Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Másként lennék vele. Mint már írtam, régebb óta olvasgatom rendszeresen ezt a fórumot, (több, mint fél éve) így koránt sem vagytok olyan idegenek számomra, mint én nektek.

Na ja, csakhogy mi, akik ilyen személyes körben találkoznak, mint egy lakás vagy ház, már több éve, nem egy néhányunk esetében több, mint öt éve ismerjük egymást, napi szinten kommunikálunk itt és többünk msn-en is, és még így is az első ilyen találkozót csak tavaly rendeztük meg, amit sok-sok nyilvános helyen találkozás előzött meg. Azaz az ismerkedés. Normális esetben először ismerkedik az ember és csak aztán megy "szobára". Egy lakásba/házba történő betorpanás az ismerkedés szakasz illetlen mellőzése. Gondolom megérted, hogy az, aki meghív a saját otthonába, meg akar ismerni, hogy megbízhasson benned. Te sem hiszem, hogy beengedsz vadidegeneket az otthonodba. Szóval, szerintem érthető, hogy ezúttal elutasítást kaptál, de hidd el, szívesen látunk nyíltabb találkozókon (olyat is rendezünk eleget), ahol hipp-hopp össze lehet velünk haverkodni.

Amúgy Llew nem volt túl jó példa, mert lehet, hogy nem ír sokat, de sokunk már több, mint öt éve ismeri. Ebből is látszik, hogy nem a hozzászólások száma a lényeg, hanem, hogy ismerjük valami úton-módon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sok átszállásról beszélek. De elég egy BKV utazás is, hogy lehúzza az ember pénztárcáját.

Sok átszállásra nem emlékszem. Ha visszaolvasod hosszú időre a topikot, Bomarrhoz Pildi elvitt minket immár kétszer is, ergo Nyugatiig kellett jönni, Frenkie meg nem kicsit lakik közelebb hozzád, mint bárki máshoz. Tavaly Pildihez is úgy mentünk, hogy kijött elénk KK-re, jah... neked addig még el kellett volna jönnöd egyetlen, azaz 1db BKV-val, persze oda-vissza az kettő jegy (tegye fel a kezét, aki szerinte az egy, vagyis retúrban kettő az sok) vagy vonatos átszállással. Ez egyetlen alkalom másfél évre visszamenőleg, amikor kellett volna venni 2 db BKV-jegyet.

Szóval nem értem a morgást, ezek nem igazi okok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok átszállásra nem emlékszem. Ha visszaolvasod hosszú időre a topikot, Bomarrhoz Pildi elvitt minket immár kétszer is, ergo Nyugatiig kellett jönni, Frenkie meg nem kicsit lakik közelebb hozzád, mint bárki máshoz. Tavaly Pildihez is úgy mentünk, hogy kijött elénk KK-re, jah... neked addig még el kellett volna jönnöd egyetlen, azaz 1db BKV-val, persze oda-vissza az kettő jegy (tegye fel a kezét, aki szerinte az egy, vagyis retúrban kettő az sok) vagy vonatos átszállással. Ez egyetlen alkalom másfél évre visszamenőleg, amikor kellett volna venni 2 db BKV-jegyet.

Szóval nem értem a morgást, ezek nem igazi okok.

Nem tudom, hogy jövök én most képbe, amikor tök nem erről volt szó. :D

Van itt nekünk 370 regisztrált tagunk, akik közül meglehet, hogy sokan ( elég ha az csak 10% ) megismerkednének itt egymással közelebbről is. Ez ugye majd negyven fő. Most nem tudom, hogy ennyi embert, ha úgy adódnak, szívesen furikázna e Pildi. :D És teszem fel ebből jelentős hányad, nem kődobásnyira lakik BP-től ahol rendszerint a talik zajlanak. Szóval a távolsági utazás nem lenne olcsó. Erre kéne gondolni. Lehet, hogy egyeseknek semmi pénz az a plusz jónéhány száz forint amit felhasznál BKV-ra, de a többségnek ez igen jelentős kiadás lehet a több ezres távolsági utazás mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy jövök én most képbe, amikor tök nem erről volt szó. :D

Van itt nekünk 370 regisztrált tagunk, akik közül meglehet, hogy sokan ( elég ha az csak 10% ) megismerkednének itt egymással közelebbről is.

Mert Te morogtál :D

Volt idén Katicás tali is, ahova bárki jöhetett, mégis a szokásos emberek jöttek (aki tudott és akart), plusz fő Orki húga volt. Szóval lehetőség volt, van és lesz is, de sokszor nem éttermi/kocsmás talik vannak, mert a régóta összejáró társaság (jó részünk már 5 éve ismeri egymást, páran kevesebb ideje, de az is években mérhető) szeret és tud is máshol is talizni, kötetlenebbül, teljesen más annak a hangulata és jóformán az oka is. Ezek már nem szimpla ismerkedős találkozások, túlmutatnak a hétköznapi fórumtalikon, összejövünk, mert szeretünk együtt lenni, stb. Szerintem ez már nem egyszerá fórumtagsági kapcsolat, kicsit több.

Persze ha így nem jó, akkor majd priviben beszéljük meg ezeket a talikat, aztán ide csak az kerül fel, ami nyilvános helyen kerül megrendezésre, vagy valami hasonló. Havonkénti talikat meg kész katasztrófa lenne rendezni, hogy egyszer itt, egyszer ott, azt sokan nem vállalnák be a törzstagok közül (főleg, hogy nagy valószínűséggel a nyilvánosakra sem jönne el más). De ha lennének többen is, akik eddig nem jeleztek szándékot arra, hogy találkozzanak a többiekkel, a lehetőség mindig adott arra, hogy szóljanak, kéne valahol egy talit rendezni nyilvános helyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert Te morogtál :D
Szerintem ezzel a szűklátókörűséggel és ferdítéssel felhagyhatnál, mert egy szóval se morogtam. Megjegyeztem, hogy biztosan vannak olyanok is akik szívesen részt vennének egy általános fórumtalin. Tudom, elég bátortalanok, de még akik ide is írunk rendszerességgel azok közül csupán hat-hét ember vesz részt, ezeken a "több mint fórumtali" talikon.

Magam nevében mint mindig, most is azt tudom mondani, hogy ha el tudok menni talira akkor elmegyek. Nem mindig jönnek úgy össze a dolgok bármennyire is hihetetlen. :D Remélem sokan ott leszünk pl a mozis talinál, még ha az se tekinthető általános fórumtalinak. Szóval lassan mondom, hogy megértsd, felfogd ésatöbbi. Nem rólam van szó, hanem a nagy többségről....Akik még úgy tűnik hallgatnak. De anno mindannyiunk elkezdte valahol. Számomra pl nagy élmények voltak a 15-20 fős sw talik az évtized első felében. Nem mintha a többi nem lett volna, mielőtt valaki ezt kifogásolná :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint írtam, lehetőség volt, van és lesz a nagy többség számára, élni kell akkor vele. Amúgy erősen többes számban írtam lentebb, tanulj meg értelmezni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A talikhoz. A jövőben változni fog a helyzet, ugyanis ezekről a háznál rendezett partykról nem hiszem, hogy fel kellene rakni ide képeket. Azt mindenki megkapja aki ott volt. Szerintem a nagyközönség eléggé megismerhet minket az ide eddig felrakott legalább 100 képből. Képet is alkothat milyen egy ilyen találkozó hangulata. Persze ezek mellett a "sima" katicás találkozók is folytatódnak, és mindenkit szeretettel várunk azokra. Az eddig is így volt és ezután is így lesz. Aki akar az eljön, és nem fog kifogásokat keresni. Nem kell ezt túlmagyarázni.

 

Oldie úgy írsz, mintha sorokban állnának a tagok a bulikra várva, de nem lehet bejutni egyikre se. :D Szóval aki akar az simán beilleszkedhet a társaságba személyesen is. A többi csak rizsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint írtam, lehetőség volt, van és lesz a nagy többség számára, élni kell akkor vele. Amúgy erősen többes számban írtam lentebb, tanulj meg értelmezni.
Persze, amikor már korrigáltál. Eggyel előtte meg személyeskedtél. :D

 

 

Oldie úgy írsz, mintha sorokban állnának a tagok a bulikra várva, de nem lehet bejutni egyikre se. :D Szóval aki akar az simán beilleszkedhet a társaságba személyesen is. A többi csak rizsa.
Úgy nehéz beilleszkedni ha nincsenek kihirdetve nyilvános fórumtalik. Persze mint írtam lentebb, ehhez a többieknek is meg kéne szólalniuk. 370 főből gondolom akadnak akik el is tudnának ilyenre menni. Gondolom te se teljes mellszélességgel ugrottál bele az első fórumtaliba :D De gondolom én vagyok a h*lye, hogy kicsit szélesebb részvételű talikra gondolok. De mindez persze csak eshetőség volt, nem kötelezettség.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy nehéz beilleszkedni ha nincsenek kihirdetve nyilvános fórumtalik. Persze mint írtam lentebb, ehhez a többieknek is meg kéne szólalniuk. 370 főből gondolom akadnak akik el is tudnának ilyenre menni. Gondolom te se teljes mellszélességgel ugrottál bele az első fórumtaliba :D De gondolom én vagyok a h*lye, hogy kicsit szélesebb részvételű talikra gondolok. De mindez persze csak eshetőség volt, nem kötelezettség.
Tulajdonképpen nem értem mi a problémád. Eddig is voltak nyílt fórumtalik, de nem igazán akart jönni más a megszokott brancson kívül. Te is lemondtad már az utóbbi időben, gondolom mert nem érdekelt. Most meg reklamálsz a többi 370 nevében is a talikért? :D Ez az év vicce eddig! :D Egyébként én már most mondom, hogy ősznél előbb nem fogok felmenni Pestre, de akkor viszont mehetünk a Katicába. Még frenkie előtt. Kíváncsi leszek mennyien leszünk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy nehéz beilleszkedni ha nincsenek kihirdetve nyilvános fórumtalik.

Mit vársz, Oldi, hirdetőtáblákat a metrómegállókban, TV reklámokat a kereskedelmi csatornákon? Szívesen megcsinálom, de te fizeted ki :D Itt a forumtali topic, bárhogy is próbáljuk leplezni (mert ezek szerint tök nem nyilvánvaló, mi célt szolgál, hiszen 370 ember nem jött rá Oldi szavaiból kiindulva), azért jött létre, hogy itt egyeztessünk a talikról. És a fene rágja meg, esküdni mernék, hogy eddig mindegyik találkozó itt lett meghirdetve, függetlenül attól, hol volt a helyszín. Mi kéne még? Ha az a 370 ember megszólalni sem képes, hát csókolom, senki nem fogja a szájukba rágni, vagy karon ragadni őket és elvezetni. Szeretettel várunk mindenkit a nagyon titkos, nagyon zártkörű Katicás talikra, de azért ehhez kell némi önállóság is. Felteszem te sem egy transzparensen meghirdetett találkozóra mentél el először, miközben a rendezők kézen fogva vezettek. Sőt, ismerve téged, tuti nem ültél kussban évekig, hogy aztán a semmiből ott teremje :D

Arról nem beszélve, hogy ki csinált belőled szószólót? Nekik nincs ujjuk, amivel tudnak gépelni? :D

 

A sok átszállásról beszélek. De elég egy BKV utazás is, hogy lehúzza az ember pénztárcáját.

Hát mer' az aztán nagyon drága...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen nem értem mi a problémád. Eddig is voltak nyílt fórumtalik, de nem igazán akart jönni más a megszokott brancson kívül. Te is lemondtad már az utóbbi időben, gondolom mert nem érdekelt. Most meg reklamálsz a többi 370 nevében is a talikért? :D Ez az év vicce eddig! :D Egyébként én már most mondom, hogy ősznél előbb nem fogok felmenni Pestre, de akkor viszont mehetünk a Katicába. Még frenkie előtt. Kíváncsi leszek mennyien leszünk.
Tudod mi az év vicce? Sőt, az egész évtizeddé? Az, hogy olyan könnyen ferdítenek itt egyesek, mintha az már a fő profiljuk lenne :D

Szerintem én itt befejeztem ezt a témát, mert finoman szólva is sz*rt se ér amit leírok, ugyanolyan banális megállapítások jönnek azok után is, hogy vagy féltucatszor leírtam a mondandómat. :o H*lye gyerek meg nem vagyok, hogy játsszam ezt a kisded játékot. :o Aki szövegértésben jó, az úgyis megérti azt amit leírok. Mások véleménye meg innentől kezdve nem érdekel. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod mi az év vicce? Sőt, az egész évtizeddé? Az, hogy olyan könnyen ferdítenek itt egyesek, mintha az már a fő profiljuk lenne :D
Ez mindenre jó érv. Te meg nem értett ember. :D Már megfigyeltem, hogy ha nem tudsz érvet felhozni, beveted ezt a titkos fegyvert. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem háznál kezdtem. Erőt vettem magamon aztán elmentem egy nyiévánosra. Ennyi a történet. Az meg teljesen normális, hogy első látásra megismert embert nem hív az ember a lakására. Magyarországon vagyunk ahol mindent oda kell láncolni.

 

Oldie: Szerintem most a többieknek igazuk van. Tudod hány katicás tali volt? És tudod, kik voltak ott? Akik a házas buliknál is? Akkor miről beszélünk? Ebből az következik, hogy senkit nem érdekel a fórumtali azokon kívül akik amúgy is járnak.

Ne haragudj de neked az első dolgod volt lelépni tavaly decemberben az Avatar után. Eljöhettél volna a Katicába dumálni.

Nálam is volt buli, itt laksz egy köpésre, ide még bkv-jegy sem kellett volna. Még sem jöttél el. A többiek meg hogy miért nem jönnek baromira nem érdekel, merthogy mindenki saját magáért felelős.

De tudod mit, szervezz nálatok talit az már ingyen van és akkor megyünk oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal egyetértek én is, hogy kellenek rendes talik is, sörözőben, hogy bárki számára elérhető legyen, akinek van kedve jönni. De annak, aki rendszeresen és egy ideje olvassa a fórumot, tudnia kell, hogy évente többször is van ilyen.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Szerintem most a többieknek igazuk van. Tudod hány katicás tali volt? És tudod, kik voltak ott? Akik a házas buliknál is? Akkor miről beszélünk? Ebből az következik, hogy senkit nem érdekel a fórumtali azokon kívül akik amúgy is járnak.

Ne haragudj de neked az első dolgod volt lelépni tavaly decemberben az Avatar után. Eljöhettél volna a Katicába dumálni.

Nálam is volt buli, itt laksz egy köpésre, ide még bkv-jegy sem kellett volna. Még sem jöttél el. A többiek meg hogy miért nem jönnek baromira nem érdekel, merthogy mindenki saját magáért felelős.

De tudod mit, szervezz nálatok talit az már ingyen van és akkor megyünk oda.

Hol van abban igazuk, hogy rögtön ki kell röhögni a másikat és gúnyolódni egy tök átlagosan felvezetett "javaslaton"? Ez lenne a normális? Nem puskával álltam a fejüknél, hogy kényszerítsem őket egy szokványos fórumtalira. Még csak nem is engem izgatna, csak gondoltam akadhatnak olyanok akiket már érdekelne egy ilyen is.

Másik meg: Olyan mondanak vissza tényként, ami el sem hangzott a számból. Ody pl nem tudom honnan veszi, hogy már nincs is kedvem a fórumtalikhoz. Ezen nem tudom, hogy meglepődjek, vagy küldjem őt szövegértelmezésre előbb. De ő ezt tényként kezeli. Röhej. Már bocs a kifejezésért, de számomra ez elégé meghökkentő.

Avataros dolog. El lett mondva akkor ott, meg utána is, hogy el kellett mennem, húgomnak nem volt kulcsa. Erre azt mondanám Cavinton :D

Én ha jól emlékszem mindig elmondtam miért nem tudok akkor, azokban az időpontokban elmenni. Nehéz ezt felfogni esetleg? Legközelebb talán majd nagy vörös betűkkel írom ki, hogy mi a szitu, hogy észrevehető legyen. :D De ez tényleg ne rólam szóljon már az ég szerelmére :D Lépjen már ezen túl mindenki, meg hagyja már a téveszméit. Kezd nevetséges lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol van abban igazuk, hogy rögtön ki kell röhögni a másikat és gúnyolódni egy tök átlagosan felvezetett "javaslaton"? Ez lenne a normális? Nem puskával álltam a fejüknél, hogy kényszerítsem őket egy szokványos fórumtalira. Még csak nem is engem izgatna, csak gondoltam akadhatnak olyanok akiket már érdekelne egy ilyen is.

Másik meg: Olyan mondanak vissza tényként, ami el sem hangzott a számból. Ody pl nem tudom honnan veszi, hogy már nincs is kedvem a fórumtalikhoz. Ezen nem tudom, hogy meglepődjek, vagy küldjem őt szövegértelmezésre előbb. De ő ezt tényként kezeli. Röhej. Már bocs a kifejezésért, de számomra ez elégé meghökkentő.

Avataros dolog. El lett mondva akkor ott, meg utána is, hogy el kellett mennem, húgomnak nem volt kulcsa. Erre azt mondanám Cavinton :D

Én ha jól emlékszem mindig elmondtam miért nem tudok akkor, azokban az időpontokban elmenni. Nehéz ezt felfogni esetleg? Legközelebb talán majd nagy vörös betűkkel írom ki, hogy mi a szitu, hogy észrevehető legyen. :D De ez tényleg ne rólam szóljon már az ég szerelmére :D Lépjen már ezen túl mindenki, meg hagyja már a téveszméit. Kezd nevetséges lenni.

 

Ok béke van. :o Különben szerintem onnan veszi/vesszük, hogy az utóbbi pár fórumtalira nem jöttél el.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok béke van. :D Különben szerintem onnan veszi/vesszük, hogy az utóbbi pár fórumtalira nem jöttél el.

Ja, és akkor ebből az következik, hogy......értem. Vagyis nem értem, de mindegy. ;) Aki nincs talin, az biztos nem is akar ott lenni. Hát érdekes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol van abban igazuk, hogy rögtön ki kell röhögni a másikat és gúnyolódni egy tök átlagosan felvezetett "javaslaton"? Ez lenne a normális? Nem puskával álltam a fejüknél, hogy kényszerítsem őket egy szokványos fórumtalira. Még csak nem is engem izgatna, csak gondoltam akadhatnak olyanok akiket már érdekelne egy ilyen is.

Másik meg: Olyan mondanak vissza tényként, ami el sem hangzott a számból. Ody pl nem tudom honnan veszi, hogy már nincs is kedvem a fórumtalikhoz. Ezen nem tudom, hogy meglepődjek, vagy küldjem őt szövegértelmezésre előbb. De ő ezt tényként kezeli. Röhej. Már bocs a kifejezésért, de számomra ez elégé meghökkentő.

Avataros dolog. El lett mondva akkor ott, meg utána is, hogy el kellett mennem, húgomnak nem volt kulcsa. Erre azt mondanám Cavinton :)

Én ha jól emlékszem mindig elmondtam miért nem tudok akkor, azokban az időpontokban elmenni. Nehéz ezt felfogni esetleg? Legközelebb talán majd nagy vörös betűkkel írom ki, hogy mi a szitu, hogy észrevehető legyen. :D De ez tényleg ne rólam szóljon már az ég szerelmére :D Lépjen már ezen túl mindenki, meg hagyja már a téveszméit. Kezd nevetséges lenni.

Jaj istenkém, hát nem gúnyolt ki senki. :D És ki írta, hogy én tőled olvastam, hogy nem volt kedved jönni talira? :D Bizony ahogy frenkie is írta, ezt én szűrtem le a sok távolmaradásból, főleg azokból, amik költsége szinte semmi se lett volna. Persze a tévedés jogát fenntartom. :P De most őszintén. Erre az indokra pl. mit lehet mondani, hogy azért kellett elmenned, mert a tesódnak nem volt kulcsa? :D Hát add oda neki bakker. :D Ez felnőttkorban már nem lehet óriási akadály. Bár én ovis korom óta a nyakamba akasztva hordom a lakáskulcsot, szóval....talán mégis? ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és akkor ebből az következik, hogy......értem. Vagyis nem értem, de mindegy. ;) Aki nincs talin, az biztos nem is akar ott lenni. Hát érdekes. :)
Az az érdekes, hogy egy pontig mindegyiken ott voltál, aztán meg egyiken sem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az érdekes, hogy egy pontig mindegyiken ott voltál, aztán meg egyiken sem. ;)

 

 

Pontosan. És akkor is kellett bkv-jegy. Semmi közöm az anyagi helyzetedhez, de néha fillérekbe került volna a tali, mégsem jöttél el. De nyilván nem ismerem a magánéletedet, biztos volt más ok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. És akkor is kellett bkv-jegy. Semmi közöm az anyagi helyzetedhez, de néha fillérekbe került volna a tali, mégsem jöttél el. De nyilván nem ismerem a magánéletedet, biztos volt más ok is.
Ezt én is aláírom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jutottam hozzá, hogy visszaolvassam a topikot kicsit, ezért a késői reagálás ezen hsz-ekre.

 

Szeszt hozzál drága, ne sütit. :D De ha a lányokat kérdezed akkor nyilván a süti a nyerő. :D
Bevallom, hogy ha ilyen meleg lesz, akkor a fagyi lenne a nyerő. :D De szerintem a süti is nagyon népszerű lesz, főleg délután. :)

 

 

Na ja, csakhogy mi, akik ilyen személyes körben találkoznak, mint egy lakás vagy ház, már több éve, nem egy néhányunk esetében több, mint öt éve ismerjük egymást, napi szinten kommunikálunk itt és többünk msn-en is, és még így is az első ilyen találkozót csak tavaly rendeztük meg, amit sok-sok nyilvános helyen találkozás előzött meg. Azaz az ismerkedés. Normális esetben először ismerkedik az ember és csak aztán megy "szobára". Egy lakásba/házba történő betorpanás az ismerkedés szakasz illetlen mellőzése. Gondolom megérted, hogy az, aki meghív a saját otthonába, meg akar ismerni, hogy megbízhasson benned. Te sem hiszem, hogy beengedsz vadidegeneket az otthonodba. Szóval, szerintem érthető, hogy ezúttal elutasítást kaptál, de hidd el, szívesen látunk nyíltabb találkozókon (olyat is rendezünk eleget), ahol hipp-hopp össze lehet velünk haverkodni.
Dzséjt, nagyon jól megfogalmaztad, ezt pontosan így gondolom én is, csak kicsit hirtelenebb módon adtam elő - ami nem szokásom, de néha én is kijöhetek a sodromból... ;)

 

 

Nagyon úgy néz ki, hogy sajnos nem tudok menni, mert dolgom lesz akkor :D
Ezt nagyon sajnálom, pedig már gondolkodtam valami külön ennivalón is Neked. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol van abban igazuk, hogy rögtön ki kell röhögni a másikat és gúnyolódni egy tök átlagosan felvezetett "javaslaton"?

Tekintve, hogy már többször végighallgattam/olvastam az elmúlt években, hogy mi a bajod a talikkal, így már elvesztettem a türelmem az újabb hallatán, ismét jött a szokásos BKV-gond duma, költségek, stb. holott erről sokszor szó sincs, naná, hogy nem mosolygok hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj istenkém, hát nem gúnyolt ki senki. :) És ki írta, hogy én tőled olvastam, hogy nem volt kedved jönni talira? :D Bizony ahogy frenkie is írta, ezt én szűrtem le a sok távolmaradásból, főleg azokból, amik költsége szinte semmi se lett volna. Persze a tévedés jogát fenntartom. :D De most őszintén. Erre az indokra pl. mit lehet mondani, hogy azért kellett elmenned, mert a tesódnak nem volt kulcsa? :D Hát add oda neki bakker. :D Ez felnőttkorban már nem lehet óriási akadály. Bár én ovis korom óta a nyakamba akasztva hordom a lakáskulcsot, szóval....talán mégis? ;)
Hát azért az a megjegyzés a hirdetőtáblákkal jócskán megállta ezt az alapot.

Hja, odaadtam volna neki és amennyire kiszámítható, cseszik otthon lenni amikor én be akarok kerülni a lakásba :D

És igen, tartsd fenn a tévedésed, meg hagyj fel a belelovalásoddal az ostoba feltételezéseidbe, mert felnőtt ember szerintem ennél intelligensebb. Nem megbántásként írom, nyugi. De néha már a szánalom kategória amikor ilyeneket olvasok vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.