Ugrás a kommentre

TV spotok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: TV spotok

Lehet elkezdték őket klónozni, hogy fennmaradjanak az Éjnővérek? De annak a kevésnek aki megmaradt gondolom nem volt ennyi zsetonja. Vagy bizonyos tulajdonságaik kellettek és csak kísérleteztek a kaminoiak valamivel

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Bence1997 írta:

De miért lenne érdekes Takobo? Tudtommal csak azért mentek oda, mert éppen ott volt egy erőérzékeny Ithorian, azon túl nem volt semmi jelentősége a bolygónak. :)

 

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A kislány Erőérzékeny lesz?

Lehet, hogy omega kötődik oda, pl. az Erőérzékenysége révén. Ki tudja? Talán az is egy olyan hely lesz, ahol több az Erőérzékeny. Erre akartam utalni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Ody Mandrell said:

 

Lehet, hogy omega kötődik oda, pl. az Erőérzékenysége révén. Ki tudja? Talán az is egy olyan hely lesz, ahol több az Erőérzékeny. Erre akartam utalni.

De én még mindig nem láttam semmi olyat Omegától amiből le lehetne vonni azt a következtetést, hogy Omega erőérzékeny lenne. Meg, ha a Tokabo is az a hely, ahol azok a furcsa hagymástetejű épület van, ahol Hunter speederezik, attól még nem hiszem, hogy Omega különösebben kötődne majd a helyhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utánanéztem, az a bolygó az Ord Mantell lesz. Íme egy concept art, ezt még a TCW - Son of Dathomir történetéhez készítették. A kinézet szinte ugyanaz, különösen ha összehasonlítjuk a két kupolát. :)

 

image_cdc70c91.jpeg?region=0%2C54%2C1920

 

Ord%2BMantell%2B%2528Bad%2BBatch%2529.jp

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.