Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nehogy már csak akkor legyen jó egy LOST epizód, ha pörgős és csak kapkodod a fejed. Ugyan már. Ody... azt meg nem mondod komolyan, hogy EZ elvette a kedvedet a rész megtekintésétől?! Ne viccelj!
Pedig nem vicceltem. Az nap elég fáradt voltam, és gondoltam ha nem túl extra az epizód akkor ráér megnézni másnap vagy harmadnap is. Nem tudom ezen miért kell kiakadni?

 

 

Holnap meg gyűn Spartacus és minden más sori mehet a "kukába". :):D:)
Valamit kifelejtettél. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Érdekes rész volt, de a részről részre előkerülő diagnosztika még így is jobban érdekel, mint az adminisztráció. Megtapasztalhattuk a Cuddy életét átjáró rohanást. De azért Lucas kicsit pofátlan volt, hogy végre rendbeszedte magát, erre már is szétbarmolja a frizuráját azért, mert "nem tudta kiverni a fejéből azt a bizonyos gondolatot." :) A poloskás virág nagyon jó húzás volt, elvégre Lucas mégiscsak egy magánnyomozó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

He-he, végre nem engem értenek félre. :)

 

:) Ez jó volt :D

 

Sky: Az ábra jó, de

 

Spoiler:

szerintem mindkét idősíkon felrobbant a bomba, mert ez volt az eredeti incidens is. A változás pedig csak egy új idősíkban jelent különbséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: Az ábra jó, de

 

 

szerintem mindkét idősíkon felrobbant a bomba, mert ez volt az eredeti incidens is. A változás pedig csak egy új idősíkban jelent különbséget.

 

LOST

 

Az úgymond "eredeti" idősíkon, tehát amikor még nem ugráltak az időben, a bomba ott maradt volna, ahol 1954-ben láttuk. Az incidens pedig szerintem maga az elektromágneses mező elszabadulása volt a fúrás során, amit később egy betonba öntéssel fékeztek meg. Erre épült rá aztán a Hattyú, jött Des, lezuhant a 815, stb. Ha eredetileg is felrobbant volna a bomba, akkor meg sem épült volna a Hattyú és Jack-ék sem zuhantak volna le a szigetre. Én valahogy így értelmezem.

Viszont ha mindkét idősíkon felrobbant volna a bomba, akkor nem lett volna semmi különbség a 2 "világ" között. Vagyis a lényeg, hogy amíg nem ugráltak az időben, a bombát sem dobhatta le Jack a "kútba".

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Az eredeti idősík nem azt jelenti, hogy sosem volt időutazás, és Locke-ék nem ugrottak vissza. Az eredeti idősík annyit jelent, hogy az idősík, mely megteremti az LA X idősík feltételeit.

 

Gondolj bele. Ha az eredeti idősíkban nincs időutazás, akkor másképpen viselkedne Ben, Richard nem látogatja meg Locke-ot, stb. Szóval Locke-ék, majd később Jackék mindig is visszaugrottak az időben, mindig is ledobták a bombát, mindig is felrobbantották, és mindig is ez volt az incidens, de egyúttal létrehoztak ezzel egy másik idősíkot is, mivel megteremtették vele a feltételeket egy olyan világhoz, ahol a sziget a víz alatt van. Én így gondolom legalább is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az eredeti idősík nem azt jelenti, hogy sosem volt időutazás, és Locke-ék nem ugrottak vissza. Az eredeti idősík annyit jelent, hogy az idősík, mely megteremti az LA X idősík feltételeit.

 

Gondolj bele. Ha az eredeti idősíkban nincs időutazás, akkor másképpen viselkedne Ben, Richard nem látogatja meg Locke-ot, stb. Szóval Locke-ék, majd később Jackék mindig is visszaugrottak az időben, mindig is ledobták a bombát, mindig is felrobbantották, és mindig is ez volt az incidens, de egyúttal létrehoztak ezzel egy másik idősíkot is, mivel megteremtették vele a feltételeket egy olyan világhoz, ahol a sziget a víz alatt van. Én így gondolom legalább is.

 

 

 

Ez is lehet egy megoldás, de az is lehet, hogy mindketten tévedünk. :)

Számomra az a furcsa, hogy pl. az 1. évadban Aaron születésénél mi annyit látunk, hogy jelen van Kate és világra segíti a gyereket, azt viszont már nem, hogy a bokorban Sawyer is sasol. Holott abban az időben már van egy "másik" ebben a korban élő Sawyer is, aki nem láthatja önmagát, hiszen akkor egy olyan jövőt látna, ami még meg sem történt vele. Fizikailag lehetetlen.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ez is lehet egy megoldás, de az is lehet, hogy mindketten tévedünk. :)

Számomra az a furcsa, hogy pl. az 1. évadban Aaron születésénél mi annyit látunk, hogy jelen van Kate és világra segíti a gyereket, azt viszont már nem, hogy a bokorban Sawyer is sasol. Holott abban az időben már van egy "másik" ebben a korban élő Sawyer is, aki nem láthatja önmagát, hiszen akkor egy olyan jövőt látna, ami még meg sem történt vele. Fizikailag lehetetlen.

 

 

Ott van Sawyer (szerintem),csak még nem gondoltak akkor erre a készítők, ezért nem vették fel az első évadban.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma gyűn Spermacus! :)
Ennyire bejön a sorozat? :) Megnéztem az első részét, de nem vagyok nagy kedvelője az ilyen sorozatoknak, a 300 sem tetszett. Bár van egy olyan érzésem, hogy téged sem a harc fogott meg benne :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, ma sorozatnapod van, jó filmezést :)

 

Jaja egész héten nem is vagyok itthon este, szal ma lesz mit behozni...ahogy belenézek a mappámba, Chuck, Castle, 24, TCW, Spartacus, Mentalista, Supnat és ha még nem ment minden vér a szemembe akkor Lost is. :)

Jujj de kocka vagyok. XD :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy, akkor néz az ember sorit, mikor ideje van :) De amint látom, ma aztán kevés lesz a 24 óra mindenre :)

Francért csinálnak ennyi jó sorozatot... :D

Már 6kor el kéne este kezdenem, hogy éjfélre befejezzem. :)

23:56...57...58...59... (A *ti-tu*-t képzeld hozzá) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzáképzeltem :D Van egy rakat jó sorozat, és folyton megfogadom, hogy nem nézek újat, a tavaly véget ért kb. 3 helyére mégis van másik 3. Na de ha minden igaz, akkor nem lesz ennyi időm, hogy bámulásszam őket, így párat tuti leépítek majd, vagy marad a nyár a sorinézésre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire bejön a sorozat? :P Megnéztem az első részét, de nem vagyok nagy kedvelője az ilyen sorozatoknak, a 300 sem tetszett. Bár van egy olyan érzésem, hogy téged sem a harc fogott meg benne :P
A harc egy bizonyos formája fogott meg. Az ahogy azokat a csupasz női testeket gyűrik, préselik meg miegymás. :D De bejönek a "csendesebb" állóképek is, a lényeg, hogy a szereplőn ne legyen semmi. Mondjuk egy Ilithya totálban meg tud fogni :P

 

Amúgy szerintem nézd tovább, mert az első rész csak bemelegítés volt :) Most alig várom, hogy meglegyen a felirat a mai részhez. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harc egy bizonyos formája fogott meg. Az ahogy azokat a csupasz női testeket gyűrik, préselik meg miegymás. :P De bejönek a "csendesebb" állóképek is, a lényeg, hogy a szereplőn ne legyen semmi. Mondjuk egy Ilithya totálban meg tud fogni :P

 

Amúgy szerintem nézd tovább, mert az első rész csak bemelegítés volt :) Most alig várom, hogy meglegyen a felirat a mai részhez. :D

 

Amúgy apám is rákattant a sorira.

Mikor szokott lenni kb hozzá felirat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy apám is rákattant a sorira.

Mikor szokott lenni kb hozzá felirat?

Legkésőbb a holnapi nap folyamán. De rendszerint szombat estére el szokott készülni.

 

 

Szerk. A feliratkészítő jelezte, hogy vasárnapra lesz kész a felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem nézem. Még... :D:)
Noh, kicsi haraszt, akkor addig szigorúan csak sunyogóban nyomasd itt a szöveget a szexről meg erőszakról :P :P :P Majd akkor folytasd ha a te nyelved is leizzad Ilithyán, Surán meg a többi csajon. :P

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, kicsi haraszt, akkor addig szigorúan csak sunyogóban nyomasd itt a szöveget a szexről meg erőszakról :D:P:) Majd akkor folytasd ha a te nyelved is leizzad Ilithyán, Surán meg a többi csajon. :P

:P

Te nyomatod a szöveget, nem én. :P Amúgy meg nem szoktam a képernyőt nyalogatni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.