Ugrás a kommentre

Leia Organa vs. R2-D2 (TOP 32)


Donát

TOP 32 #5  

28 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness top 16-ba?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Az ep9 esetében a Top3 kérdésben nálam benne van, hogy oldják meg Leia szerepét Carrie Fisher halála miatt.

Nagyon kíváncsi vagyok a karakter sorsára, és drukkolok JJ-nek, hogy ezt sikerüljön a lehető legjobban megoldania. A hozzáállását már eleve nagyon tiszteletreméltónak tartom, hogy se másik színésznő, se CGI és nem is írta ki a karakterét.

 

R2 viszont az új trilógiában eddig mellőzve lett, én viszont nem szeretnék így tenni, ezért ő kapja a szavazatomat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jött el az idő, hogy eláruljam: az idei Madnesst nálam Leia nyeri.

Emlékszem az első versenynél, még a TLJ előtt, Luke-tól vártam áttörést erre a versenyre. Ebben az a szép, hogy ez meg is történt viszont arra nem számítottam, hogy Leia még rajta is túltesz majd. Rian rávilágított ennek a nőnek a heroikus küzdelmére, akit egész életében csak sorscsapások értek, talán több mint a többi főhőst együttvéve, mégis, egy pillanatra se ingott meg a hite. Mindig ott áll a béke és a szabadság bástyáján. Abban a TLJ-s jelenetben, amikor az arcába temeti a kezét, minden benne van. De ő nem engedheti meg, hogy gyengének lássák, és még a halálból is visszajön.

 

Az alábbi kép jól szemlélteti Leia státuszát. Ebben gyakorlatilag benne van az egész élete, a folytonos harca a gonoszság és az elnyomás ellen. Mint egy védő angyal, úgy lebeg az Ellenálló hajók felett, szemben pedig az aktuális gonosz, az Első Rend flottája. Nagyon szimbolikus.

 

leiatlj.jpg

 

Számomra ő lett a Star Wars-ban a szabadság, a kitartás és a hűségesség szimbóluma. Talán az egyetlen a főhősök közül, aki végig tisztaszívű maradt és nem tért le az útról egy percre sem.

 

R2-t kedvelem, de a fentiekből kitűnik, hogy Leia ellen senkinek nem lenne esélye nálam, így neki se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leia az örök lázadó és demokrata, aki sosem alkudott meg, végig hű örököse volt édesanyjának és hűséges társa a barátainak. Sok emlékezetes filmbéli pillanata volt, amelyek szépen gyarapodtak az Ep7-8-ban is, és ezeket tovább gazdagították az új kánon könyvek, a Vérvonal és a Leia, az Alderaan hercegnője. Ő a Star Wars abszolút hősnője, akire szerintem minden rajongó lány szeretne egy kicsit hasonlítani. :oops:

Evidens, hogy rá szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először kapásból R2-ra akartam szavazni, de a Padmé vs. Chewie topikban írtak elgondolkodtattak, és rájöttem, hogy ha Padméra szavazok azon okokból, amiket ott leírtam, Leiára végképp voksolnom kell. Leia sok tekintetben hasonlít az anyjára: remek politikus, demokrácia párti, képes odacsapni, ha kell és makacs. És ugyanúgy tragédiák során van túl. Leia elvesztette a hazáját és a fiát, aki végül a férjét is megölte. A kormány, amiért annyit harcolt, lényegében páriaként kezelte a végén, majd szintén megsemmisült. Ám míg Padmé végül belehalta a sok veszteségbe, Leia erős maradt - ezt talán az apjától örökölte -, és még mindig harcol,  immár a tulajdon fia ellen, aki próbálja elnyomni a Galaxist. Leia többet szenvedett, mint az anyja, de sokkal kitartóbb. Még az űrből is visszatért. :) 

És persze jobban mutatt metál bikiniben, mint R2. :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.