Ugrás a kommentre

HyperSpace


lokatelli

Elő vagy fizetve a HyperSpace-re?  

22 felhasználó szavazott

  1. 1. El? vagy fizetve a HyperSpace-re?

    • Igen
      0
    • Nem
      22


Ajánlott hozzászólás

Fantasztikusak a menük, ismét lélegzet elállítót alkottak. A Mustafar-i tetszik a legjobban. Bár igazából a extra lemez menüi tetszenek a különösképpen. Hát azok egyszerűen valami zseniálisak. Sok jó helyszín van a filmben, és ezt a legjobban ki is használták. Egyébként ez a Within a minute, ez most tulajdonképpen, miről fog szólni??? :39: Idáig mintha azt mondták volna, hogy a vágső párbajról, de arra sok lenne egy teljes óra. már ha annyi lesz. :63: Most újra reménykedem, hogy hátha egy Beginning típusú film lesz. Egyébként kezdek arra gondolni, hogy csak 1 kivágott jelenetet kapunk. :D Mindig ezt mutogatják.... Ezzel elszállt az a pici remény is, hogy a lázadásról lesz valami a DVD-s verzióban. DE Yoda-Qiu-gon párbeszédében még mindig lehet reménykedni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként kezdek arra gondolni, hogy csak 1 kivágott jelenetet kapunk.  :D  Mindig ezt mutogatják.... Ezzel elszállt az a pici remény is, hogy a lázadásról lesz valami a DVD-s verzióban. DE Yoda-Qiu-gon párbeszédében még mindig lehet reménykedni  :)

 

"Deleted sceneS". Tehát tuti, hogy nem csak egy lesz belőlük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Sorry hogy itt offolok, de ez az a topik ami a Sagáról is szól meg az anyagiakhoz is köze van...

 

 

Szóval, jelentem, újratöltés történt a kedvenc budapesti boltocskámban! King Comics, Lurdy ház, az Alexandrával szemben. A bejárattal szembeni polcon két klón dekkol többek közt, elég nehéz nem kiszúrni hogy ott SW várható... aki arra jár, a saját érdekében ugorjon be!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki beugrik mit talál ott?

Figurákat, fénykardokat, asszem van pár repülő kütyü is dobozolva (Republic Gunship-ban vagyok biztos, ACR-170, meg valami TIE... nem néztem)

 

Yoda fénykardja pl meglepett... Ugyanaz a 10 000 Ft fölötti széria mint ami a premier idején Anakinnal és Obival volt... nem is tudtam h lesz:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.