Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ody olyan hihetetlen értelmes képet tud vágni a korsó mögül. :yeah: Nem csodálom, hogy "titkolni" akarta a képeket. :D :D

Akkor már tompultak az agyak, élesedtek a kések. :D Az ivó előtt meg fentről várom a segítséget... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következőről van szó.Tegnap egy kollégám meghívott egy kocsma-félébe, ahol a barátai zenéltek.Egy amatőr zenekarról van szó, akik örömzenélnek.Annyira jól csinálták, hogy éjjel 1-kor jöttünk el.A hely megfizethető(egy korsó sör 390 ft), és nagyon hangulatos.Helyileg a Margit krt(volt Mártírok útja) van.Ahogy ott ültem eszembe jutott, hogy esetleg talizhatnánk ott is.Mondjuk ez inkább este lenne jó, és nem tudom a vonatosoknak egyáltalán jó lenne-e(fogalmam sincs mikor megy utoljára vonat).

Vélemények?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik, még helyileg is jó helyen van, Nyugatiból könnyen megközelíthető, az élő zene meg külön plusz.

Nyugatiból Ceglédre az utolsó vonat 00:35-kor indul, csak ez személy, nem gyors. Picit tovább tart az út. Egyszóval vonatosoknak nem is lenne olyan vészes :) Bár ez csak egyéni vélemény :D

Villamos is van szinte éjfélig, de onnan gyalog is vissza lehet sétálni a Nyugatiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszene egy ilyen este, az ilyen hangulatos helyeket nagyon szeretem :) , de az a tapasztalatom, hogy a zenés helyeken a zenére jó figyelni, mert mellette nem nagyon lehet beszélgetni (nem jó órákon át túlkiabálni a zenét) - a fórumtali pedig leginkább beszélgetős szokott lenni. Olyan gyakran meg nincs tali, hogy azt ki lehessen mondani, hogy egyszer zenét hallgatni megyünk, máskor meg dumcsizni.

És tényleg figyelembe kell venni, hogy sokaknak még haza kell utána vonatoznia/buszoznia, ha nem tudja megoldani, hogy Pesten aludjon. :D

Ettől függetlenül részemről egy próbát megérne, hangsúlyosan zenei jelleggel, ha nem is hajnali 1-ig. :D

 

És ha már zenés helyekről beszélünk, én is ismerek egy nagyon jó kis kocsmát, Vecsési Zeneklub a neve, szemben van a vecsési vasútállomással, és szombat esténként este 7-től koncert van. Az egész hely nagyon szolíd, tán max. 30 ember fér be cipőkanállal, főleg diákok voltak legutóbb, amikor ott jártam. Az árakat nem tudom, mert vendég voltam, de feltételezem, hogy nem drága. Egy házaspár szokott ott fellépni havonta egyszer, a Happy End Band, akiket nagyon szeretek, amerikai country és némi tradicionális ír muzsikát játszanak gitárral, furulyával, meg ami még kell :D Szenzációs!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban nem kéne addig maradni, elég lenne akár 10-11-ig is. Ha meg ezért korábban mennénk, akkor még a zene előtt beszélgetni is lehet :)

Pildi, nekem jól hangzik ez a Vecsés-dolog is, főleg, mivel az én vasútvonalamon van :D De azért közel van Pesthez :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.