Ugrás a kommentre

Star Wars koncert a londoni Celebration-on!


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Star Wars koncert a londoni Celebration-on!

 

00018642.jpg

 

Mig a közeledő amerikai Celebration-ról egyre buzgóbban csordogálnak az információk, addig a valamivel későbbre tervezett európai ünnepség-sorozatról csak elvétve kapunk kissebb hír-morzsákat. Ám a minap egy egészen remek bejelentést tettek a szervezők: a Celebration Europe nyitónapján, vagyis július 13-án ingyenes koncertet ad a Londoni Szimfonikus Zenekar a 30. évforduló tiszteletére! Remélem páran eltudunk jutni ide, s élőben is hallhatjuk ahogy felcsendülnek a klasszikus dallamok!

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karmesterről nincs semmi? JW lesz az vagy más?

SW koncert csak vele lehet az igazi. :)

Erről Kern Jut eszembe a Sztracsatellából!

Karmestert játszik, elfelejtett beinteni, és azt mondja magában, ez az előadás már nélküle is elmenne.

Londoniaknak már nem is kell karmester annyira profik.

 

JW szerintem kizárt eléggé be van táblázva, pl januárba lett lefikszálva egy november végi chicagoi koncertje. Tehát ha őt beakarták szervezni korábban kellett volna kelni.

Ettől függetlenül, lehet, hogy a Maestro kivételt tesz, és be sűrítik valahogy, de én kétlem.

De ez aligha csökkenti az élmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És gondolom a klubnapon nem nagyon szerveznek ilyesmit :D

Dehogy nem, én leszek a karmester, Oldi alkotja a fúvósokat, Ody a dobosokat, Karrde a pengetőseket, a többiek meg lesznek a kórus, illetve egyéb zeneeszközök szabadon bevállalhatóak :D

 

Hát, irigylem a kimenőket. Jó kis programjuk lesz. Csak aztán majd győzzék elmesélni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.