Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Észrevettem. Éjjel majdnem ittál egyet, de aztán ott maradt felbontatlanul. :evil: Nem kötelező sört inni. Viszont akkor én mennyit ittam? Mert a fenti hűtőben egy darab nem maradt, és a garázsban lévő is elég üresnek tünt már éjjel. :D Sört ugye meg csak én ittam.
Nem akartam keverni a borral. Plusz nagyon izzadok a sörtől, és álmosít is nagy melegben, így inkább maradtam a bornál. :D Szerintem Te megittál vagy 15-18 üveggel. Persze egész nap ez nem sok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb mindenképp megkóstolom. Biztos finom, mert a sütijeid is nagyon jók.

Oké, ez is már nagy szó egy vérbeli sörivótól :D Csak jó recept kell mindegyikhez :D Bár sütni utálok tulajdonképpen :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont akkor én mennyit ittam? Mert a fenti hűtőben egy darab nem maradt, és a garázsban lévő is elég üresnek tünt már éjjel. :D Sört ugye meg csak én ittam.
A garázsban lévőben vasárnap délután még találtam pár sört, úgyhogy nem néztél jól körül. :P Elvihettétek volna mindet. :D

 

 

Csak jó recept kell mindegyikhez :D Bár sütni utálok tulajdonképpen :P
Kár, hogy utálsz sütni, mert ezek nagyon finomak voltak. :evil: Csak a meleg miatt nem fogyott el mindegyik azonnal. :D De én reggelire is azt ettem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még frenkie talija előtt kellene tartani egy "public" összejövetelt a Katicába, mondjuk szeptember elején. :) Aki szeretne megismerni minket az most eljöhet. Mi a véleményetek? :P

Nyári szünet vége előtt, egy Ragadozókkal egybekötve talán?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.