Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt sejtem, de én speciel az anyuci és apuci már nem marják egymást részre gondoltam. Ezt összekombinálva a 5x06-07-tel, ahová most jutottam el
:D Azt hiszem tudom melyik részek azok.

Jó House nézést :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Spoiler:

Elvileg(de ez nem 100%) folytatódni fog a történet, és a flashbackek helyett lesz a megváltoztatott múlt/jövő. És ahogy látom ugyan úgy fognak következni az epizódcentrikusságok, mint anno az első évad esetében.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Elvileg(de ez nem 100%) folytatódni fog a történet, és a flashbackek helyett lesz a megváltoztatott múlt/jövő. És ahogy látom ugyan úgy fognak következni az epizódcentrikusságok, mint anno az első évad esetében.

 

 

Folytatódni??? De hogyan? A sziget elpárolgott. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: tényleg jó lenne, ha az ilyen célozgatásokat egy spoiler kapcsoló mögé rejtenéd. Én a 6x01-02-ig néztem, de így sem akarok plussz infókat...

 

Dzséjt: Ne aggódj, nem áll fenn fejátfejelés veszélye, ellenben ideje lenne már behozni a lemaradásod House terén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:

LOST

Spoiler:

A bomba nem robbanna fel, vagy legalább is a Sziget ereje kioltja azt. Így folytatódna mind a két történetszál, a '77-es és a rendes idős is, csak bevezetik az alternatív jövőt, olyan "mi lett volna, ha.." szinten. De ez csaj fejtegetés, csak mert az a vicces hogy forgatnak a Dharmás időben Jackékkel, Locke-al a Szobor mellett, de még Szigeten kívüli alternatív jeleneteket is (a gép leszáll LA-ben és mindenki megy a dolgára), egy csomó halott karakter cameozni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Ne aggódj, nem áll fenn fejátfejelés veszélye, ellenben ideje lenne már behozni a lemaradásod House terén :D

Haladok, tegnap este elértem oda, ahol abbahagytam anno (5x11), ma már új rész jön. Hét végére már én is a 6. évadot fogom nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: A rejtélyek nagyrésze megválaszolatlan marad, amit annyira nem is bánok. Az sokkal rosszabb lenne ha kitalálnának mindenféle erőltetett magyarázatokat arra hogy akkor most miért vadássza az embereket az a két méter magas füstoszlop. És azért már így is nagyon sok mindent válaszoltak meg a készítők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haladok House dokival, tegnap este elértem az 5x15-ig. Hát Forteenék jól átverték House-t, a nagymestert :lol:

Spoiler:

Az azért érdekes lett volna, ha Cameron megmaradt volna főnök helyettesnek. Szerintem kicsit túl korán visszakerült Cuddy, lehetett volna ezt fokozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ütős a mostani Frindzs. A második szezon eddigi részei közül a legjobb.

Nem volt sok. :) Nálam a múlt heti rész viszi a pálmát egyelőre (az újat még nem is láttam, de most TCW van, szóval a Fringe várhat). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát annyira felvagyok spannolva hogy azt hiszem ha lesz angol felirat az SGUhoz...megnézem!! :evil:

Ezt azért nem akarom felirat nélkül.

Én türelemmel megvárom a magyar feliratot. De már én is pörgök. Remélem estére lesz hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU kritika tőlem: http://www.sfportal.hu/sorozatajanlo-starg...erse-4993.scifi

(Bocs, hogy nem írom le ide részletesebben, de nem vagyok olyan állapotban, hogy hosszabb gépelést bevállaljak. Így is sokszor melléütök. :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House - Dzséjt csak akkor olvassa el, ha végzett az 5. évaddal

 

 

 

Azért most jövök rá, hogy szegény Dzséjt Cuddy - House kavarást sejtett Phobos írása mögött, és én azt mondtam neki, hogy nem lőtte le Phobos az évad poénját. Valójában nem is, de egy résszel az évadzáró előtt Dzséjt tuti a herélésem gondolatával foglalkozik majd (úgy ér véget a rész, hogy House és Cuddy lefekszenek egymással), aztán a következő részre rájön, hogy az egész kamu :(

 

 

 

 

6. évad, 2. rész

 

 

Nekem nagyon tetszenek ezek a részek! House megváltozott, és tök furcsa látni, amint hétköznapi dolgokat csinál, persze a csattanót kitaláltam, azaz hogy a végén House oldja meg az egész feladványt. Nálam nem laposodott el a House, csak már nincs olyan szinten, mint az első évad, ami nálam azért magasodik ki az egész sorozatból, mert akkor még a Szakácsi - Selmeczi páros volt (a második évad első felében is).

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU kritika tőlem: http://www.sfportal.hu/sorozatajanlo-starg...erse-4993.scifi

(Bocs, hogy nem írom le ide részletesebben, de nem vagyok olyan állapotban, hogy hosszabb gépelést bevállaljak. Így is sokszor melléütök. :P )

Mi van, csak nem tudtad kivárni a feliratot? :P:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

még nem olvastam végig a kritikát Dzséjt, talán csak a megnézés után fogom, de rögtön az elején volt valami, ami nagyon nem tetszik.

Az hogy fiatal a csapat. Ezt most csak azért mondom mert az SG1 tagok legalább ilyen fiatalok, ha nem fiatalabbak voltak az első évadban, mint akik most szerepelnek. Csak hát erre kevesen emlékeznek, és talán nem néztek ki ennyire fiatalnak, de az évek nem hazudnak. :(

Szal sztem én is megnézem végre holnap, ma már álmos fejjel nem fogok nekiállni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van, csak nem tudtad kivárni a feliratot? :P:(

Mondjuk, hogy részben nem bírtam, részben megkértek, hogy nézzem meg sürgősen, mert kell a kritika :P Szerencsére végül kiderült, hogy így is maximálisan tudok élvezni már egy 50+ perces sorozatepizódot is.

 

még nem olvastam végig a kritikát Dzséjt, talán csak a megnézés után fogom, de rögtön az elején volt valami, ami nagyon nem tetszik.

Az hogy fiatal a csapat. Ezt most csak azért mondom mert az SG1 tagok legalább ilyen fiatalok, ha nem fiatalabbak voltak az első évadban, mint akik most szerepelnek. Csak hát erre kevesen emlékeznek, és talán nem néztek ki ennyire fiatalnak, de az évek nem hazudnak. :P

Frászt! Itt nincs mit felejteni, csak nézd meg, ki mikor született. Az eredeti csapatok évszámai sem hazudnak Az SG-1 kezdetekor:

Jack O'Neill 45 éves.

Daniel Jackson 32 éves.

Samantha Carter 29 éves.

Tal"c 98 éves.

George Hammond 60 körüli.

 

Ebben a brigádban Carter volt a legfiatalabb a maga 29 évével. De nézzük az Atlantis teamet a kezdéskor:

John Sheppard 34 éves.

Elizabeth Weir 34 éves.

Aiden Ford 24 éves.

Rodney McKay 36 éves.

 

Itt Ford rítt ki a 24 évével, mindenki más túl volt a 30-on, sőt. Ezzel szemben az Univers-ben hány ifjú titán is akad (akiknek már tudni, mikor születtek):

Everett Young 41 éves.

Ronald Greer még ha a '88-as dátuma is a helyes (a másik lehetőség a '89), akkor is 21 éves.

Matthew Scott, bár nem ismerjük a születési dátumát, de tudjuk, hogy hadnagy, szóval karrierje elején van, és azt is, hogy csak nemrég végzett az akadémián, szóval nem lehet több 25-nél.

Tamara Johansen 26 éves.

Mellettük Chloe Armstrong és Eli Wallace láthatóan nincs 25 se, Eli egyrészt még az MIT-re jár, Chloe meg még csak most gyakornok. Egyikről sem hiszem, hogy eléri Carter életkorát, mikor betipegett a belül hordott szaporítószerveivel az eligazítóba az SG-1 első részében. Már az durva, ha belegondolsz, hogy Young, aki a legidősebb a csapatban, csak két évvel idősebb Sheppadnál.

szóval bocs, de az SGU csapat java jóval fiatalabb, mint az SG-1 és SGA csapat volt a kezdetekkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frászt! Itt nincs mit felejteni, csak nézd meg, ki mikor született. Az eredeti csapatok évszámai sem hazudnak Az SG-1 kezdetekor:

Jack O'Neill 45 éves.

Daniel Jackson 32 éves.

Samantha Carter 29 éves.

Tal"c 98 éves.

George Hammond 60 körüli.

 

Hát most nem tudom h a karakterek éveit írtad-e v a színészekét, de pl Michael S 27éves volt a SG1 kezdetekor és Amanda volt 32.

Aztán ott van Robert Carlyle is, és Ming Na, akik azért verik erősen években Justin Lousie-t. Szóval azért mert a castból 4 ember kicsit fiatalabb, azért még nem lesz tinidráma. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát House, Dzséjtnek meg csak utólag

Spoiler:

Tényleg, mondasz valamit :( De reméljük, Dzséjt megnézi egymás után a két utolsó részt, így nem lesz semmi gond :P

Mivel anno szinkronosan tudtam lekapni a House első 4 vagy 4 évadát, így azokat én úgy néztem meg, tényleg jók voltak azok a szinkronos részek. A többit azóta (vagyis tavaly) követem élesben, és nekem nagyon bejövős angol hanggal :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

No ez piszok jó rész volt. Már féltem, hogy megint elsikad az egész és hanyagolják a fő szálat...erre föl a végén jön a brutál tényközlés.

Spoiler:

Ez az ezredes elég durva arc. Kíváncsi vagyok, hogy fogják ezt a sok szálat összeállítani a végén Loebtől kezdve az ezredesig meg ugye ott van még John is akiről mintha picit megfeledkeztek volna. Olivia se "álmodik" már vele. A Megfigyelő pedig....hát ezt se gondoltam volna a fajtájáról, de az tuti, hogy ő "jófiú". Jöhet a háború. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most nem tudom h a karakterek éveit írtad-e v a színészekét, de pl Michael S 27éves volt a SG1 kezdetekor és Amanda volt 32.

Aztán ott van Robert Carlyle is, és Ming Na, akik azért verik erősen években Justin Lousie-t. Szóval azért mert a castból 4 ember kicsit fiatalabb, azért még nem lesz tinidráma. :(

A karakterek éveit írtam, róluk beszéltem a kritikában. Shanks lehet, hogy 27 éves volt, de 32 évest játszott (gondolj bele, 27 évesen még nem is lehetne az archeológia olyan hírhedt doktora, és a készítők is elmondták anno, hogy Shanks fiatalabb volt, mint Daniel valójában).

Ja, csak az a különbség, hogy régen senki sem volt fiatalabb, most meg öt karakter is. Amúgy nem akarok panaszkodni, de Ming Na nem tartozik a csapatba. Ő csak egy kiemelt visszatérő karakter, mint az SGA-ban Caldwell vagy az SG-1-ban Fraiser volt.

 

Más, befejeztem a House 5. évadát. Hát, az évadzáró közepén magamban mondta, hogy milyen lagymatag ez évadzárónak. A végére kicsit megváltozott a véleményem. Jól megkavarták. Ma jön a 6x01-03.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.