Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Akkor hárman megyünk Kispestről, remek! :lol: Én ugyan Újpesten tökéletesen kiismerem magam, mivel ott laktunk 6 évet, és ebből 3-at a célállomás közelében, így biztos oda tudnám vezetni a csapatot, de ezért jó, ha kijössz elénk, frenkie. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utána. Gyöngyösi út után jön két újpesti megálló, Újpest-Városkapu és Újpest-Központ. Eddig úgy vettem ki, hogy nekünk a végállomásig kell menni, Újpest-Központig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, felszállunk az egyik végén, és le a másikon :) Közben lesz időnk csevegni, elvégre tuti lesz vagy fél óra, mire átszeljük a várost :)

Donát, jössz velünk? :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, felszállunk az egyik végén, és le a másikon :) Közben lesz időnk csevegni, elvégre tuti lesz vagy fél óra, mire átszeljük a várost :)

Donát, jössz velünk? :)

Remek ötlet! Jöhetne velünk, bár akkor szolnoki személyt kell majd nézni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek ötlet! Jöhetne velünk, bár akkor szolnoki személyt kell majd nézni.

Ezt el is felejtettem :) Szolnokról nincsenek személyek. Vagy átszáll Cegléden, vagy Kökin bevárjuk egymást, és onnan már mehetünk együtt a metrón.

 

Egészen pontosan 35 perc. :) Ennyi idő alatt egy másik városba is el lehet jutni vonattal. :)

Kb. 35-40 km-t lehet megtenni vonattal, csak ott kevesebb a megálló :D Amióta az egyik dokim az ÁEK-ban van, azóta gyakorlom metrózást, mert Kökin felszállok, aztán irány az Árpád híd :D Onnan már csak 4 megálló a vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végállomásig kell menni. Nekünk egyszerű lesz Kispesttől. :)

Nekem sem lesz bonyolultabb. A Népliget majdnem félúton van a két végpont között :)

 

Egészen pontosan 35 perc. :) Ennyi idő alatt egy másik városba is el lehet jutni vonattal. :D

Emlékszem, mikor hosszú idő után először metróztam (hosszú idő: először úgy 5, legközelebb kb 15 éves koromban). A Népligetből mentem át a Hősök terére. Kicsit megdöbbentett, hogy annyi ideig voltam a föld alatt és száguldoztam a metrón és kisföldalattin, amennyi ideig a középsulimba való utazás tartott. És Zirc csak 25 percre van Veszprémtől, de nekem már az is furcsa volt, hogy egy városban utaztam annyi ideig, mint amikor két város között lófrálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okés, akkor majd leszállok Kispesten. :)
Időpontot pedig majd egyeztetünk jövő héten. Bár szerintem elég korán kellene menni, mert már négykor sötét van... Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam meg kialakulóban van a szombat esti program, szóval valószínűleg max. 5-ig leszek :) Nem tudom, hogy másoknak hogy jó, mennyire akartok estébe maradni.
Én egyelőre nem tervezek semmit, de nem akarok 'éjszaka' utazgatni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: A Népliget nem félúton van, hanem baromi közel a KöKihez.Úgy számolj, hogy kb félóra az út.13 megállót kell jönnöd.

 

Különben bármeddig maradhattok.Neten meg tudjuk majd nézni mikor mennek tőlem buszok metrók.Olyan mintha egy közlekedési csomópontban laknék, mennek tőlem buszok Keletihez stb..De ezt majd megbeszéljük.

A részletekkel jövő hét elején szolgálnék.

 

Még valami.Ha valaki késöbb tud jönni kimegyek elé szívesen.A lakástól a metró kb 10 perc gyalog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: A Népliget nem félúton van, hanem baromi közel a KöKihez.

Igen, tudom, így értettem a "majdnem" részt :) Mondjuk ez a fél óra azért szép, bár alapból 20 perccel számoltam, szóval nem nagy vész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.