Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

57 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Ennek asorozatnak lesz valamilyen köze a baljós árnyakhoz? Vagy Palpatine-hoz? 

100 évvel a Baljós árnyak előtt játszódik, Palpatine itt még nem született meg, maximum a mestere, vagy annak a mestere teheti tiszteletét.

 

Közvetve van tehát köze Palpatine-hoz, illetve a sorozat azt meséli el, hogyan indult el a folyamat, amelynek során a Sithek beszivárogtak a Köztársaság életébe, miközben a Jedi Rend ereje hanyatlásnak indul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ekkoriban Huyang egyetlen egy dolga, hogy fénykardgyártásra okítsa az ifjoncokat a Gyülekező ceremónia során a Crucible űrhajón. Szóval, ha csak nincs egy a sztori fókuszában lévő ifjonc a sorozatban, aki épp most megy el a Crucible fedélzetén a Gyülekező ceremónia keretében az Ilumra megszerezni az első kyber kristályát és megpíteni az első fénykardját, és ez a sztoriszál szerepet kap egy nyomozós thrillerben, akkor elég esélytelen, hogy Huyang szerepeljen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi videóban egy picit spoilereznek. :D

 

 

 

Megemlítik

Spoiler

Osha nevét, már az elején. :D

 

És persze Manny megerősítette azt, amit már korábban is kiderült: Amandla ikreket játszik. :)

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ekkoriban Huyang egyetlen egy dolga, hogy fénykardgyártásra okítsa az ifjoncokat a Gyülekező ceremónia során a Crucible űrhajón. Szóval, ha csak nincs egy a sztori fókuszában lévő ifjonc a sorozatban, aki épp most megy el a Crucible fedélzetén a Gyülekező ceremónia keretében az Ilumra megszerezni az első kyber kristályát és megpíteni az első fénykardját, és ez a sztoriszál szerepet kap egy nyomozós thrillerben, akkor elég esélytelen, hogy Huyang szerepeljen.

Kicsit túltoltad, kevesebb rációval is kaptunk már cameót!

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Simán elsétálhat a háttérben. :)

Ez meg túl kevés.

 

Valahol a kettő közt gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Reggel vagy akár már ma este lesznek vélemények erről is?

Szerintem már késő este jönnek. :)

 

Interjú készült Amandlával és Mannyval, a fentebbi videó picit bővített kiadása. Nem köntörfalaztak, íme az infók. A biztonság kedvéért, akiket esetleg nem érdekel további infó 1 héttel a premier előtt, azoknak segítettem, spoiler mögött vannak a dolgok. ;) De ja, az infók:

Spoiler

- Amandla ikreket játszik. A nevük Osha és Mae. Az ikreket gyermekkorban valami elszakította egymástól.

- Mae karakterét a bosszú hajtja, míg Osha egy szerelő, aki régen a Jedi Rendhez tartozott, de elhagyta azt még padawan korában.

- Osha meg lesz gyanúsítva a gyilkoságokkal, így a lánynak meg kell védenie magát. Eközben kiderül a számára, hogy az ikertestvére életben van.

- Qimir egy önző karakter. A karakter nem a szabályok szerint játszik, van, amikor a jediknek segít, ha úgy óhajtja. De van, amikor Mae-nek és a mesterének(!!!), hogy véghezvigyék a küldetésüket.

- Qimir egy túlélő. Nem tartozik se a fény, se a sötétség oldalához.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

A megfogalmazásból azt hittem Qimirnek van egy mestere :D aztán megnéztem az eredetit. Szóval Qimir Mae-nek és Mae mesterének segít. Hmmm

Akkor mégse ő a maszkos? Akkor egy olyan karakter lenne, akit nem tudunk, ki alakít? Netán tényleg David Harewood karaktere lesz az? :hmm:

 

Vagy esetleg Manny ferdít kicsit, és mégis ő Mae mestere, és néha "segít magának"? :D

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első vélemény Londonból:

Oh wow ez őrülten jó móka volt. A legjobban élveztem az ANDOR óta. Kiváló szereposztás mindenhol, valami friss és új, mégis teljesen ismerős. Újra a lövészárokban vagyunk! A FALLEN ORDER rajongók imádni fogják.

 

 

FO rajongók? :hmm::?

 

További vélemények:

Ma este láttam az Acolyte első két részét. Egy csomó akció volt és egy érdekes történet, nem voltam teljesen elájulva tőle de az Andor óta ezen szórakoztam a legjobban és várom, hogy többet lássak... (és itt úgy fejezte be, hogy tulajdonképpen Aco-rendben volt a két rész - angolul Aco-alright)

 

Az Acolyte-ot nem terhelik a későbbi események, ez az a sorozat, amire a Star Wars már régen várt. Újnak, izgalmasnak és újnak érződik. A harci jelenetek üdítőnek néznek ki. Láttam az első két epizódot és alig várom, hogy lássam a többit is.

 

Nos, az Acolyte egy csodálatos adalék a Star Wars univerzumához, a központi rejtély lenyűgöző és van néhány igazán nagyszerű új karakter, világ és színészi teljesítmény. Alig várom a többit.

 

Az Acolyte maga a Szökevény című film de a Star Wars univerzumában - konkrétan egy jelenet át lett emelve a 90-es klasszikusból. Az első két epizód gyors tempójú és magabiztosan mutat be világokat és karaktereket. Nagyon érdekel, hogy merre megy tovább a sztori mert eddig a színészi alakítások és az akciók nagyon ígéretesek.

 

Az Acolyte jól startolt el. Leslye Headland útmutatásával a sorozat magabiztosan fedezi fel a Jedik mítoszát.

A látványvilág csodálatos és a harcok hihetetlenül megkoreografáltak. A végeredmény egy gazdag és megjutalmazó Star Wars sorozat.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.