Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Ha annyira nem szimpi a pofám akkor ki is törölhetem azt a képet.

Épp elégszer szóltak be nekem vadidegenek buszon vagy az utcán hogy ronda a fizimiskám ahhoz hogy még a poénok miatt is felidegeljem magam.

 

Azt is átgondolom párszor hogy elmenjek-e fórumtalizni.

Nyugi az én ábrázatom is kihívásokkal küszködik :rock: de hál isten fórumtalin ez senkit se érdekel :rock:

 

Jössz és kész! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az avatarodra gondoltam.

Nem tudom hogy honnan gondoltad azt hogy az avataromról van szó de majdcsak megtudom valamikor. Nekem minden hozzászólás ami a fotóm felett díszeleg az elsőtől kezdve csak arról illetve rólam szól.

Én nem emléxem olyanra hogy bárkinek a kinézetét vagy az avatarját elkezdtem volna kritizálni mert nincs rá semmi okom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem védeni akarom Ody-t, de ezt kicsit túlreagálod. Ody hozzászólását én kapásból az avatarodra értelmeztem, fogalmam sincs miért, mert tudtam, hogy amúgy a fényképedről van szó. Ody félreértette a dolgot és amúgy is csak poénnak szánta, nem sértésnek. Ne öld már le azért, mert viccelt egyett egy virtuális lény virtuális képével, és semmi sértő nem volt benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne öld már le azért, mert viccelt egyett

Nem leölni akartam én mert nincs vele semmi bajom csak az egész kijött belőlem.

Talán félreértettem meg túlreagáltam az egészet de én csak ki akartam fejteni az álláspontomat ebben a dologban.

Nem akartam én minősíteni senkit sehogy se.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban elnéztem. Mások kinézetével meg nem szoktam foglalkozni, főleg ha fiúkról van szó. Véleményt se nyilvánítok, főleg nem így, ahogy Te azt gondoltad. Ha tényleg rád írtam volna, akkor nagy bunkó lennék. Ezt tényleg kinézed belőlem? Hát gratulálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt tényleg kinézed belőlem?

Az az igazság hogy nem.

Ez csak egy ösztönös "megvédem magam" reakció volt.

Amúgy is megbántam már az egészet amit írtam és hatalmas lelkiismeretfurdalásom is van tőle.

Úgyhogy bocsánatot kérek ha ez számít valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Nekem lentiekből az jött le, hogy a lányoknál meg számít a külső, és erre én ugrok, mert szemét dolog, sőt inkább megalázó.

ON

Teljesen igazad van. Ody megérdemelné, hogy seggberúgjad.

 

Másrészről meg lehet másképp is fogalmazni:

Csúnya nő nincsen csak kevés pia. :rock: :rock: :rock:

:rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem azért, hogy belefojjak ebbe az abszurd dologba, de azért szerintem baromi nagy állszentség olyat mondani, hogy "nekem nem számít a külső". Ez olyan, mint ételre azt mondani, hogy nem számít az íze. Emberrel született dolog az ízlés, ami meghatározza viszonyunkat adott dolgokhoz. Jelen esetben egy férfinak egy nőhöz, egy nőnek egy férfihoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó, egész jól feldolgozták a Darth Maul képregény első részének első felét :D

Kiváncsi lennék, hogy teljesen azt csinálják meg (mert akkor ezutan jön a Black Sun), vagy újat találtak ki és ezt csak kölcsönözték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tud valaki egy olyan video editáló programot amivel lehet zenét rakni egy video alá ... annak a hangját szabályozni ... videot vágni ... és egyszerü is kezelni ?

jah és nem a Windows movie maker :)

Ilyen SW fan video készités céljábul kellene :D

Szerkesztve: - Füge
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.