Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Szembejöttek velem már délelőtt fikázó videók, cikkek. Most megnéztem a részt, és néha tényleg azt érzem, hogy egyes önjelölt "kritikusokkal" nem ugyanazt a műsort nézzük, de valami félrecsúszik, az biztos.

  • Nagyon tetszik 2
  • Szomorú 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Szembejöttek velem már délelőtt fikázó videók, cikkek. Most megnéztem a részt, és néha tényleg azt érzem, hogy egyes önjelölt "kritikusokkal" nem ugyanazt a műsort nézzük, de valami félrecsúszik, az biztos.

Ezeknek nem a sorozat a lényeg, hanem a hangulat amit meg kell lovagolni. Ennek hátán jön a sok idióta, és velük együtt a zsozsó. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit bánom, hogy ezt elolvastam, de már mindegy :D álljon itt is, ha valaki nagyon kíváncsi, és nem bírja visszafogni magát.

 

A szivárogtató 13 állítást közölt az utolsó epizódról, amelyben 3 igazat rejtett el, a többi hamis. Íme:

 

Spoiler

10 hazugság, 3 igazság a fináléra:

 

1. Qimir kitörli Sol emlékét arról, hogy valaha is találkozott Sith-tel
2. Darth Plagueis egy barlangban bujkál
3. Qimir meghal az epizód első perceiben, mert Osha nem tudja irányítani az Erő-képességeit miközben a kortózis sisakot viseli. Ezután újraéleszti őt az életerejének átirányításával.
4. Darth Ramage megjelenik Sol halálakor és "temetésén". (saját megj.: a Legendákban ez egy létező Sith: https://starwars.fandom.com/wiki/Darth_Ramage)
5. Sol megpróbálja megölni Mae-t és Osha-t is.
6. Osha és Mae felidézik a "te velem vagy és én veled vagyok" kántálást, és egy diádot alkotnak, és valahogy eggyé válnak.
7. Vernestra felgyújtja Sol-t
8. Sifo Dyast és az ő klónhadsereg ötletét említik Yoda jelenlétében.
9. Sol fénykardja vörösre változik a dühtől.
10. Qimir és Osha megtalálják Korilt, aki elmondja neki, hogy mit tett Sol.
11. Sol megpróbálja bizonyítani a konvergenciát, de a tanács nem hisz neki.
12. Sol megöli Qimirt Vernestra szeme láttára.
13. Vernestra megöli Mogot

 

1, 2, 6 a tippem

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Szembejöttek velem már délelőtt fikázó videók, cikkek. Most megnéztem a részt, és néha tényleg azt érzem, hogy egyes önjelölt "kritikusokkal" nem ugyanazt a műsort nézzük, de valami félrecsúszik, az biztos.

Hirtelen azt hittem, hogy ezt én írtam. Tesó. :lol:

 

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ezeknek nem a sorozat a lényeg, hanem a hangulat amit meg kell lovagolni. Ezek hátán jön a sok idióta, és velük együtt a zsozsó. :) 

 

Máshogy formáztam volna a szavakat, tartalom detto. ;)

 

Akadtam azért bele semlegesebb, tárgyilagos elemzésbe, aminek az elején van magyarázat  arra, hogy az értékelés, hogy tudott olyan mélyrepülésbe menni. Szőnyegbombázás történt. Arra is magyarázat miért ilyen hevesek az indulatok, mert ezzel lehet nézettséget generálni, azzal nem, ha valami langyos és korrekt.

 

Átvettem újra a 7. részt és azt kell mondjam, ezt a sorit nem lehet sem részenként, sem évadként értékelni, olyan mintha egy hatalmas kirakós darabjait pakolgatnám magamban helyre. Kicsit megértem a fikázókat is, mert a 7. rész után belül megéreztem a sötét oldalt, mintha az orrod előtt főznének illatozó ételeket, kapsz kóstolókat, aztán lehet a végén kihoznak a konyhából egy steaknek álcázott tortát vagy egy répának látszó steaket. Kinek mi jut? Fel voltam csigázva az 5-6. után, most lehangoló, hiába kerültek helyre kirakós darabok, lassan vége :idn:úgy érzem magam, mint Anakin „I want more”. Étvágygerjesztőnek jó lett. Jól becsalogattak a málnásba és most lehet el is tévedek benne. 

 

Közben úgy cserélgetem az avatarjaimat, mint az Idegen a... :D 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Szisz írta:

úgy érzem magam, mint Anakin „I want more”. Étvágygerjesztőnek jó lett. Jól becsalogattak a málnásba és most lehet el is tévedek benne. 

Ez volt a cél. Gondolom. :) Kíváncsi leszel egy második évadra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Kicsit bánom, hogy ezt elolvastam, de már mindegy :D álljon itt is, ha valaki nagyon kíváncsi, és nem bírja visszafogni magát.

 

A szivárogtató 13 állítást közölt az utolsó epizódról, amelyben 3 igazat rejtett el, a többi hamis. Íme:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Nagy a kísértés, de kihagyom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, csoli1138 írta:

A szupi különleges kard, amiről volt pletyka, csak most jön majd? 

 

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kizárásos alapon, most.

 

Nem, már volt

 

Spoiler

Qimir kardjára gondolt Leslye, ez a szétszedhetős dolog elvileg nehézséget jelentett a kellékeseknek

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Kijött az űjabb Neilson, június 10 és 16 között:

 

image.png

 

Frissítettem a grafikonokat ez alapján:

 

Spoiler

Nézett percek:

 

image.png

 

Nézett perc / heti epzódhossz:

 

image.png

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Yoda József írta:

 

 

Nem, már volt

 

  Spoiler elrejtése

Qimir kardjára gondolt Leslye, ez a szétszedhetős dolog elvileg nehézséget jelentett a kellékeseknek

 

Ugye nem mondod komolyan? Pont ettől tartottam, mert nem az utolsó részre szólt a pletyka. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 07. 10. - 23:34, Yoda József írta:

Kicsit bánom, hogy ezt elolvastam, de már mindegy :D álljon itt is, ha valaki nagyon kíváncsi, és nem bírja visszafogni magát.

 

A szivárogtató 13 állítást közölt az utolsó epizódról, amelyben 3 igazat rejtett el, a többi hamis. Íme:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Nos a 13-ból 2-re eléggé megnőtt az esély, hogy igazak, aztán majd meglátjuk :D

 

Spoiler

A 7, illetve a 9-esről van szó.

 

A 7-est egy korábbi leak erősíti, még a forgatásokról, Lee Jung Jae dublőrének volt tüzes élménye, ahol égő embert kellett alakítani - talán Sol temetése lenne ez?

 

A 9-est pedig az utolsó epizódból kiszivárgott képek erősítik (egyet linkeltem szintén a topikban), ugyanis Osha Sol fénykardját tartja kezében, és olyan kép is van, ahol a forgatáson tartja a kezében a kelléket, aminek nem kék színű a színe, mint Sol-énak. A szivárgásban nincs említve, hogy véreztetné ki a kardját, így akár lehet az valaki más is (Osha). Egyébként k*rva menő lenne ilyet látni élőszereplősben, pláne a Jedi: Survivor után :D

 

A harmadik igaz állítás még kiadó :D remélem a 2-es :P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem bírok leállni, a szivárogtató megint elhintett 2 dolgot :D

 

Spoiler

A két cameo, amit korábban említett:

- az egyik egy Jedi, a másik egy Sith

- az egyik az elején, a másik az epizód végén lesz

 

Illetve, annyit mondott még, hogy az eredeti verzió szerint (amit már korábban is mondott, hogy megváltoztattak) a fináléban utolsóként elhangzó szó az volt, hogy "Tenebrous" :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.