Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

House

Spoiler:

Valami nem hétköznapival zárják az évadokat, és ez aztán nem volt az. Szegény House, marhára sajnáltam. Duplán is :lol: Hm... lehet, hogy a következő évad elején láthatunk pár pszichiátriai klinikás részt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről nem, itt nem igazán szoktunk beszélni róla, de az nem jelent semmit, attól még nézheti valaki.

 

kár pedig kéne, most meg már gyorsan le is lehet pörgetni. Ismerős arcok a BSGből és a FireFlyból, nem is csoda. :lol:

SZóval érdemes megnézni a Dollhouset. REm lesz 2. évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

:):):P

Rendesen kiütött ez az évadzárás. Számítottam rá, hogy ütni fog, de nem így... Szegény Greg bácsi

Nagyon padlót fogtam azon, hogy mi is történt/nem történt. Lehet, hogy még írok róla később, most nagyon a hatása alatt vagyok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kár pedig kéne, most meg már gyorsan le is lehet pörgetni. Ismerős arcok a BSGből és a FireFlyból, nem is csoda. :)

Lehet, hogy majd a nyáron belenézek egy-két részbe, hogy milyen, bár ígérgetem mindig, hogy nem kezdek új sorozatba :) Majd meglátom még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SG Atlantisz 3 évad 19. rész

Spoiler:

Juhuh Michael egyik szuperkatonája valahogy eljutott a Földre, az AvP2-ben is szerepelt :) :)

 

Nagyon jó rész volt, igazi para, néhol össze is rezzentem, mondjuk fülessel néztem, a hanghatások megvoltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uristen! A Supernatural készítői begolyóztak. Milyen évadzáró volt ez, kéremszépen? :)

Én megőrülök ezektől az évadzárásoktól. Először a House majd ez traktál olyan befejezéssel, ami szabályszerűen kicsinál engem. Nyáron nem tudom mi lesz velem, max. megnézem újból az évadokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Spoiler:

Huhh... meg Uhh.. hát ezt nem hittem volna. Újra kell néznem a részt, hisz ezek szerint Cuddy és House nem feküdtek le, tehát az összes Cuddy - House beszélgetés eltérő előzményeken alapul. Nagyon durva! Sajnáltam House-t, remélem, nem lesz vége a sorozatnak, mert valljuk be, ez egy tökéletes befejezése lenne... a zseniális doktor, aki megőrül a Vicodintól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan brutális volt a Lost, hogy ÁÁÁ.

Hogy lehet így befejezni egy évadot?

Amikor vége lett a LOST -nak, akkorát ordítottam, hogy leszakadt a házunk homlokzata. Halálos áldozatokról egyelőre nem tudok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No para, már csak 8 hónap van hátra a hatodik évadig. :)

Kapják be! Eddig kínozni a jó népet??? Hát szabad ezt? De van egy teóriám mi lesz a folytatásban.

 

Spoiler:

Szerintem újra élik az első évadot. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először a House majd ez traktál olyan befejezéssel, ami szabályszerűen kicsinál engem. Nyáron nem tudom mi lesz velem, max. megnézem újból az évadokat.

Mást nem nagyon lehet tenni :) De a House jön vissza szeptemberben, szóval kitartás :D

 

Ody, a lenti teóriád nem rossz (mondjuk nem ismerem a sorozatot), könyvben már találkoztam olyannal, hogy visszatértünk a kezdethez, az lett a sztori vége :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véget ért a Szökés, bár még hamarosan lesz egy egész estés film, csak gőzöm sincs, miről fog szólni. Mindenesetre a sorozatnak vége.

Spoiler:

Mi a fenének kellett a végén Michaelt kinyírniuk az íróknak?? :) Az utolsó pár rész elég fura volt ezzel az állandó ki kit kap el, és hányszor témával, de azért jó volt. Remek volt látni a végén az ismert arcokat, még Kellermant is, hiányzott a fickó :D Szerencsére Bagwell is megkapta, amit érdemelt. De nekem felemás volt így a végjáték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

 

 

Én az utolsó pár részt már nem néztem meg, de az érdekelne, hogy mi történt Kellermannal? Azt hittem, a 2. év végén véglegesen meghalt. Ezek szerint nem?

 

 

Ahogy emlékszem annyit mutattak anno, hogy fejéhez emeli a puskát.

De én a végére már semmiféle csodás visszatérésről nem idegenkedtem. :D Annyira gagyi fordulatok voltak, hogy csak na. Picit már hajazott a Hősök karakterépítésére. Eccer jó, máskor rossz, aztán megint jó.....

Eh, itt is visszasírom az első három évadot, meg a negyediknek a felét.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Azt a r*hadt!!!!!! :D

 

Spoiler:

Hű de vártam már ezt a párhuzamos világot. :P Éreztem, hogy "Spock" ott lesz, no és Peter esete is világossá vált már amikor az erdőben Walter magyarázott az érméről, ő pedig nem emlékezett arra.

Tökéletes sorozat eddig. De a fene egye meg olyan fenntartásaim vannak, a többi sorozat csalódásai miatt, hogy nem is tudom mit várjak a második évadra. :S Annyira örülnék már amikor a készítők tudnák, hogy hol kell valamit abbahagyni. Oks, Abrams neve mára már garancia, Lost is szárnyal amint olvasom....Hű, csak ezt el ne rontsa se ő se akik írják, rendezik vele együtt. Piszkosul ott van a sztorija, az atmoszférája. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elégé kiszámítható volt a Szökés vége, így a ledöbbenés elmaradt. Szerintem ne is folytassák.

Igen, kiszámítható volt, hogy a rosszak járnak pórul :P Egyébként tényleg az volt, és nem lesz másik évad, megmondták, hogy vége. Egyedül ezt a filmet nem tudom, mi a fene, de van tippem.

 

Donát:

Spoiler:

Kellermanról az volt az utolsó kép, hogy Sara tárgyalása után lecsukják, és átszállítják valahova. A kocsit elkaptál, és annyit mutatnak messziről, hogy fegyveresek lőnek. Hogy kire az nem derült ki, sem az, hogy kik. Már akkor lehetett tudni, hogy ebből simán visszatérés lehet. Egy időben még vártam is. Egyébként pozitív karakterként jött vissza, végül rajta keresztül landol a Scylla megfelelőbb helyre. A rész végén mutatják, hogy négy év múlva hol tartanak hőseink, és akkor láthatjuk őt képviselőként.

 

Az utolsó pár részről meg annyit, hogy aki eddig végignézte, az szerintem ezt a párat már megnézheti, hogy ne maradjon ki. De ha gondoljátok, megírom nagy vonalakban kb. mi történt, csak azt ne várja senki, hogy az összes fordulatot felsoroljam (értsd: mikor kinél van a Scylla, és más hasonlók :D), no meg a végét.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.