Ugrás a kommentre

ANIMÁCIÓ 2. (CSOPORT SELEJTEZŐ)


Donát

ANIMÁCIÓ 2. (CSOPORT SELEJTEZŐ)  

24 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness Főtáblájára?

    • Hera Syndulla
      7
    • Kanan Jarrus
      8
    • Ezra Bridgers
      3
    • Sabine Wren
      5
    • Zeb (alias Garazeb Orrelios)
      1

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

14 perccel korábban, Darth Sky írta:

Azt hittem, szimpátia alapján megy a szavazás, nem az alapján, mennyire összetett a karakter.

Általában véve a komplexebb karakterek érdekesebb kivéve, ha egy egysíkú karakter nagyon betalál valakinél. :)

 

Herának már csak 10 perce van, különben Kanan behúzza!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szerintem Hera Zeb után a legegysíkubb tagja a Ghost csapatának. Rendre emlékeztet rá hogy ez a műsor főleg és elsősorban gyerekeknek készült. Ez persze nem feltétlenül negatívum: Hera tipikusan az a figura, aki egy gyereknek példakép lehet. Én viszont sajnálom, hogy nem igazán hoztak ki semmit a múltjából: azt hittem, hogy maga a tény, hogy ő Cham Syndulla lánya és a Rylothon született idővel majd fontos lesz. De a családi kapcsolatok elég hamar le lettek tudva. Hera pedig úgy általában mindenben fantasztikus: remek pilóta, remek vezető. Igazából pont ezek miatt mint karakter szerethető épp csak -szerintem- nem valami érdekes. Viszont a hangját adó Vanessa Marshall kétségkívül remek munkát végez.

A családi kapcsolatait és a múltját valóban jobban kiaknázhatták volna. Ezzel együtt szerintem egyáltalán nem baj, hogy van egy ilyen egyértelműen és stabilan pozitív karakter a sorozatban, aki a többieket - azokat, akik változnak ilyen vagy olyan irányba - támogatni tudja. Lehet, hogy emiatt nem annyira izgalmas, de nálam számít, hogy nagyon szerethető. :) 

 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem még Zebnél is egysíkúbb a karakter. Persze ha a karakterek felől keresünk valami izgalmasat akkor nem őt kell megtalálni, hanem Kallust vagy Ezrát. 

 

Nekem nem az izgalomról szól ez a szavazás, hanem arról, hogy ki a szimpatikusabb (vagy az adott kategóriában jobb). Kallus egészen más eset, nála azt szeretem, ahogy megváltozott, és persze a hangját. Mondjuk az már érdekesebb döntés lenne, ha Hera és Kallus közül kellene választani...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Pildi írta:

Nekem nem az izgalomról szól ez a szavazás, hanem arról, hogy ki a szimpatikusabb (vagy az adott kategóriában jobb). Kallus egészen más eset, nála azt szeretem, ahogy megváltozott, és persze a hangját. Mondjuk az már érdekesebb döntés lenne, ha Hera és Kallus közül kellene választani...

Természetesen nem akartam kétségbe vonni, hogy nagyon kedveled Herát. Csak leírtam a szempontjaimat ami alapján választottam. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.