Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Oks, akkor a Westendnél találkozunk. Jó a Match, be szoktam én is járkálni hozzájuk, ha arrafelé járok :D Én is remélem, hogy megússzuk szárazon, legalábbis külsőleg :D

Ott leszek én is! Ma felutazok Pestre, így én is onnan megyek majd a Westend elé. Így egyedül kell menned reggel Karrde. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, a fél 10 az tuti, de szerintem ha előbb érsz oda, az se gond, mert még a buszhoz majd át kell sétálnotok.

Öööö.. remélem, szeretitek a házi készítésű kekszet (érthetőbben cookies-t :D ), mert sütöttem ma, és viszek. Vagy legalább is remélem, hogy a társaság többségének majd bejön :lol: Száraz kaja, szóval jó utána inni :D

 

Úgy látom, csak nekem kell korán kelnem holnap :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegénykém. :lol: Majd este lesz kiséreted.

Este elvileg mozi :D Gyakorlatilag akkor kiderül, mi lesz.

 

Hát én fél 7-kor kelek, nem tudom az koránnak számít? :D

Aham :D Nekem az a legkésőbb, amikor fel kell kelnem, mert ha tovább alszom, utána kapkodni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, már ott látszott, hogy a nagy napozásnak nem lesz jó vége. :D

Nagyszerű nap volt ez a mai! :lol: A tali remekül sikerült, jókat beszélgettünk, ettünk, ittunk. Én ugyan nem úszkáltam a medencében, de a fürdőző Krandénak, frenkie-nek és Donátnak már a látványa is üdítőleg hatott. Hihetetlen, hogy megérkeztünk déletőtt 30 fokban, aztán este 12 fokban jöttünk el...

Phobos, nagyon köszönöm a DVD-ket, és még egyszer bocsánat azért, hogy miattunk majdnem lekésted a buszt hazafelé. Sajnos aztán magunknak is sikerült az utolsó percben elindulnunk, így a DVD-k a nagy rohanásban ott maradtak Bomarrnál, de majd csak elkerülnek hozzám valahogy.

MissKarrde és Ody, remélem sikerült elérnetek a gyorsvonatot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos sikeresen elértem a buszt (egy Sith-nek semmi sem akadály) és sikeresen hazatértem.

 

K (vagy frenkie szavával élve) nagyon jó volt a mai fórumtali, az eddigi legjobb. Krande sötét nagyúrnő hozott egy kis házi készítésű halál ö... kókuszgolyókat :lol:, Karrde anyó is hozott sütit, Pildi mama és Donát pedig salátát készített éhező kis padawanjainak. :P

 

Na de most jöjjenek a képek. Csak párat készítettem, a legtöbbet Karrde készítette szeretettel várjuk majd az összes képet tőle :D

 

tnSDC10267.JPG tnSDC10271.JPG tnSDC10272.JPG

Háttérben egy nagyon klassz tie, amiket kis állatok is szeretnek. :D

tnSDC10270.JPG

 

Krande a medencében oltotta a szomját és az ivőlétől örömtáncolt járva...

tnSDC10273.JPG tnSDC10274.JPG

Majd bemutatja hatalmas jártasságát az Erőben

tnSDC10275.JPG tnSDC10276.JPG tnSDC10277.JPG tnSDC10278.JPG

 

Már estefelé, az Xboxozás után (nagyon jó játékaid vannak Bomarr :D )

tnSDC10286.JPG tnSDC10287.JPG

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most látom, hogy írtál Pildi :lol:

A busz lekéséssel kapcsolatban: Egy sithnek nem akadály a busz után futni, majd a mai nap Bomarr játékából megtanult Erőfogással megállítani azt :D

 

Sajnálom a DVD mizériát, remélhetőleg nem kell a srácoknak sokat várniuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a taliról csak szuper dolgok jutnak eszembe.Nagyon jó volt.Bomarr köszönjük szépen még egyszer a meghívást.Nagyon jó volt a medencében, főleg egy gyönyörű hölgy társaságában.Hihetelne jól éreztem magam.Jó volt a kaja társaság, az XBOX, a tálalás az egész baromi jó volt.

 

Misskarrde, Krande: Köszönjük a süteményeket ,nagyon jók voltak.

 

Pildi:A salátád iszonyú jó volt.Életem eddigi legjobbja.Köszi, hogy elvittél minket a Nyugatihoz.

 

Ody,MissKarrde: remélem sikerül elérnetek a vonatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr köszönjük szépen még egyszer a meghívást.

Jaj, ezt én el is felejtettem írni, de most pótlom: köszönjük szépen a meghívást, Bomarr! :D

 

frenkie, örülök, hogy ennyire ízlett a saláta. :lol: És való igaz, hogy a sütik is nagyon finomak voltak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, még egyszer köszi a meghívást, Pildinek pedig a fuvart. Remek tali volt, nagyon jól éreztem magam :lol:

 

No, sikerült ropogósra sülnöm, amíg sütött a Nap.

Márt ott látszott du.hogy nagyon megkapott a nap :D

 

MissKarrde és Ody, remélem sikerült elérnetek a gyorsvonatot!

Ne is kérdezd, és más se nagyon :D

Először is a többiek kedvéért leírom az elejét is. Szóval a sarokról fordultunk vissza, mivel akkor hasított belém a felismerés, hogy nem emlékszem arra, elraktam-e az inzulinom, amit ebéd előtt a beadás után leraktam a fürdőszobában a mosógépre :D Természetesen ott maradt, és bármi ott maradhatott volna, forduljon érte vissza a nyavalya, max visszamentem volna másnap vagy akármi. Csak ez az egy nem.

Szóval mi Nyugatinál ki, volt még kb 1 percünk? Sikeresen beleléptem b** nagy tócsába, aminek az lett a legrosszabb része, hogy csúszkáltam a szandálomban futás közben. Na persze vonat a 17-ről indult, tehát csarnokot át kellett futni (baromi lassan futok :D ), hogy lássuk elmenni a vonatot, szerintünk korábban indult.

Ja, és a vihar miatt fennakadások voltak minden más közlekedésben, vonatok sehol, mi meg csak álltunk ott a többi utassal, hogy mi van. Végül ment egy személy 22:20-kor, amivel éjfél előtt hazaértünk.

Phobos még jól járt hozzánk képest :P

 

Misskarrde, Krande: Köszönjük a süteményeket ,nagyon jók voltak.

Nagyon szívesen, máskor is :) Pildi salátája meg tényleg nagyon finom volt :) Nagyon jól vegyítette össze az arányokat, meg a fűszerezést is :)

 

Képeket mindjárt felvarázsolom a gépre, aztán berakok párat. Phobos, természetesen minden képet nem rakok fel, van, amit személyre szabottan küldök tovább privátban :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képeket mindjárt felvarázsolom a gépre, aztán berakok párat. Phobos, természetesen minden képet nem rakok fel, van, amit személyre szabottan küldök tovább privátban :D:lol:
Ok, szeretettel várjuk csak mi (akik ott voltak) a képeket :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is kérdezd, és más se nagyon :D

Először is a többiek kedvéért leírom az elejét is. Szóval a sarokról fordultunk vissza, mivel akkor hasított belém a felismerés, hogy nem emlékszem arra, elraktam-e az inzulinom, amit ebéd előtt a beadás után leraktam a fürdőszobában a mosógépre :D Természetesen ott maradt, és bármi ott maradhatott volna, forduljon érte vissza a nyavalya, max visszamentem volna másnap vagy akármi. Csak ez az egy nem.

Szóval mi Nyugatinál ki, volt még kb 1 percünk? Sikeresen beleléptem b** nagy tócsába, aminek az lett a legrosszabb része, hogy csúszkáltam a szandálomban futás közben. Na persze vonat a 17-ről indult, tehát csarnokot át kellett futni (baromi lassan futok :D ), hogy lássuk elmenni a vonatot, szerintünk korábban indult.

Ja, és a vihar miatt fennakadások voltak minden más közlekedésben, vonatok sehol, mi meg csak álltunk ott a többi utassal, hogy mi van. Végül ment egy személy 22:20-kor, amivel éjfél előtt hazaértünk.

Phobos még jól járt hozzánk képest :P

Basszus :):lol::) Remélem, nem fáztatok meg várakozás közben, mert akkor már nagyon hideg volt. És hogy lekéstétek a vonatot, abba több minden is belejátszott, ne csak magadat okold. Korábban kellett volna indulnunk, az az igazság, a TCW nézés próbálkozásai túl sok időt vettek igénybe, de én sem néztem közben az órát, hogy már menni kéne (bár én ne szóljak semmit, aki már egy repülőt is lekésett életében :) ), plusz útközben ott tötyörgött előttünk az a fehér autó végig a Budakeszi úton, én meg esőben és sötétben nem szívesen előzgetek... Bár ha tudom, hogy emiatt majd másfél órát kell várnotok, akkor lehet, hogy megkockáztatom.

 

A képeket pedig én is várom, este meg fogom nézni őket, mert most indulok a Balatonra, meglátogatom a gyerkőcöket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, remek volt a tali! Rég nem éreztem ilyen jól magam! Nagyon jó ez a társaság. Minden tökéletes volt, így igazán nem is emelnék ki semmit, mert nem is lehet. Remélem tudunk majd még így találkozni máskor is. Sajnálhatja aki nem jött el. A leghosszabb, és magasan a legjobb hangulatú összejövetel volt mind közül. Köszi a képeket Phobos, és várom Karrdéét is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár kép :)

Szép a kilátás

P7110105.JPG

A társaság még friss, üde és józan :lol:

P7110137.JPG

Üvegek, azaz útban a kevésbé józan állapot felé :D

P7110142.JPG

Ööö.. ilyen egy Sith? :D

P7110143.JPG

Sali és minden más jó :D

P7110163.JPG

El is pusztítottuk :P

P7110164.JPG

 

Mindjárt folyt.köv, csak nem szeretném, hogy elvesszen, amit már feltöltöttem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fotózkodunk vagy esőfelhőket figyelünk? :D

P7110182.JPG

Szerintetek milyen a hangulat? :)

P7110191.JPG

 

 

Most sajna lépnem kell, majd estefelé még felrakok párat :)

És úgy tűnik, hogy az összeset nem tudom ma, szóval megpróbálom a melóból a gyorsabb neten feltölteni őket, mivel tényleg piszok lassú a net :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket a képeket látva, a beszámolókat olvasva szomorúságomban és mérgemben átfejeltem a betonfalat... sejtettem, hogy ez egy igen jó tali lesz, amit vétek kihagyni. Remélem a következőt már nem kell kihagynom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket a képeket látva, a beszámolókat olvasva szomorúságomban és mérgemben átfejeltem a betonfalat... sejtettem, hogy ez egy igen jó tali lesz, amit vétek kihagyni. Remélem a következőt már nem kell kihagynom :)

Emlegettük is a hiányzókat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.