg dűlőre jutok pláne úgy hogy le is írtam hogy másnap lenne jobb eljönni. Ebből már sejthető lehetett volna hogy esetleg mégis a maradás mellett döntenék.

 

Az meg, hogy a társaság összeszokott és esetleg ezért nem fogadna be mást teljesen alaptalan.
Ez igaz de én egyáltalán nem erre céloztam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, meg kell tanulnom fényképezni. :D Egy csomót ki is kellett törölnöm mert annyira homályosak lettek.Dzséjtté nagyon jók lettek. Amelyiken úgy látszik, hogy beszódáztam, ott csak hülyéskedtem. :D
A legjobb az volt, amikor a videón bemondtad, hogy: "2006. június 5." :D Kicsit idő-utazva éreztem magam. :D Egyébként nekem is eszembe jutott sokszor ma a buli. Eszméletlen jó hely Bomarréknál, és mindig nagyon jól érezzük magunkat.

 

 

Nocsak! A végén kiderül hogy valami 18 éven felülieknek való program is volt. Egyre jobban sajnálom hogy Pildi elhappolta előlem azt a helyet. Amúgy szerintem tisztább lett volna ha a helyfoglalás előtt megkérdezett volna hogy döntöttem-e már legalábbis én úgy tettem volna a helyében főleg úgy hogy különösebb nehézséget nem okozott volna a hazajutás. De nem is olyan rossz utólag elképzelni a talin történt dolgokat. :D
Nem volt 18 éven felüliknek való program, egyszerűen arról van szó, hogy nem kell mindent megmutatni. :D Az írás második része pedig no comment.... Akkor kellett volna dönteni. Határozottan. Egyébként mehettél volna Donáttal is haza, mert ő is elment hét óra felé.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg ezt mondtam? :D Már a dátumot sem tudtam. :D A hely atmoszférája kiváló. Élmény ottt lenni.

 

Várom már a következőt.

 

Még valamiről említést kell tennünk. Belenéztünk az Avatarba és végignéztük az Ep3-at. Mindkettő dvd-ről ment. A döbbenetes a képminőség volt. Olyan mintha a blue-ray változatot néztük volna. Tűéles kép, és mintha a szereplők kijöttek volna a képből. Nekem megvan az EP3 eredetiben de meg sem közelití ezt a képet. Gratulálok Bomarr ahhoz a tévéhez.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt 18 éven felüliknek való program, egyszerűen arról van szó, hogy nem kell mindent megmutatni. :D
Én is így voltam vele. :D

 

Akkor kellett volna dönteni. Határozottan.
Ezt én is tudom de az a megkérdezés akkor is meglehetett volna legalábbis szerintem. Ha már jóban vagyunk akkor úgy is lehetett volna intézni a dolgot hogy látszódjon belőle hogy számítunk annyira egymásnak hogy figyelembe vesszük a döntést. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is tudom de az a megkérdezés akkor is meglehetett volna legalábbis szerintem. Ha már jóban vagyunk akkor úgy is lehetett volna intézni a dolgot hogy látszódjon belőle hogy számítunk egymásnak.
Ez akkor meg lett beszélve. Nem túl szép dolog utólag felróni ezt a dolgot... Akkor miért nem erősködtél vagy szóltál? Nem értem. És ugye remélem most nem Pildi lesz a hibás, aki elvette előled a helyet?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért nem erősködtél vagy szóltál?
Másnap reggel szóltam hogy arra jutottam hogy mégis maradnék. Erősködni meg nem akartam mert ha például Pildi visszalépett volna a javamra akkor biztos kellemetlenül éreztem volna magam hogy miattam nem maradhatott volna.

 

És ugye remélem most nem Pildi lesz a hibás, aki elvette előled a helyet?
Azt nem mondtam hogy hibás benne csak nehezményezem a lentebb emlegetett dolgot. Egyszerűen nem tudtam magamban tartani. Ha nem most hoztam volna fel akkor lehet hogy egy talin tettem volna meg és talán akkor lett volna belőle kellemetlenség és nem most.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem mondtam hogy hibás benne csak nehezményezem a lentebb emlegetett dolgot. Egyszerűen nem tudtam magamban tartani. Ha nem most hoztam volna fel akkor lehet hogy egy talin tettem volna meg és talán akkor lett volna belőle kellemetlenség és nem most.
Egy party még akkor is az, ha nem alszol ott. Donát is így vett részt és tök jól érezte magát. Szerintem ez neked is ment volna, csak ugye jöttek a problémák amit írtál. Pildi abszolút nem tehet arról, hogy Te nem jöttél el végül is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy party még akkor is az, ha nem alszol ott. Donát is így vett részt és tök jól érezte magát. Szerintem ez neked is ment volna, csak ugye jöttek a problémák amit írtál. Pildi abszolút nem tehet arról, hogy Te nem jöttél el végül is.
Nekem azért biztosabb lett volna másnap veletek eljönni. Először még úgy voltam vele hogy elmegyek de a végére már annyira bonyolult lett az eljövetel körüli helyzet hogy jobbnak láttam letenni az egészről.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.