Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó rajzok, egytől egyig. Amit pedig te firkantottál, Sky... Azelőtt pedig térde borulok, mert elképesztően jó. Fölösleges így mentegetőzni, hogy a mobillal készült fotón romlott a képminőség, ez ugyanúgy egy mestermű marad. :D Bár én tudnék ilyeneket alkotni. Engem annak idején egy csomószor megdicsértek, hogy milyen szépen rajzolok, holott szerintem erősen túlértékeltek, mint néhány órai munkámból is látszik... (Egyik sem Star Wars témájú, de nem találtam nekik jobb topikot, ahol megmutathatnám őket. :D) Egyikről sem érdemes firtatni, hogy melyik micsoda, mert én magam sem gondolkoztam el rajtuk, csak úgy rögtönözve firkáltam őket. Bár órán akadhatna jobb dolgom is, mint ezzel foglalkozni, például odafigyelni arra, amit a tanár magyaráz... :lol:

 

youf.png

 

strangemonsters.png

 

sharkdragon.png

 

Ennél az utolsónál szerintem a lény hátsó lábait enyhén elcsesztem, olyan idétlenül állnak a mellső lábakhoz képest. De annyira azért nem vészes. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa: "Bár órán akadhatna jobb dolgom is, mint ezzel foglalkozni, például odafigyelni arra, amit a tanár magyaráz... "

 

Engedtessék meg, hogy kifejtsem a véleményemet. "Bár órán akadhatna jobb dolgom is....." NEM.....NEM akadhat jobb dolgod órán, mint rajzolni látástól vakulásig.

Az általános és középsulis tananyag 90 százaléka haszontalan lesz a későbbi életedre nézve, elpazarolt értékes idő, amit senki nem ad majd vissza, aztán egyszer csak vége az életnek....agyő. Ebben a kontextusban hidd el nekem, a leghasznosabb dolog, amit tehetsz az orvérzésig tartó alkotás. Hidd el nekem, mert nem mondok hülyeséget!

 

Én jelenleg egy nagy cégnél dolgozom, mint "informatikus" és SEMMIT nem használok a középiskolában szerzett tananyagból. Semmit, egész egyszerűen és nagyszerűen semmit. Annyi maradt meg így tizenvalahány év távlatából, hogy ütöttek, mint a répát, szívattak agyba-főbe....hidd el nekem (mert én az egész napot végigrajzoltam), semmit nem veszítesz, ha mással foglalkozol. Nem azt mondom, hogy ne tanulj....csak érdemes a tananyagból szelektálni.

 

Éljen az emberi kreativitás, a rajzok pedig királyak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Zééé, nagyon érdekes, amit írtál. :D Donát, egyébként fél füllel odafigyelek ám az órán, de nem viszem túlzásba. Ez a három mind irodalomórán készült, ahol csak az ilyen szórványos odafigyeléseimmel 4-es dolgozatokat írtam úgy, hogy nem tanultam rá otthon. Nem azért, mert lusta voltam, hanem mert mindig elfelejtem, hogy mikor lesz a dolgozatírás. :lol:

 

ON

 

Zééé, köszi a dicséretet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van még néhány ilyen régebbi rajzom, de az sem Star Warsos témájú, bár azt hiszem van valahol egy Grievousről készült rajzom a fiókom mélyén. :lol:

 

Szerk.: Meg is találtam. Elég régi darab, már biztosan több, mint öt éves. És elég gagyi. :D

 

kisebb.png

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankó cuccok KisKósa. Elmehetnél karikatúra rajzolónak. :lol: Nekem a középsuliban volt egy osztálytársam, aki mindig kefélő nyulakat rajzolt, de marha jól. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rajzok, egytől egyig. Amit pedig te firkantottál, Sky... Azelőtt pedig térde borulok, mert elképesztően jó. Fölösleges így mentegetőzni, hogy a mobillal készült fotón romlott a képminőség, ez ugyanúgy egy mestermű marad. :lol:

Köszi a dicséretet mindenkitől, örülök, ha tetszik. :)

Egyébként nem mentegetőzés, de élőben, szabad szemmel valóban sokkal élethűbb a rajz. Bár igaz, ami igaz, eltartott egy darabig... nem az a "leülök délután és hipp-hopp lerajzolom" fajta. :D

Mellesleg te sem panaszkodhatsz, mert bár abszolút más stílus, mint az enyém, egyáltalán nem rossz. :D Ha nem írtad volna oda, hogy fejből kreáltad, azt kérdezném, ezek melyik rajzfilmekből vannak. Szóval grat neked is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek köszönöm a dicséreteket, nagyon jól esik. :) Ami pedig az osztálytársadat illeti, Ody... Naná, hogy sokra vitte, hiszen nincs is művészibb a k*ró nyusziknál. A burjánzó élet tökéletes metaforája. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellesleg te sem panaszkodhatsz, mert bár abszolút más stílus, mint az enyém, egyáltalán nem rossz. :)

Nem törekedem a reális ábrázolásmódhoz, mert képtelen vagyok ennyire élethű rajzot összehozni, szóval inkább maradtam a rajzfilmszerű stílusnál. :)

 

Itt van még néhány rajzom, de több OFF-os alkotást már nem fogok feltölteni. :) Az első két rajzot valamiért automatikusan ilyen idiótán szkennelte be, nem tudom, hogy miért. A második rajzon, Kudar, kettőt találhatsz, hogy a kalap ötlete honnan jött. :) A harmadik rajzon pedig ugyanaz a lény van, mint az egyik lentin, csak színesben. És hogy ne foglaljon annyi helyet a sok OFF-olásom, spoiler fül mögé rejtem. :D

Spoiler:

wererat.png

 

goblinfarmer.png

 

strangething.png

 

chinesecombattrainer.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most belelendültem :) 4 nagyon aranyos mangás Leia rajz

 

Leia üzenete Obi-Wan-nak fekete-fehérben:

http://v-kony.deviantart.com/art/Leia-mess...white-170933102

 

Ugyanez színesben:

http://v-kony.deviantart.com/art/Leia-message-170933237

 

Az arcára közelítve fekete-fehérben:

http://v-kony.deviantart.com/art/Leia-face...white-170933475

 

Pepita, de megint színesben:

http://v-kony.deviantart.com/art/Leia-face-170933652

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.