Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Jó annak, aki bérlettel van.... részemről, inkább preferálnám az autót. Vagy gyalogolhatunk is akár :) A rollert nem hozom, az marad Pécsett.

 

Ja, és szalonna helyett jó lesz nekem a trappistasajt (-->füstölt sajt) és az alma (--> sült alma) is. :D

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó annak, aki bérlettel van.... részemről, inkább preferálnám az autót. Vagy gyalogolhatunk is akár :) A rollert nem hozom, az marad Pécsett.

 

Ja, és szalonna helyett jó lesz nekem a trappistasajt (-->füstölt sajt) és az alma (--> sült alma) is. :D

 

Nem hinném, hogy Karrdénak és Odynak bérlete lenne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem busszal is megoldható, ennyi igazán nem gond nekünk :D Vagyis inkább a magam nevében beszélek :)
Nem kell sokat utazni, és én még életemben nem találkoztam a buszon ellenőrrel, pedig itt lakunk már 8 éve - szóval még bérlet vagy jegy sem kell hozzá. Viszont kb. 10 percet kell sétálni a megállótól a házig, ami persze nem vészes, csak tudjatok róla. :D

De majd még meglátjuk, hányan leszünk, és mi a legjobb megoldás. :D

 

 

Ja, és szalonna helyett jó lesz nekem a trappistasajt (-->füstölt sajt) és az alma (--> sült alma) is. :D
Örülök, hogy mégis jössz. :D Sajt és alma biztos lesz, mert most én is kipróbálom. :D

 

No és persze, mindenkinek örülök, aki már jelezte, hogy tud jönni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy Karrdénak és Odynak bérlete lenne. :D

Valahogy úgy :D

 

Viszont kb. 10 percet kell sétálni a megállótól a házig, ami persze nem vészes, csak tudjatok róla. :)

10 perc aztán tényleg minimális :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg probléma?
Először azt hittem, hogy viccelsz. Aztán most látom, hogy komolyan gondolod. Nem érzed, hogy ez nem igazán helyénvaló?

 

Igaz, ez egy nyílt fórum, de mi már egy összeszokott csapat vagyunk, akik régóta beszélgetnek egymással, és személyesen is találkoztunk már többször. Rólad viszont semmit sem tudunk, még a fórumba is alig írtál valamit.

 

Ha szeretnél csatlakozni a társasághoz, semmi akadálya annak, hogy részt vegyél egy hagyományos fórumtalin, amit mozival vagy sörözéssel kötünk össze valami nyilvános helyen. Persze azért nem ártana előtte írni néhány hsz-t ide is, hogy megismerhessünk.

A saját házamba viszont csak a barátaimat hívom. Akiket már jól ismerek.

 

Nem hiszem, hogy ezzel Te másként lennél, nem igaz? :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, van egyfajta ranglétra, amit jó ha bejár egy fórum tag. Csak úgy a semmiből érkezve nem hiszem, hogy bárki is meghívna magához embereket. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először azt hittem, hogy viccelsz. Aztán most látom, hogy komolyan gondolod. Nem érzed, hogy ez nem igazán helyénvaló?

 

Igaz, ez egy nyílt fórum, de mi már egy összeszokott csapat vagyunk, akik régóta beszélgetnek egymással, és személyesen is találkoztunk már többször. Rólad viszont semmit sem tudunk, még a fórumba is alig írtál valamit.

 

Ha szeretnél csatlakozni a társasághoz, semmi akadálya annak, hogy részt vegyél egy hagyományos fórumtalin, amit mozival vagy sörözéssel kötünk össze valami nyilvános helyen. Persze azért nem ártana előtte írni néhány hsz-t ide is, hogy megismerhessünk.

A saját házamba viszont csak a barátaimat hívom. Akiket már jól ismerek.

 

Nem hiszem, hogy ezzel Te másként lennél, nem igaz? :)

Másként lennék vele. Mint már írtam, régebb óta olvasgatom rendszeresen ezt a fórumot, (több, mint fél éve) így koránt sem vagytok olyan idegenek számomra, mint én nektek. A tali pontosan erre lett volna jó, hogy jobban megismerjük egymást, de ha nem látsz szívesen, nem látsz szívesen. Elfogadom. Jól tudom, milyen egy jól összeszokott baráti körbe tartozni, aminél még jobban tudom, milyen nehéz beszokni oda, így hát szerintem az lenne a helyén való, ha az ismerkedni próbáló személyt támogatnák elutasítás helyett. Azt végképp helytelennek tartom, hogy valaki a hozzászólásai alapján kerül előrébb a ranglétrán. Itt van pl. Lew, aki nem gyakran ír, mégis ügyesen tudja jellemeztetni magát néhány hozzászólásban. Míg vannak, akik minden zagyvaságot beirkálnak, (nem nevezek, nem akarok sértegetni) hogy nagyobb legyen a "rangjuk".

Szóval sajnálom az elutasító választ, egy ilyen indítás után nem tudom mire számíthatok a későbbiekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másként lennék vele. Mint már írtam, régebb óta olvasgatom rendszeresen ezt a fórumot, (több, mint fél éve) így koránt sem vagytok olyan idegenek számomra, mint én nektek. A tali pontosan erre lett volna jó, hogy jobban megismerjük egymást, de ha nem látsz szívesen, nem látsz szívesen. Elfogadom. Jól tudom, milyen egy jól összeszokott baráti körbe tartozni, aminél még jobban tudom, milyen nehéz beszokni oda, így hát szerintem az lenne a helyén való, ha az ismerkedni próbáló személyt támogatnák elutasítás helyett. Azt végképp helytelennek tartom, hogy valaki a hozzászólásai alapján kerül előrébb a ranglétrán. Itt van pl. Lew, aki nem gyakran ír, mégis ügyesen tudja jellemeztetni magát néhány hozzászólásban. Míg vannak, akik minden zagyvaságot beirkálnak, (nem nevezek, nem akarok sértegetni) hogy nagyobb legyen a "rangjuk".

Szóval sajnálom az elutasító választ, egy ilyen indítás után nem tudom mire számíthatok a későbbiekben.

 

Ember. Te meghívnál a saját lakásodba tök idegen embereket ITT? Szívesen látunk a Katicában(egy pesti söröző), de nem egy magánlakásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másként lennék vele. Mint már írtam, régebb óta olvasgatom rendszeresen ezt a fórumot, (több, mint fél éve) így koránt sem vagytok olyan idegenek számomra, mint én nektek. A tali pontosan erre lett volna jó, hogy jobban megismerjük egymást, de ha nem látsz szívesen, nem látsz szívesen. Elfogadom. Jól tudom, milyen egy jól összeszokott baráti körbe tartozni, aminél még jobban tudom, milyen nehéz beszokni oda, így hát szerintem az lenne a helyén való, ha az ismerkedni próbáló személyt támogatnák elutasítás helyett. Azt végképp helytelennek tartom, hogy valaki a hozzászólásai alapján kerül előrébb a ranglétrán. Itt van pl. Lew, aki nem gyakran ír, mégis ügyesen tudja jellemeztetni magát néhány hozzászólásban. Míg vannak, akik minden zagyvaságot beirkálnak, (nem nevezek, nem akarok sértegetni) hogy nagyobb legyen a "rangjuk".

Szóval sajnálom az elutasító választ, egy ilyen indítás után nem tudom mire számíthatok a későbbiekben.

Nézd, sajnálom, ha megbántottalak. Az elutasítás csupán erre az alkalomra szól, mert lehet, hogy konzervatív vagyok, de az otthonom nem ismerkedésre való.

Ahogy írtam is, szerintem bárki szívesen lát majd a hagyományos talikon, az a személyes ismerkedések igazi színtere. A hozzászólások és a ranglétra? Ha régebben olvasod a fórumot, akkor tudhatnád, hogy nem erről van szó. Ha nem írsz semmit, akkor nem is fogunk sosem megismerni. És nem hiszem, hogy sok zagyvaság lenne a hsz-ek között. Ez pótolja a beszélgetést - hiszen ez egy fórum. Ha nem írsz semmit, miért akarsz a tagja lenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másként lennék vele. Mint már írtam, régebb óta olvasgatom rendszeresen ezt a fórumot, (több, mint fél éve) így koránt sem vagytok olyan idegenek számomra, mint én nektek. A tali pontosan erre lett volna jó, hogy jobban megismerjük egymást, de ha nem látsz szívesen, nem látsz szívesen. Elfogadom. Jól tudom, milyen egy jól összeszokott baráti körbe tartozni, aminél még jobban tudom, milyen nehéz beszokni oda, így hát szerintem az lenne a helyén való, ha az ismerkedni próbáló személyt támogatnák elutasítás helyett. Azt végképp helytelennek tartom, hogy valaki a hozzászólásai alapján kerül előrébb a ranglétrán. Itt van pl. Lew, aki nem gyakran ír, mégis ügyesen tudja jellemeztetni magát néhány hozzászólásban. Míg vannak, akik minden zagyvaságot beirkálnak, (nem nevezek, nem akarok sértegetni) hogy nagyobb legyen a "rangjuk".

Szóval sajnálom az elutasító választ, egy ilyen indítás után nem tudom mire számíthatok a későbbiekben.

Nem erről van szó. A fórumon írtak csak egy részét képezik a megítélésnek, ehhez jön hozzá a személyes ismeretség. Elhiheted nem úgy kezdtük, hogy egymás lakására mentünk. :) Nyilvános helyeken találkozgattunk, és aztán alakult ki az ami most van. Szóval ha igazán szeretnél megismerni minket élőben is akkor egy ilyen alkalommal kezdjük majd el. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.