Ugrás a kommentre

Soundtrack


Darth Füge

Ajánlott hozzászólás

Lényegében igen, file cserélő. Letöltesz egy .torrent kiterjesztésű file-t és azt megnyitod valamilyen klienssel (Azureus - szvsz ez a legjobb; UTorrent; stb) de a DC-vel és társaival ellentétben itt nem kötelező a megosztás. A nagy torrentkeresőknél meg még visszatölteni sem kell azt, amit letöltöttél, mert azoknál nem tartják számon.

Íme egy oldal, itt elég jól elmondják, mi is ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében igen, file cserélő. Letöltesz egy .torrent kiterjesztésű file-t és azt megnyitod valamilyen klienssel (Azureus - szvsz ez a legjobb; UTorrent; stb) de a DC-vel és társaival ellentétben itt nem kötelező a megosztás. A nagy torrentkeresőknél meg még visszatölteni sem kell azt, amit letöltöttél, mert azoknál nem tartják számon.

Íme egy oldal, itt elég jól elmondják, mi is ez.

köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit megadnák, ha összes sw szám meglenne...hmmmm

Relatíve már nem is drága mondjuk a 2004-es soundtrack kiadás. Én megjelenés környékén 15 ezerért vettem. De már csak 10-8 ezerért vesztegetik.

Ahogy a DVD díszdoboznak is lement az ára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ha a Westendes Media Marktban nincs kirakva, érdemes megkérdezni a pultnál, mert én is úgy vettem, hogy nem is volt kint. Ott általában szokott lenni, de csak tavaly nyári árat tudok, akkor volt 13.000, most biztos kevesebb már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Westendes Media Marktban nincs kirakva, érdemes megkérdezni a pultnál, mert én is úgy vettem, hogy nem is volt kint. Ott általában szokott lenni, de csak tavaly nyári árat tudok, akkor volt 13.000, most biztos kevesebb már.

Holnap úgy is megyek a mammutba, hátha ott is megtalálható valahol, bár nekem ott nem rémlik nagyobb CD bolt. Vagy van ilyen...?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap úgy is megyek a mammutba, hátha ott is megtalálható valahol, bár nekem ott nem rémlik nagyobb CD bolt. Vagy van ilyen...?

Van. Alul. Mammut kettő, és le kell menni a sunyiba. Ha a Saturn felé kavarsz, akkor lejutsz, és ott az már egy apróbb szint, nem nehéz megtalálni....

Legalábbis tudtommal az műxik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van. Alul. Mammut kettő, és le kell menni a sunyiba. Ha a Saturn felé kavarsz, akkor lejutsz, és ott az már egy apróbb szint, nem nehéz megtalálni....

Legalábbis tudtommal az műxik.

Igen ismerem a Mammutban a Saturn-t, ott vettem a filmkészítő programomat is. Tegnap du. le is szaladtam oda, de semmiféle sw-zenéjük se volt, így egy Bud Spencer DVD-vel vigasztaltam magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a Saturn! Mellette!

 

Amúgy SWt tényleg nem láttam még ott.

Na majd megnézem, ha arra járok. Ma este voltam az Árkád-béli Media Marktban, de ott is csak az ep3 zenéje volt meg ' példányban, az pedig már régóta meg van nekem-

Marad a Westend.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.