Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az Alltime lista meg nálam hót ziher, hogy más sorozatokból állna össze. Én se az internetes időszaktól kezdtem sorikat nézni :D

CSak 2000től lehetett sorozatokat írni. Ezért nem volt az első 10ben a Friends és az SG1 sem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CSak 2000től lehetett sorozatokat írni. Ezért nem volt az első 10ben a Friends és az SG1 sem. :D
Tudom, ezért is írtam, hogy ez az első évtized ( 2000 után) listája. :D Szóval messze nem alltime, vagy legalábbis az én szótáramban nem :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lepne meg ha valamelyikük feláldozná majd magát a társaiért.
Én most abban sem vagyok biztos, hogy Spartacus fog elsőként nekirontani az őröknek. Crixus lesz szerintem a "befutó". Naevia jelenléte ki fogja ezt hozni belőle.

A fivérek szerintem még ne veszítsék el egymást, mert kellenek még ide ismerős arcok a folytatáshoz. Lehetnek majd alcsapatok vezérei pl.

Az a csóka ki lehet a második videóban akivel Batiatus beszél?

 

Ja és Crixus háta.....Nos feltűnően sebmentes :) Ezek szerint pár hét eltelt az előző rész után a történet szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Most először megnéztem felirat nélkül, mert nem bírtam ki és amit így is megértettem az :D

Részletesebben felirattal, mert amúgy nem jutok még szóhoz akkora nagy rész volt ez a 100 :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna ma már nem fogom tudni megnézni, de biztos rohadt ütős lett a bemutatók alapján.

 

Karrde Dzséjt ezt a promot akkor nézzétek meg, ha már láttátok a mostani Castle részt. Sokkal nagyobbat fog ütni a poén! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Felirattal is az államat kerestem. Cas pedig most igazán badass volt, nagyon bírom a srácot :D

Szemét Zakinak is vége, de az elején ő is húzós volt, meg amit Mihány is szegény vendéggel és a csapossal művelt...

Adamre nem számítottam, sőt ki is ment a fejemből, azt hittem az apjuk tér vissza (House-ba is és ebbe is pont a 100.ra tért vissza 1 régi karakter :) ) de ez tényleg húzós lett volna, ha ő lett volna Mihány B-terves Edgar öltönye

 

Sajnos a következő rész nem lesz ilyen nagy szabású, bár azt is várom, kíváncsi leszek rá, hogy hogy fognak kinézni a vendégszereplők :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde Dzséjt ezt a promot akkor nézzétek meg, ha már láttátok a mostani Castle részt. Sokkal nagyobbat fog ütni a poén! :)

Oké :D Csak még nincs felirat :)

 

A Castle egy nyomozós sorozat vígjáték beütéssel. Főhősünk Rick Castle bestseller regényíró, aki krimiket ír, és közben a rendőrséget zaklatja jelenlétével, persze a poénok mikor milyen mennyiségben jönnek és ütnek. Szerintem a második évad jobban sikerült az elsőnél, és már tuti, hogy lesz harmadik is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Castle egy nyomozós sorozat vígjáték beütéssel. Főhősünk Rick Castle bestseller regényíró, aki krimiket ír, és közben a rendőrséget zaklatja jelenlétével, persze a poénok mikor milyen mennyiségben jönnek és ütnek. Szerintem a második évad jobban sikerült az elsőnél, és már tuti, hogy lesz harmadik is.
Köszi. Nem hangzik rosszul. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Nem hangzik rosszul. :)

Hát nem a nyomozásokon van a lényeg, sokkal többet lehet rajta röhögni. Érdemes elkezdeni mert nagyon kis könnyed és kikapcsolós sorozat. Főleg ha bírtad a Fireflyban a kapitányt. Nagyon nagy arc Fillion, Backett nyomozó meg dögőőőőőős. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 5x18

 

Tényleg nem lett gyenge ez a mérföldkőnek számító 100. epizód. :)

Spoiler:

Örülök, hogy végre érezhetően javult a testvérek viszonya. Sam-ban pozitívan csalódtam, hogy a bátyja hitetlensége ellenére ő megbízik benne és jobban hisz, mint Cas, Bobby vagy akárki más. Szóval örülök, hogy újra kölcsönös a bizalom, illetve hogy Adammel is jobb viszonyba kerültek...bár szegény srác nagyon naiv volt.

Azért az elgondolkodtató, hogy az angyalok jóformán semmivel sem jobbak a démonoknál. Ők is ártatlanokat gyilkolnak (lásd: Mihály közeledése a bárnál), zsarolnak, pusztítanak és manipulálnak. Ezek után nem lehet azt mondani, hogy az angyalok a "JÓ"-k. Gondolom Isten sem véletlenül lépett le a Mennyből...(bár ez még rejtély)

Az egész rész alatt átéreztem Dean helyzetét, de végül rájöttem, hogy mégis Sam-éknek volt igazuk. A végén a hosszas Dean-Sam szemkontaktus, majd a kacsintás hatalmas volt. Zakariás halála is jó volt, ami pedig még jobb, hogy Dean nyírta ki.

Elképzelésem sincs, mi lesz így a vége, hogy egyik tesó sem fog önszántából igent mondani, de én valami olyasmire tippelek, hogy Adam lesz Mihály porhüvelye. Lucifernek már ott van Nick, úgyhogy mehet a fight. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb az, amikor Fillion megjelenik a kapitány ruhájában a jelmezbál miatt :)

Azért az Indiana Jones-os megjelenése sem volt semmi :)

Szerintem is jobb a második, mint az első, főleg, hogy jobban bevonták a sztoriba Ryant, Espositot és a főnököt. Plusz azért már a történetek is erősödnek, a múltkori cliffhanger azért nem volt semmi (és azért jelent valamit, hogy legutóbb megverte a CSI Miamit). Nekem jelenleg a kedvenc nyomozós sorozatom (na nem, mintha túlzásba vinném a nyomozós sorozatokat, mert nézem az NCIS-t, az NCIS: LA-t és a CSI: Miamit, na meg a Castle-t, szóval könnyen válogatok "legjobbat").

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most abban sem vagyok biztos, hogy Spartacus fog elsőként nekirontani az őröknek. Crixus lesz szerintem a "befutó". Naevia jelenléte ki fogja ezt hozni belőle.

A fivérek szerintem még ne veszítsék el egymást, mert kellenek még ide ismerős arcok a folytatáshoz. Lehetnek majd alcsapatok vezérei pl.

Az a csóka ki lehet a második videóban akivel Batiatus beszél?

 

Ja és Crixus háta.....Nos feltűnően sebmentes :) Ezek szerint pár hét eltelt az előző rész után a történet szerint.

 

Naeviát elvitték nem?Valami megbeszélés csak lehet, hisz eddig csak Sparta és a 2 német van benne.Ráadásul Crixus rühelli Spartát.Én még igy nem vártam vasárnapot mint most. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naeviát elvitték nem?Valami megbeszélés csak lehet, hisz eddig csak Sparta és a 2 német van benne.Ráadásul Crixus rühelli Spartát.Én még igy nem vártam vasárnapot mint most. :)
Naevia Ashur oldalán tér vissza Batiatus kinevezésére. Ennyit mutatnak az előzetesben.

 

Nálam már beparkolt a nyergesvontatós IFA ötven oxigénpalack-al a ház elé :) Szép nagy, ipari palackok ezek :D Szükség lesz rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naevia Ashur oldalán tér vissza Batiatus kinevezésére. Ennyit mutatnak az előzetesben.

 

Nálam már beparkolt a nyergesvontatós IFA ötven oxigénpalack-al a ház elé :) Szép nagy, ipari palackok ezek :) Szükség lesz rájuk.

 

 

Vasárnap este ha megszólal itt bármi míg nézem akkor kiírtom a lakótelepet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frindzsék eldönthetnék már hogy megállnak-e a főszál vezetésével vagy netán haladnak is valamerre. Wal vívódása úgy ahogy érdekes de nem hiszem hogy szeretném majd minden hátralevő részben visszatérő elemül látni. Valami esélyt azért látok a megoldásra. Amúgy elég frankó rész a mostani. Robotzsaru esete nem kicsit kavarta meg Liviéket.

 

FF-ék már simábban haladnak. Három nap és remélhetőleg kiderül hogy alakul a szereplők sorsa szóval most már nem lenne szabad nagyon leülepednie a sztorinak. Obi-Wan úgy tűnik most már sínen van de akad még egy csomó dolog aminek szintén egyenesbe kéne jönnie.

 

V

 

Izgalmasan alakul :) Viszont a stáb sajnos sokszor bakizik, főleg a vágások folyamán. Mintha olykor egy olcsó szappanoperát nézne az ember.

Ja jó kis rész. Kicsit ugyan ettől a Krájcsek vagy nem Krájcsek a csákó apja dologtól már fogom a fejem szóval tisztázhatnák már hogy mi van a gyerekkel. Csak nehogy az legyen hogy a skac a kiválasztott aki legyakja az idegeneket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A feszültséget márpedig valahogy le kell majd vezetni :)
Egy oszlop (fa)kardokkal való püfölése elég jó levezetés lehet. Ha nincsenek kardok akkor kettétört seprűnyél is szóba jöhet. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(és azért jelent valamit, hogy legutóbb megverte a CSI Miamit). Nekem jelenleg a kedvenc nyomozós sorozatom (na nem, mintha túlzásba vinném a nyomozós sorozatokat, mert nézem az NCIS-t, az NCIS: LA-t és a CSI: Miamit, na meg a Castle-t, szóval könnyen válogatok "legjobbat").

Hát az tényleg valami, úgy tudom, hogy elég népszerűek a CSI-sorozatok. Momentán egyiket sem nézem, sem más nyomozósat, ez az egy tökéletesen megteszi :) Jó a főszereplő felhozatal, mármint az az egy, amelyik nekem számít :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a mostani FF is.

Spoiler:

Valahogy muszáj lenne Demetrinek megúsznia, nagyon hiányozna, nekem eléggé a szívemhez nőtt a srác :) Csak történik valami, amiért mégsem hal meg :) Irtóra várom a következő részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a 100. SupNat!

Spoiler:

Egyetértek azzal amiket írtatok, bár én végig Cas és Sam oldalán álltam.

Viszont egy kérdés: Nem csak angyal ölheti meg az angyalt?

 

A köv rész bemutatója meg nagggyon állat!!! :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.