Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most hallgatom a két CD-s full soundtracket és még mindig lélegzetelállító. Mintha a film pörögne előttem (amit lassan már idejét se tudom mikor láttam utoljára, hála az új érának). John bácsi hatalmasat alkotott ezzel a zenével, évekre, évtizedekre megalapozta az SW zenéjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgatom a két CD-s full soundtracket és még mindig lélegzetelállító. Mintha a film pörögne előttem (amit lassan már idejét se tudom mikor láttam utoljára, hála az új érának). John bácsi hatalmasat alkotott ezzel a zenével, évekre, évtizedekre megalapozta az SW zenéjét.

Pont én is a minap hallgattam, és ugyanezt fogalmaztam meg. Elképesztő OST-t hozott itt létre Williams, letett egy világszinten is ikonikus zenét az asztalra (Duel of Fates) és olyan részletességgel készítette el az egész anyagot, amit azóta is várunk egy SW filmnél. Ha létezik csillagos hatos, akkor ez a soundtrack album az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 3 héttel később...
7 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Érdekes, hogy ezt írod. Kórus nélkül el sem tudom képzelni, ettől lesz "földön túli", Erő által átjárt, emelkedett, feszült, fenyegető, súlyos, stb. ;) A "halandzsa" nyelvezet is telitalálat, rímekbe szedve. :) Bitang! 

Sanskrit az a halandzsa. :D Ez az eredeti szöveg amúgy:

 

Under the tongue root
a fight most dread,
 and another raging
behind in the head.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.