Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Végül is nem hülye ötlet, hogy részt vennél egy talin, a következő sörözős alkalomra eljöhetnél, ha van kedved, és ha meg tudod ezt oldani. :)

 

Szerintem előbb jobban meg kéne ismernem a fórumózókat és a képeik alapján találgatok hogy nézhetnek ki :) Ody te megnehezíted a dolgom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És milyen következtetéseket gondoltál levonni az itteni képeink alapján? :)

Kapásból van 3 anakin 1 ewok 1 season 3 felirat :):hmm::D:P :P :D stb. Nem egyébként valahol láttam régen a fórumtaliról egy képet és ott próbálgattam be azonosítgatni kevesebb sikerrel

Szerkesztve: - Ugraum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy darabig úgy nézett ki, hogy sikerült keresztbe szervezni valamit, de végül megoldódott a dolog. Így továbbra is fenntartom, hogy tudok menni Pildihez. :)
Te vagy a keresztbe szervezések nagymestere. :hmm: De most kitörő örömmel konstatálom, hogy tudsz jönni! Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kapásból van 3 anakin 1 ewok 1 season 3 felirat :):hmm::):D:P:D stb. Nem egyébként valahol láttam régen a fórumtaliról egy képet és ott próbálgattam be azonosítgatni kevesebb sikerrel
De miért érdekes, hogy nézünk ki a valóságban? :P Ennek annyira nincs köze ahhoz, hogy jól lehetne-e érezni magad egy fórumtalin.

 

Egy darabig úgy nézett ki, hogy sikerült keresztbe szervezni valamit, de végül megoldódott a dolog. Így továbbra is fenntartom, hogy tudok menni Pildihez. :P
Nagyon örülök. :D Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A talival kapcsolatban gondolkoztam ezen a vásárlás dolgon. Igazából lehetne úgy is intézni, hogy hozzátok magatokkal, amit gondoltok hozni, vagy megírjátok nekem, mit hoznátok, és én megveszem még pénteken - úgyis meg kell vennem az ebéd hozzávalóit, azzal nem várhatom meg a szombatot.

 

Így két lehetőség adódna: szívesen fordulok egyet, hogy mindenkit elhozzak autóval, de így elég lenne fél óra a két tali között, pl. 11:30 és 12:00 - vagy a társaság egy részét elviszem, a többiek pedig jönnek busszal (jegy nem kell, azt már írtam, mert a legtöbb járattal csak 1 megállót kell jönni), és akkor talizhatnánk egyszerre. Én most már rátok bízom, hogy legyen. :)

 

Holnap elutazok, de jövő pénteken este jövök, és megnézem, mi lett a végleges változat. Remélem, lesz olyan. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért érdekes, hogy nézünk ki a valóságban? :) Ennek annyira nincs köze ahhoz, hogy jól lehetne-e érezni magad egy fórumtalin.

 

Nagyon örülök. :)

 

Nem azt mondtam hogy baj mert a kinézet télleg nem számít ha jó a buli én csak az elméleteimet mondtam el :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ötletnek tartom, hogy inkább a vásárlást hagyjuk ki, és hozzuk/kérjük, ami kell :) Részemről egyébként is úgy terveztem, hogy hozom, amit gondoltam. A mi vonalunkon a vonatok kb. háromnegyed körül vannak ott, ha időben jönnek (mostanában nem jellemző a késés), így 3/4 12-re érek fel, vagy egy órával korábban, de az se baj, ha várni kell. Meglátjuk, a többiek mit mondanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg akkor kapok idegbajt (részben, másrészt, kiugrok a bőrömből), ha bekerül a novellám a Preyer Hugó győztesei közé, mert akkor jövő héten nekem is (újra) Pestre kell mennem. Pedig ezt a talit direkt azért hagyom ki, mert nem akarok kétszer egymás után felutazni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg akkor kapok idegbajt (részben, másrészt, kiugrok a bőrömből), ha bekerül a novellám a Preyer Hugó győztesei közé, mert akkor jövő héten nekem is (újra) Pestre kell mennem. Pedig ezt a talit direkt azért hagyom ki, mert nem akarok kétszer egymás után felutazni.
Akkor jöhetsz Te is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy láttam, hogy hétvégére komoly viharokat mondanak. (orgigó) A héten amúgy mindenki vigyázzon magára, ez piszok durva hét lesz hőség meg fülledtség szempontjából.

Hál' isten a mamámnál leszek a jó öreg parasztias házban, ahol nyáron 20 fok van (télen is, csak akkor -20 :D).

 

Akkor jöhetsz Te is. :D

Hát ha fönt leszek ( :D ), és Pildi is beenged, akkor előfordulhat :P 7:3 az esélye :D De ha fel kell mennem, akkor én ünnepelni fogok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy láttam, hogy hétvégére komoly viharokat mondanak. (orgigó) A héten amúgy mindenki vigyázzon magára, ez piszok durva hét lesz hőség meg fülledtség szempontjából.

 

Ne is mondd. Dögölne meg a nyár ahol van. Nem hiszem el, hogy nem lehet kellemes 28 fok. Jövő héten a munkahelyen meg fogok dögleni a 45 fokban(az üveg miatt). Alig várom a vihart és a hideget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondd. Dögölne meg a nyár ahol van. Nem hiszem el, hogy nem lehet kellemes 28 fok. Jövő héten a munkahelyen meg fogok dögleni a 45 fokban(az üveg miatt). Alig várom a vihart és a hideget.
Egy nyitott terű találkozón nekem nem kell se hideg, se vihar...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.