Ugrás a kommentre

HyperSpace


lokatelli

Elő vagy fizetve a HyperSpace-re?  

22 felhasználó szavazott

  1. 1. El? vagy fizetve a HyperSpace-re?

    • Igen
      0
    • Nem
      22


Ajánlott hozzászólás

"Episode III Animatics Reel"

 

Tényleg jó kis videó! A templomi mészárlás szinte csak annyival hosszabb, hogy Anakin besétál a képbe. :) Az űrcsata akciók is jól néztek volna ki. Hátha a DVD-re kibővítik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Episode III Animatics Reel"

 

Tényleg jó kis videó! A templomi mészárlás szinte csak annyival hosszabb, hogy Anakin besétál a képbe. :) Az űrcsata akciók is jól néztek volna ki. Hátha a DVD-re kibővítik.

 

Igen de mit látunk Anakin elött a folyosón?Hogy a Jedik harcolnak a klónok ellen.Remélem ezt visszarakják a filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát baromi könnyű átverni ezt a mostani rendszert. Tegnap járt le az ideiglenes tagságom... ma csináltam egy új mail cimet, regeltem és megint HS tag vagyok. Kiváncsi vagyok mennyi idő kell elteljen, hogy rájöjjenek, hogy milyen könnyű megkerülni a "fizetést".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb 1 órán belül (ha a net is úgy akarja), felkerül az oldalamra a Screen Themes háttérképek Calssic Episodes IV, V, VI nevű gyűjteménye (82 MB), és továbbra is letölthető a Classic Artwork (25 MB) gyűjtemény is.

 

www.ep3rajongo.atw.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt hittem... :)  Ez lett volna az a nagy Coming Soon????? Mind1, azért köszi. Van benne legalább valami érdekes??

 

Nem olvastam, csak a reklámot láttam. :o Szerintem tuti lesz DVD előzetes is, csak később.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is sikerült gond nélkül újra regisztrálnom a Hyperspacre, de az újabb videókat még mindig nem tudom letölteni, csak a régieket. A HS tartalma viszont szerintem egyre gyengébb lesz. Mostmár csak régi novellák és képregények újranyomása van, meg néhány részlet az Insiderből, videok alig. És a sorozatok kezdetéig ez valszeg így is marad. :D

Felkerült pár adatbank frissítés az sw.com-ra.

 

http://www.starwars.com/databank/updates/n...ws20050909.html

 

A mostani Databank frssítés nem sok újat ad, de még lesz egy ep3-as ( valszeg Padmeről, Alderaanról meg az ikrekről )

 

Ki mit gondol a HS legújabb találmányáról, ami a "What's the Story" nevet viseli? A lényege az, hogy a filmekben lévő háttérszereplőkről írhatnak a HS tagok történetet, ami bekerül a Databankban, és az EU része lesz. Szerintem ez nagyon nem kellett volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik az ötlet. Elvégre eddig úgy készült az EU, hogy ezért fizetett emberkék kitaláltak ezt-azt... most a rajongók találnak ki ezt-azt, amiből valami sokkal ötletesebb is kisülhet (mondjuk én nem viselem annyira a szivemen az EU sorsát, mint te, ugyhogy az én véleményem talán nem számit annyira ez ügyben)

 

HS: szerintem ha lesznek interjúk, és közzé tesznek további vázlat-rajzokat is, akkor továbbra is remek marad. Pont most raktak fel a Birodalom visszavágból egy újabb látványtervet... én imádom ezeket. A Set Diary-kből is van mit megvillantani, például az 'Into the Fuel Chamber' kifejezetten érdekes lett, föleg a képek :D Ráadásul közeleg a DVD bemutató, ugyhogy lehet számitani pár exkluziv videóra... valszeg a trailer is ide fog elöszőr felkerülni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Set Diary-k között most találtam egy képet az űrcsata hajóiról, méretarányosan. A RepGGB Communications megegyezik azzal a látványtervvel, ami már nagyon régen kiszivárgott, és annak idején alig hittem el, hogy valódi. De a filmben nem tűnt fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HS: szerintem ha lesznek interjúk, és közzé tesznek további vázlat-rajzokat is, akkor továbbra is remek marad. Pont most raktak fel a Birodalom visszavágból egy újabb látványtervet... én imádom ezeket.  A Set Diary-kből is van mit megvillantani, például az 'Into the Fuel Chamber' kifejezetten érdekes lett, föleg a képek  :) Ráadásul közeleg a DVD bemutató, ugyhogy lehet számitani pár exkluziv videóra... valszeg a trailer is ide fog elöszőr felkerülni...

Nem mondom, még mindig van sok érdekes anyag a HS-en, de korántsem annyi mint régen, és nem hinném, hogy a mostani újdonságokért sokan fizetnének azok közül akik az ep3 készítése idején tagok voltak. Másrészt ha jól tudom sok dolog rajta lesz majd a DVD-n is a HS-es dolgok közül ( vagy tévedek? ), a trailer meg hamar kikerül.

Nekem tetszik az ötlet. Elvégre eddig úgy készült az EU, hogy ezért fizetett emberkék kitaláltak ezt-azt... most a rajongók találnak ki ezt-azt, amiből valami sokkal ötletesebb is kisülhet (mondjuk én nem viselem annyira a szivemen az EU sorsát, mint te, ugyhogy az én véleményem talán nem számit annyira ez ügyben)

Az a gond, hogy a rendelkezésre álló hely max 2000 karakter, ami nem elég arra, hogy valami valóban ötletes kisüljön belőle. Másrészt a történetek írói szinte mind a TFN EU-s fórumának a "kemény magja" ami mellett igen nehéz másoknak érvényesülni. Harmadrészt elég szűk keretek vannak arra, hogy mi kerülhet bele az írásokban, szóval így én nem látom túl sok értelmét az egésznek, mintha csak arra menne ki az egész, hogy "most te is írhatsz hivatalos SW-t úgyhogy fizess HS-ért". Ha nagyon fárasztom itt az embereket az Eu-val akkor lehet szólni :)

 

sajna nem  

Ott egyből hitelkártyát kér. Ha rendesen sw.comon reggelek, akkor meg valami számot kér amit akkor küld, ha már fizettél.

 

Nem tudom mi lehet nálad, de nekem semmiféle számot nem kért, se hitelkártyát. Biztos, hogy az ingyenes 7napos HS-re próbálsz regisztrálni, nem pedig a fizetősre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.