Ugrás a kommentre

Szombat esti quiz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sky kapja meg a 2 pontot, míg a többiek sajna most nem kapnak pontot. Anakin és Obi-wan Dooku -val egyszer küzdenek meg, a 6. évad 10. részében, amikor Dooku sith neve végre kitudódik Obi-wanéknak.

Anakin és Dooku sokszor küzdöttek meg egymással. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Vétó.

A boxos sztoriszálban is megküzdenek vele 11:15-nél

 

 Pontosan. Én azért írtam 3-at, mert magában a háborúban gondolkoztam, nem csak a sorozatban (sajnos utóbbiról szólt a kérdés), így beleszámoltam a ROTS-t is

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

 Pontosan. Én azért írtam 3-at, mert magában a háborúban gondolkoztam, nem csak a sorozatban (sajnos utóbbiról szólt a kérdés)

Akkor meg 4 lenne, mert 2 filmben is megküzdenek vele párban (igaz az AotC-ben inkább felváltva :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen kívül még 3 kérdés lesz. A mostani egy újabb összetett kérdés.

 

A sabacc -nak különböző variációi léteznek a messzi-messzi galaxisban. A Corellian Spike egyike ezeknek. A játékot kevesebb paklival játszák, mint általában. Az alábbi lehetőségek közül melyikre lehet azt mondani, hogy ez a Corellian Spike?

A, 58 kártya

B, 60 kártya

C, 62 kártya

D, 64 kártya

 

A párbajra visszatérve: Obi a végén kapcsolódik bele 1 csapásra, szóval ott végig Anakin és Dooku harcol. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

A párbajra visszatérve: Obi a végén kapcsolódik bele 1 csapásra, szóval ott végig Anakin és Dooku harcol. :)

Obi Wan és Anakin együtt szabadítják ki a kancellárt, és Kenobi fénykardja ténylegesen ÖSSZECSAP Dookuéval

 

És te is írtad, hogy bekapcsolódik, azaz része lett a párbajnak ;)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.