Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Donát írta:

Azért az Acolyte-ba sokkal jobban illeszkednek, már csak az EpI miatt is. Nálam ez volt eddig az egyik legnagyobb húzása a sorozatnak, azt hittem másoknak is megragadt azért. 

Jobban illeszkedik, az fix, ugyanakkor rengeteg más dologra is igaz ugyanez, amit a trailerben látni lehetett. Akkor engem is megragadtak, talán még beszéltünk is róluk. Ennek ellenére én is totál elfelejtettem őket, csak a múltkori trailer megnézése után ugrott be, hogy mintha láttunk volna neimoidiaiakat valamelyik trailerben. Egy év alatt egyszer láttam azt a trailert, ráadásul utána jött több másik is - hogy a többi élményről ne is beszéljek -, nem csoda, ha az ember elfelejt valamit ennyi idő után, ha csak egy villanásra látja. Ha meg csak olvasott róla, meg még inkább nem meglepő.

Az biztos, hogy ez egy remek kapcsolódási pont lesz a PT-hez. De lehet, hogy a KSz - már ha az a figura a Szövetség tagja, mert igye a neimidiai faj nem minden tagja dolgozik a Szövetségnek - itt még nem is fog közvetlen a Sith-eknek dolgozni, csak valamilyen proxin, mondjuk a címszereplőn keresztül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Donát írta:

Ez újdonság volt neked? :)

Nem...azért is raktam azt a fejet. :D Totál új, semmi előjele nem volt, emlékeim szerint nem is beszéltek róla. Nagyon meglepődtem a feltűnésükön. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiszivárgott a special look, ami a TPM újrabemutatóján fog menni (twitteres poszt, lehet törölve lesz hamarosan, a videót nen tudtam most letölteni)

 

Spoiler

 

 

 

Alternatív link, ha a fentebbi törölve lenne: 

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Yoda József írta:

Nagyon tetszik nekem is! :) kíváncsian várom, hogy vajon ezt kapjuk-e a CCXP-n is, vagy valami mást

Remélem mást. Nem rossz ez se, de szombaton leszünk 1 hónapra a sorozattól. Valami új lenne a jó, mert ez csak az Indira vs. Mae harcra fókuszált, a többi jelenet meg a teaser maradék része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát

Spoiler

ha a flashback jelenet kapcsolódik Mae karakteréhez, akkor esélyes, hogy nemcsak Indarát, de a többi akkor ott jelenlévőt (Kelbacca, Sol és Torbin) is személyesen ismerheti.

 

Az meg, hogy erőérzékeny, szerintem adja magát, ha ő az akolitus, akkor erőérzékenynek kell lennie. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hát

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Jó de nem arról volt szó, hogy titkolni kell az Erőérzékenységet a Jedik elől mert akkor lebukhatnak? :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Május 4-én lesz valami az Acolyte kapcsán? Vagy félreértek valamit?

Igen, a mexikói CCXP-n lesz Acolyte panel, ezen a rendezvényen már szerepelt korábban a Mandalorian is, új betekintővel. Mivel 1 hónap múlva lesz a premier, várható egy második előzetes, ha követik a megszokott marketinget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o

 

Ki van ott Sol mellett? Csaknem az a személy, akivel megütköznek a jedik? A vörös fénykard stimmel. :hmm:

 

És Mae kétszer szerepel? :hmm:

 

Továbbá azt hiszem, azok ott bal felül Vektorok? :yeah:

 

r/StarWarsLeaks - New Acolyte banner with previously unseen dark side character

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... Qimir arca nincs a poszteren, a vörös fénykardos csávó pedig maszkban van. Hmmmm :hmm: csak nem ő az? :D

 

Amúgy így hogy most kiraktak egy ilyet, én fogadok pár belga sörben, hogy holnap új trailer jön :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Hmm... Qimir arca nincs a poszteren, a vörös fénykardos csávó pedig maszkban van. Hmmmm :hmm: csak nem ő az? :D

Hát tényleg csak Manny Jacinto hiányzik, mert mindenki más szerepel a poszteren, akit a forgatás kezdetekor bejelentettek. Szóval... :D

 

Jönni fog valami. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.