Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Supernatural - 5x15

 

Sajnos azt kell, hogy mondjam, 2 hónap szünet után harmat gyenge részt kaptunk, részemről legalábbis kritikán aluli volt. :peace:

Spoiler:

Egyszerű, zombis sztori, gyenge és értelmetlen történettel. Az egyetlen pozitívum a Bobby és Karen szál volt, ami azért meghatóra sikeredett. 8 résszel a vége előtt ideje lenne kicsit jobban rámozdulni a főszálra. A 4. évad után lerágtam a körmöm, hogy kiszabadult Lucifer (Jacob ;) ) és eljött az apokalipszis. Ehhez képest, Lucifer sehol, Mihály sehol, a fiúk békésen vadászgatnak, jó ha 5 rész után kapunk egy főszálas sztorit. Azért nem pont ilyennek képzeltem az Apokalipszist.
Egyre több csalódást okozó rész van az 5. évadban, ami elszomorító, annak fényében, hogy már a 6.-at is berendelték....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

 

6 hét után visszatértek :) Sőt, a már a rég várt Halál is feltünt, sajnos, csak említésképpen, és jól megkésve. Azt hittem, még az évad elején, hogyha kiszabadul a Halál, akkor itt tömeges halálozások lesznek, erre kaptunk egy kis természeti katasztrófát meg zombikat...

Nagyobb kaliberű dolgokat is tehetne azért :P

Már csak pár rész van, de még Viszály sehol sincs :) Pedig tőle is nagy dolgokat várok, remélem jól meg fogja keseríteni a fiúk életét.

 

Visszatérve az adott részhez: Egy sima monster of the week rész sajnos nem egy akkora rész, de enyhítette a SupNat éhséget.

 

A jövő7i rész pedig

 

 

eléggé főszálasnak néz ki :D

Ezeket meg nem ajánlom megnézni aki nem akarja, hogy leessen az álla :P

http://www.youtube.com/watch?v=CN_zKklVCl8

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, amint kinyitják a ládát ne nézz bele :) Akárhogy is zümmög és akármi mást is hallasz csak ne nézz bele! :P:)

Szóval a frigyláda van náluk? :D

 

Rog: semmi csak egy röpke pillanatra azt hittem, hogy tényleg 4 kő lesz benne, amit mondtál... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

semmi csak egy röpke pillanatra azt hittem, hogy tényleg 4 kő lesz benne, amit mondtál... ;)
Odáig eljutottam. Magát a "tekeredik a keze" kifejezést nem vágom. Na azt hogy kell érteni?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odáig eljutottam. Magát a "tekeredik a keze" kifejezést nem vágom. Na azt hogy kell érteni?

Ja a nyakadra... ;) Mármint ha spoiler lett volna... :P:)

Lassan már olyan leszek mint a Harry Potter 7 idején. Már mindenki olvasta az angolt és tudta mi lesz, és próbálták is elmondani szal ugrottam mindenre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hivatalos hogy kaszát kapott a 24 így a 8. évaddal. Nem bírták a költségeket, mivel ennek az évadnak elég közepes a nézettsége. Valahol megértem, de ez talán az egyik legjobb sorozat. Nagyon fog hiányozni Jack bácsi, bárhogy is legyen vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hivatalos hogy kaszát kapott a 24 így a 8. évaddal.

Sajnálom, mert szerettem nézni, nekem is hiányozni fog ;)

 

Castle 2/17

Remek rész volt

Spoiler:

Érdekes, nekem is pont a kád jutott eszembe a Halálos fegyver 2-ből :) Vagy a készítők tudnak valamit, amit mi nem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost az 5. évad után!

Spoiler:

Ajóisten ajóisten. Hát ez nagyon kemény volt. BAkker ebben tényleg olyan dolgok történtek hogy csak kamilláztam. Sajna egy polofeliratból, miszerint "juliet is the bomb" már kicsit sejtettem, hogy mi lesz a vége, de ez kicsit drámaibb lett mint gondoltam. Szegény Sawyer. Dokiék visszajönnek és mindenbe bekavarnak. És hát a Jaboc szál...!!! Jacob nagyon szimpatikus így elsőre, és még, vagyis most már Richardnál is rejtélyesebb. Jó pár száz éves lehet, irányít mindent és mindenhol ott van. Most hogy az a köcsög haverja aki ki akarta nyírni hogy vette fel John alakját és mit is akar ezzel, az tök homály. És mi köze lesz majd itt mindennek a füsthöz is. Plusz ha Jacob tudta mi fog történni, márpedig mindenről tudott, akkor miért hagyta ezt az egészet. Egyetlen egy bajom volt a résszel, az pedig a cliffhanger. Jó volt hogy a bomba végül felrobbant de valahogy nem nyomatékosították. Juliet veri kővel,és vége. Kis űrt hagyott benne, de aztán jött az anyázás. :) Nyílván nem hallgattak meg a robbanástól. De a múltat sem változtathatták meg ezzel, mivel akkor ebből az egészből semmi meg sem történt, szóval ami marad, hogy előreugranak 30 évet, de hát annak meg így elsőre nem sok értelme van. Mindenesetre bye bye Juliet, hiányozni fogsz!

Hát akkor holnap már 6x1!!! Nagyon kíváncsi vagyok mit fognak kitalálni a sori végére. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Most viszont, kudar éles változást fogsz érezni a sorozat stílusában... Az ötödik évad időutazós, sci-fis témája után szokatlanul misztikussá válik.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom, még inkább misztikussá? :D

Igen, körülbelül olyannyira, mint amilyen az ötödik évadzárójában...

Spoiler:

...a Jacobos szál. Amikor kiderült John Locke-ról, hogy ő az a feketeruhás férfi, akkor már éreztem, hogy ez már valami nem evilági. :D
Amúgy jó az avatárod. Tony Tony Chopper!!! :D

Köszi. :( Most tartok ott, ahol Luffy és Sanji meg akarta őt enni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy spoiler jelet tegyünk már ki... vannak itt olyanok is, akik majd szeretnék spoilerek nélkül megnézni az egészet!

Nem árultam el semmi olyat, ami miatt spoilereznem kellene, de azért a kedvedért átszerkesztettem azt az üzenetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja persze. Ha te az első évadot néznéd épp, biztos nem lenne spoiler, hogy

 

Spoiler:

időutazás lesz... mi erre anno gondolni sem mertünk egészen a 3x08-ig... nem igaz, hogy ennyire nehéz odafigyelni arra, hogy ne rontsuk el mások szórakozását. Dzséjtnek nem azért adtam oda a LOST évadait, hogy a poénok felét már előre levágja, mert itt egyesek elszólják magukat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja persze. Ha te az első évadot néznéd épp, biztos nem lenne spoiler, hogy

 

Bár én is észrevettem, hogy spoilerezett, fölösleges ezért szólni, mivel mikor én elkezdtem nézni, már akkor is tudtam, hogy lesz benne az említett dolog, mert itt valakik leírták. Nem rontott az élményen...és amúgy is mindenki tudja, hogy vigyázzon a spoilerezéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.