Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Az Ahsoka sorozat

Ajánlott hozzászólás

Hozzászólás ideje:
2026. 05. 12. - 22:52, Bence1997 írta:

Premier: 2027 eleje!

Bemutattak egy sneak peeket, ahol Filoniék beszéltek a sorozatról, volt Hayden/Anakin meg fénykardok minden mennyiségben.

"Ebben az évadban a csaták hatalmasabbak lesznek és nagyobb a tét is" - mondta Rosario.

https://www.starwars.com/news/star-wars-ahsoka-season-2-premiere

2027 az még odébb van azért.
A mando film után, kapunk még valamilyen mozgóképes SW-t idén?

Hozzászólás ideje:
  • Szerző
3 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

2027 az még odébb van azért.
A mando film után, kapunk még valamilyen mozgóképes SW-t idén?

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sajnos nem.

De kapunk. Nem lesz élőszereplős, de a Visions első teljesnek mondható animéja, a 9. jedi érkezik majd. Pontos dátumot szerintem majd a D23-on tudunk meg róla.

Ezenkívül talán lesz idén még egy Tales, de ez nagyon kétesélyes.

  • 5 héttel később...
Hozzászólás ideje:
  • Szerző

Eman Esfandi egy rendezvényen vett részt, ahol néhány infót osztott meg a következő évaddal kapcsolatban.

  • Ezra végre az egész évadban szerepelni fog

  • A forgatás során sok új karakterrel dolgozott együtt

  • Mégtöbb harcjelenetet kapunk!

  • Ezrának fel kell nőnie ebben az évadban (újra otthon van és sok ember veszi körbe)

  • Megható jelenetek lesznek az évadban

  • Ő is akkor tudta meg, hogy eltolták a 2. évadot, amikor mi.

Szerkesztve: - Bence1997

Hozzászólás ideje:

Ezra az évad egyik legérdekesebb karakterévé nőheti ki magát. Csak gondoljunk bele, amikor eltűnt, 18 éves volt, és még bőven a Birodalom regnált. Aztán tíz évig nomád körülmények között volt kénytelen élni a tini nindzsa teknőcök között, miközben az egyetlen elérhető távolságban lévő ember közösség ki akarhatta nyírni. Majdnem az egész huszas éveit emberi interakció nélkül kellett leélnie. És most visszatért egy teljesen más Galaxisba, ahol ő már nem körözött bűnöző, nem terrorista, nincs zsarnokság, újra az a Köztársaság az úr, ami a születésnapján pusztult el, és nyíltan lehet Jedi lovag. És hirtelen újra emberek közé kell beilleszkednie, körbeveszi a technológia, a csillagközi utazás, stb. A Jedisége meg talán ki is emeli a közösségből, ugyanakkor nem maradt a Galaxisban Jedi, aki utat mutathatna neki ebben a számára furcsa, új világban.

Igen, ott van Luke Skywalker, csakhogy vele több gond is van. Egy, majdnem napra pontosan egyidősek (Ezra kb. két nappal idősebb), így nehéz lenne mentor-pártfogolt kapcsolatot kialakítani. Kettő, Ezra sokkal régebb óta Jedi, és sokkal komolyabb tanítást kapott. Hiszen míg Luke kábé pár hónapig volt padawan, Ezra évekig volt Kanan tanítványa. Mire Luke megkapta az első leckéit Ben Kenobitól a Millennium Falconon, Ezra már négy éve padawan volt, megküzdött inkvizítorokkal, azzal a Darth Vaderrel, akiről Luke akkor még csak pár órája hallott először, okult Ahsokától, Yodától - akikről Luke ekkortájt még nem is hallott. És mostanra, az Ahsoka idejére Ezra már 14 éve Jediként él. Szóval Luke hiába a jelenlegi egyszemélyes Jedi Rend alapítója és feje, Ezra sokkal nagyobb tapasztalattal és tudással bír szinte minden téren. Ezra inkább lehetne Luke mentora, mint fordítva, de a pár napos korkülönbség miatt nyilván ebben a felállásban is visszás lenne.

Szóval Ezrának Ahsokára lenne szüksége, aki Jediként támogatást, tanácsot tudna neki adni abban, hogyan illeszkedjen vissza Jediként egy számára teljesen ismeretlen Galaxis társadalmába. Esetleg még Hera segíthet neki ebben, de Hera nem Jedi, csak jól ismeri őket.

  • 2 héttel később...
Hozzászólás ideje:
  • Szerző
5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Fura, hogy áttolták az Ahsokát jövő év elejére. Én már ősszel adásba tettem volna, hogy ne vegye el a figyelmet erről a filmről egy kicsit se.

Lehet, hogy az utómunkálatok lassabbak haladnak és ezért döntöttek az áttolás mellett. Bár így meg nagyon zsúfolt lesz az év első fele (és akkor mit akarnak az év második felére tenni?)

Amúgy én a Februárt tartom lehetséges kezdésnek. Idén ősszel (méghozzá októberben) jön a VisionQuest, ami gondolom az ősz végéig megy majd. Év végére a Percy Jackson 3. évadát adja ki a Disney, jövő év márciusára pedig a Daredevil új évadát tervezik.

Hozzászólás ideje:

Vajon Ezra mit fog szólni Jacenhöz? Nekem úgy tűnik, még nem tud róla. Sabine kihagyta a beszámolóból. Az első évad során Ezra soem említette meg. Pedig, ha megtudná, hogy a halott mesterének és annak a nőnek, aki számára afféle anyafigura volt, született egy gyereke a távollétében, azért csak szóvá tenné amellett, hogy Hera flottát irányít. Az, hogy Syndulla tábornok anya lett, picit talán fontosabb és váratlanabb, mint az, hogy a hadvezér hadvezér maradt. )

Hozzászólás ideje:

Jó lenne, meg logikus is lenne ez szerintem. De ha így lesz, akkor felmerül a kérdés, hogy mi lesz Ezraval, és pláne Jacen Syndullával a folytatás trilógia idejére? hmm

Hozzászólás ideje:

Muszáj lesz. Én egy olyannal is kiegyeznék, hogy ha a második évad végére, vagy a Mandoverzum végére sem tud hazatérni a Perideáról, és végleg ottragadnak Sabine-al amíg meg nem halnak. Ezzel megmagyaráznák, hogy miért nem volt a folytatás trilógia idején a galaxisban ez a két jedi.

Hozzászólás ideje:
51 perccel korábban, Iqvi írta:

Jó lenne, meg logikus is lenne ez szerintem. De ha így lesz, akkor felmerül a kérdés, hogy mi lesz Ezraval, és pláne Jacen Syndullával a folytatás trilógia idejére? hmm

Az valóban egy fontos kérdés. Főleg hogy a 9-ik részben amikor Lando és Csubi megérkeznek a felmentő sereggel az Exegolra, akkor a Ghost is feltűnik. Én arra tippelek, hogy azt a hajót már Jacen vezeti, de akkor meg felmerül a kérdés, hogy mit csinált egészen addig a pillanatig, és hogy hogyan nem halt meg az Ossuson amiennyiben Jedi lett. Én még arra tudok gondolni, hogy a Rise of Kylo képregényben látott Tai-hez, Voe-hoz, és Hennix-hez hasonlóan nem volt éppen ott a bolygón, amikor a templom leégett, és lehet, hogy ezek után Ezra-val együtt (ha ő is vele volt), bújkáltak a háború jelentős részére. Legalábbis nekem ez az elképzelésem. Meglátjuk hogy a Mandoverse végén hogyan lesz lezárva az ő történetük

Hozzászólás ideje:

Nem is biztos az, hogy Jacen bekerült a Luke féle ossusi templomba. Van arra példa, hogy valakit elkezd kitanítani egy jedi, de aztán a tanítványból mégis más lesz, mint ahogyan Jodból is kalóz lett, nem jedi lovag. Simán lehet, hogy Ezra egy ideig tanítani fogja Jacent, de aztán a fiú úgy dönt, hogy inkább beáll az Új Köztársaság flottájába X-szárnyú pilótának.

Hozzászólás ideje:
1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Jó lenne, meg logikus is lenne ez szerintem. De ha így lesz, akkor felmerül a kérdés, hogy mi lesz Ezraval, és pláne Jacen Syndullával a folytatás trilógia idejére? hmm

Valaki vezette a Ghostot az exegoli csatában, és mivel az egy családi tulajdonban lévő hajó, így eléggé leszűkíthető a kör azzal kapcsolatban, vajon ki vezette. wink

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez a kérdés fennáll Ahsokánál is. Biztos elmesélik nekünk. )

Bár valamiért mindenki ágál ez ellen, de számomra az a tény, hogy az Erő honából szólt Rey-hez, ezt a kérdés már megválaszolta: Ahsoka halott. Az egyetlen, amit el kell mesélni, hogy hogyan halt meg az ep9 előtt.

42 perccel korábban, RockySkywalker írta:

Az valóban egy fontos kérdés. Főleg hogy a 9-ik részben amikor Lando és Csubi megérkeznek a felmentő sereggel az Exegolra, akkor a Ghost is feltűnik. Én arra tippelek, hogy azt a hajót már Jacen vezeti, de akkor meg felmerül a kérdés, hogy mit csinált egészen addig a pillanatig, és hogy hogyan nem halt meg az Ossuson amiennyiben Jedi lett.

Nincs összefüggés itt. Jacen simán vezetheti Jediként a Ghostot anélkül, hogy bármikor is találkozott volna Luke Skywalkerrel vagy járt vona az Ossuson. Ha valamit félreéthetetlenül tisztázott a mandoverzum, hogy simán akciózhatnak Jedik anélkül, hogy Luke bandájába beálltak volna.

Szerkesztve: - Dzséjt

Hozzászólás ideje:

Jó, az mindegy, milyen flancos jelzőt aggatnak magukra. Jedi, hamis Jedi, bokken Jedi, csillagtérképek, csillagbálnák, távoli galaxisok. Mintha csak valami gyermekmesét néznénk. D

do-you-think-senator-xiono-is-an-imperia

Szerkesztve: - Dzséjt

Hozzászólás ideje:

Remélem megtudjuk egyszer, hogy mi lett vele az ER-Ellenállás háború során.

Hozzászólás ideje:
1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Á, Xiono elvtárs. Remélem benne lesz a második évadban is. D

Hát én remélem, hogy a főmajom visszatér. Kíváncsi vagyok, meddig képes tagadni Thrawn visszatérését.

37 perccel korábban, Iqvi írta:

Remélem megtudjuk egyszer, hogy mi lett vele az ER-Ellenállás háború során.

Szerintem ugyanazt a bátor kiállást folytatta, ami már a polgárháborún is átsegítette. Emlékezzünk, amikor a ghormani mészárlás után a Szenátusban... Ja nem, az Mon Mothma volt. Vagy amikor a scarifi csatában... Várjunk, nem, az Raddus. De a hothi bázis védelme során... Vagy az Rieekan tábronok volt? Na jó, de az endori csata során ott volt az eligazítás... Hupsz, nem, az meg Madine tábornok volt. Na mindegy, Xiono is ott volt valahol a Galaxisban, és bátran kritizálta a Birodalmat suttogva a tükör előtt a magára zárt fürdőszobában. Ez a lényeg! És mint a Hosnian Prime szenátora, a Hosnian-kataklizmával is bátran szembenézett... Egy másik bolygón.

Hozzászólás ideje:
58 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát én remélem, hogy a főmajom visszatér. Kíváncsi vagyok, meddig képes tagadni Thrawn visszatérését.

Szerintem ugyanazt a bátor kiállást folytatta, ami már a polgárháborún is átsegítette. Emlékezzünk, amikor a ghormani mészárlás után a Szenátusban... Ja nem, az Mon Mothma volt. Vagy amikor a scarifi csatában... Várjunk, nem, az Raddus. De a hothi bázis védelme során... Vagy az Rieekan tábronok volt? Na jó, de az endori csata során ott volt az eligazítás... Hupsz, nem, az meg Madine tábornok volt. Na mindegy, Xiono is ott volt valahol a Galaxisban, és bátran kritizálta a Birodalmat suttogva a tükör előtt a magára zárt fürdőszobában. Ez a lényeg! És mint a Hosnian Prime szenátora, a Hosnian-kataklizmával is bátran szembenézett... Egy másik bolygón.

Hamato-San még akkor is le tagadná Thrawn visszatérését, ha kedvenc kék emberünk ott állna előtte xd

 

6 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát lehet, hogy ő Snoke szegény leeső farkú kis balfék, csacsi Xionója. death evil

Understand Captain America GIF

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Á, Xiono elvtárs. Remélem benne lesz a második évadban is. D

Mondanám hogy örülnék, ha meghalna, de az a baj, hogy a Resistance miatt nem halhat meg. Én max annak örülnék, ha más szenátorokat is látnánk majd, mondjuk akik hisznek Thrawn visszatérésében, meg olyanokat is, akik Xiono véleményén vannak (egyúttal ugyan nem feltétlenül kellene, de szerintem nem lenne rossz egy Borsk Fey'la kanonizáció, pláne, ha a sorozatban is ki akarok majd futni miatta a világból, mint az eredeti Thrawn trilógiában

Hozzászólás ideje:
  • Szerző
7 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Muszáj lesz. Én egy olyannal is kiegyeznék, hogy ha a második évad végére, vagy a Mandoverzum végére sem tud hazatérni a Perideáról, és végleg ottragadnak Sabine-al amíg meg nem halnak. Ezzel megmagyaráznák, hogy miért nem volt a folytatás trilógia idején a galaxisban ez a két jedi.

Meglátjuk, hogy Filoni mit tervelt ki. Ha a 2. évadban, akkor ott, ha a nagy történet végén, akkor ott. Ha meg mondjuk Sabine túléli és mondjuk elél még 1-2 évtizedet és ott éri utol a halál, akkor az lesz a karakter történetének vége.

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

Jelenlévő felhasználók 0

  • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.