Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Bocsi, nem figyeltem a topicot. :D

 

http://img139.imageshack.us/img139/1379/lightpr0.jpg

 

EDIT:

Csináltam egy szebben sikerült rendert:

http://img220.imageshack.us/img220/123/lasiy9.jpg

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép kép.

Úgy tűnik Obi-Wan Anakin példáját követve elhatározta, hogy két karddal is ügyeskedik. Jó sok dolga lehet hogy a fegyvereit küldte maga helyett a harcba, bár lehet hogy nála is van egy. De azért reméljük így is boldogulnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, hát tegnap volt szerencsém a Sötét Oldal 2-höz. Rövid vélemény(máshol is olvasható).

 

Előfordult, hogy fogtam fejemet. Jó, voltak benne nagy csatajelentek, de mindenhol volt valami, amitől számomra elvesztette a varázsát. Egy biztos, az SW érzést nem éreztem. A Füle Zoliba oltott Bruce Willis is érdekes volt. Voltak pirotechnikai elemek, de nagyon sok! Túl sok, amitől nekem az egész film egy nagy fehér füst lett. Meg ilyenek, hogy űr, fénykard, lézerfegyverek... nem azért, de ezt én már(!) különbül megcsinálom. Nem volt benne olyan sok fénykardos rész, simán meg lehetett volna csinálni normálisan. Ezenkívül nem tudtam élvezni a történetet, mindenki arra panaszkodik, hogy nem érti, hát én sem igazán. Ha ez a cél, akkor jó, de a Füle cikk szerint bennem van a hiba. Jó 3D elemek voltak, a Bluebox technológia is elmegy, ezekhez annyira nem konyítok, nekem még hihető volt. A színészi játék sokat javult az első rész óta, de még mindig voltak teljesen jellegtelen megmozdulások. Nagy pozitívum, hogy az első részből kivett részek új szinkront kaptak, amik tényleg feldobták a képsorokat, néhol talán(pl a "Most megöl?" by Lipsy to Boba Fett) érdemes lett volna a szövegen is változtatni, mert változatlanul furcsán hangzott.

És akkor még nem is beszéltem a 18-as karikáról. Jó-jó meg minden, de mi a fenét keres egy Star Wars filmben?! Oké, hogy szetartás, de akkor csinálják meg úgy, hogy ne látszódjon az, aminek nem kell. Na ez nagyon SW romboló volt nekem. A középkori lovagos részt feldobták néhány effektel, ami gondolom így vibrokard filmes megvalósítása akar lenni, de azok a pajzsok és jelmezek... egyébként a vibrokardokat legendásan 4-5000 évvel a yavini csata előtt használtak. Persze lehet, hogy valami könyvben van a Birodalom bukása után is... de akkor már lett volna inkább egy nagy volumenű stukkerharc, igaz abból kijutott később.

 

Rengeteg munka, milliós összegek és ez lett belőle? Oké, lelkesek, a stáb remekül szórakozhat rajta, de nem... Nagyon büszke(részint joggal), de azért olyanokat nyilatkozni, hogy "Nem az a rajongói film, hogy két hülyegyerek kimegy az erdőbe, és bottal kalimpál, aztán rátesznek egy lézerkard-effektet."... Ők fogják pár év múlva kenterbe verni Sötét Oldalt, vagy ha ők nem, majd én. Najó, csak viccelek... vagy mégsem? :?

Szóval... sajnálom, hogy ilyen lett, őszintén. Nem kívántam nekik, aki ismer az tudja jól, hogy én segítek akinek tudok, hogy elkészítse a saját SW filmjét, és ha jobb mint az enyém... még örülök is. De ez túl sok volt, nem erről szól ez kéremszépen, nagyon nem erről szól... :)

 

Ez most nem a konkurens vélemény, nem anyázom őket, mert nagy tisztelet jár ezért a munkáért, viszont... talán a bukás(mert igazából ez már híresen az) nem véletlen. Az, hogy a TV-k meg ezek ezzel foglalkoznak még egyáltalán nem jelenti azt, hogy ez volna "tuti".

 

Szerintem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mint semleges, teljesen egyetértek veled Arrin.

 

Én kimondom amit Te nem mersz, vagy nem akarsz. Ez a film egy rakás szar. Tehetségtelen emberek műve, akik a legnagyobb döbbenetre, erre verik a nyálukat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mint semleges, teljesen egyetértek veled Arrin.

 

Én kimondom amit Te nem mersz, vagy nem akarsz. Ez a film egy rakás szar. Tehetségtelen emberek műve, akik a legnagyobb döbbenetre, erre verik a nyálukat!

Úgy tűnik feltűnt, hogy nem pont erre a fórumra írtam először ezt. :) Igyekeztem finoman fogalmazni, úgy, hogy egyet is értsek magammal. :?

 

Egyelőre egyetlen reményünk marad a Second Strike... :? Ha egyáltalán elkészül... Ezt a Sötét Oldal 2-őt nem lesz igazán nehéz felülmúlni. A trailer alapján már most több, mint a Rejtett Múlt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrin! Kissé későn nyilvánítok véleményt, mert egy ideig nem voltam fórumközelben, de most szeretnék gratulálni a filmedhez! Nagyon jó lett! És a Making Of-szöveg is tetszik. (Nagyon szeretem a háttérinfókat.)

 

A Sötét oldal 2-t nem véleményezem, mert amikor láttam, olyan fáradt voltam, hogy húsz perc után elaludtam rajta. Nem kötött igazán le, sötét volt a teremben, kényelmes volt a szék, meg minden...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sötét oldal 2-t nem véleményezem, mert amikor láttam, olyan fáradt voltam, hogy húsz perc után elaludtam rajta. Nem kötött igazán le, sötét volt a teremben, kényelmes volt a szék, meg minden...

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sötét oldal 2-t nem véleményezem, mert amikor láttam, olyan fáradt voltam, hogy húsz perc után elaludtam rajta. Nem kötött igazán le, sötét volt a teremben, kényelmes volt a szék, meg minden...

És kellett egy kis pihi az epIII előtt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ők fogják pár év múlva kenterbe verni Sötét Oldalt, vagy ha ők nem, majd én. Najó, csak viccelek... vagy mégsem? :)

Szerintem a jövő idő felesleges!

 

Ha ők ennyi pénzzel, kapcsolattal és Grúber Hugóval nem tudtak több SW feelinget vinni a művükbe, mint Ti a 12 perces kardozásba, akkor kár beszélni bármiről is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Füle Zoliba oltott Bruce Willis

:DD

 

Amit írtál az stimmt, bár én leginkább a fejemet azért kapkodtam mert nem láttam az 1-et.

Viszont újra bebizonyosodott a régi tétel h a 2 sosem éri el az 1 színvonalát... néhány kivételtől eltekintve :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.