Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Persze, bemehettem volna, cigánykereket is hányhattam volna, ha lett volna miből. Két mozizás, könyvvásárlás után és csekkek befizetése közben nem éppen ez tűnt most fontosnak a részemről.

Ha Pestig se tudsz eljönni akkor nem tök mindegy hol rendezzük? :( Nekem mindegy. Bár drágább lett a vonatjegy, én biztos nem hagyom ki a legközelebbit. Ráadásul Irsa itt van a szomszédban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Pestig se tudsz eljönni akkor nem tök mindegy hol rendezzük? :( Nekem mindegy. Bár drágább lett a vonatjegy, én biztos nem hagyom ki a legközelebbit. Ráadásul Irsa itt van a szomszédban. :)

Ebben az esetben tök mindegy lett volna. Legközelebb legfeljebb filózok, hogy pl moziba megyek a párommal esetleg őhozzá, vagy fórumtalira. De én minden esetre nem akarom ezt vagy-vagy módon elintézni. Ha van pénzem talira, úgyis elmegyek rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár drágább lett a vonatjegy, én biztos nem hagyom ki a legközelebbit.
A buszjegy is. Néztem is egy nagyot, hogy a megszokott százas helyett 135 Ft-ot kellett kiperkálnom a buszjegyért. Szerencsére este ismerősöm vezette a buszt, nem kelett jegyet vennem :)

 

Albertisra kicsit messze van, csak 5 órát kellene buszoznom :( Javaslom valami közelebbi (Pest) találkát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak most jutottam fórumközelbe.

Bár az eddigiek után talán már unalmasnak hat, de megerősíthetem, hogy a Sagafórum Első Kihelyezett Találkozója nagyszerűen sikerült. :( Köszönet MissKarrdénak és Krandénak a süteményért, Pildinek és Donátnak a salátáért (utóbbinak a kérdéseiért is :) ), a futárnak a pizzáért, Bomarrnak pedig a helyszín felajánlásáért. Ja, és általában minden résztvevőnek a hangulatért.

 

Megnéztem a képeket is, jól visszaadják a hangulatot.

 

A folytatásban benne lennék, Irsa ellen semmi kifogásom. (Ott esetleg irsai olivért kellene innunk. :D ) Az időpont viszont egyelőre necces, lehet, hogy pont azon a négynapos hétvégén fogok valami üdülésfélét tartani. De majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, rögtön Te jutottál eszembe, neked nagyon messze van sajnos, így aztán ha tudsz talira jönni, mindenképpen maradjunk Pestnél, mert jobb, ha inkább jössz (és más is), mint hogy hol vagyunk :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, rögtön Te jutottál eszembe, neked nagyon messze van sajnos, így aztán ha tudsz talira jönni, mindenképpen maradjunk Pestnél, mert jobb, ha inkább jössz (és más is), mint hogy hol vagyunk :(

Egyet kell értenem. Jó lenne már Dzséjttel is beszélni, lassan egy éve nem találkoztunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb vidéki tali esetén, amelyet nagyon jó ötletnek tartok, hiszen háznál lenni sokkal jobb, mint sörözőben (gondolom, az előnyöket nem kell sorolnom), megint szóba jöhet, hogy autóval elvigyek négy embert. :( Ha előre egyeztetünk időpontot, szerintem megoldható lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a veszély még nem fenyeget, hogy Ausztráliára essen a választás :P:D

Akkor már inkább Új-Zéland, mert ott van ismerős :P :P

 

Hozzám is el lehet majd jönni, de azt majd ősszel amikor már hűvösebb van, hacsak nem akar valaki szaunázni. :P

Szerintem "jobb" időben tuti remek lesz, előre is köszi :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült időt szakítanom a visszaolvasásokra. :) Hát most talán orvosnak nem kellene látnia, olyan sárga vagyok az irigységtől... :D Na mindegy, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. A képek nagyon jók, tökéletesen alkalmasak a távolmaradók informálására (és bosszantására :lol: ) Talán év végén már én is tudok menni talira... :D Legalábbis reménykedek... (Mindig a remény hal meg utoljára... :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzám is el lehet majd jönni, de azt majd ősszel amikor már hűvösebb van, hacsak nem akar valaki szaunázni. :)

Épp ma jártam Újpesten, az uszoda felé, és nagyon elfogott a nosztalgia. Én is örömmel mennék majd, ha őszre fordul az idő. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ma jártam Újpesten, az uszoda felé, és nagyon elfogott a nosztalgia. Én is örömmel mennék majd, ha őszre fordul az idő. :lol:
Akkor az öszi tali helyszín megvan :) Viszont ez az augusztusi foglalkoztat engem
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.