Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De azért te is megnézel egy szép nőt nem?Pl Natalie Portman is elérhetetlen, mégis tetszik neked.Miért ne lehetne megnézni egy szép nőt?
Ody? Ugyan. :D Nála már egy szép nő képének nézegetése egyenlő a szerelemmel. :)

Pedig lehet ám kulturáltan is csorgatni a nyálat. :D

Ej amikor még gyerekkoromban fater vitt a melóhelyre és a műhelycsarnoktól az öltözőig tele voltak a falak meztelen női képekkel :D És senki se volt szerelmes beléjük :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Leckie papa végre írtotta a japánokat.Na meg ők is az amcsikat.Ez mozgalmas volt, jó csatákkal, de még mindig meg sem közelití az Elit Aalkulat hangulatát.
Nálam marad holnapra a Losttal együtt. :) Merem is remélni, hogy beindult rendesen a Hős alakulat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Merem is remélni, hogy beindult rendesen a Hős alakulat. :D
Én úgy mondanám hogy igyekszik. Odáig már eljutott hogy ha dumálnak akkor ne lehessen majd' elaludni azokon a részeken és a csatározást is igyekeznek elvárható szintre hozni de asszem jobb is lehetne. Ha a hatodik rész stílusa kicsit csiszolódna akkor már ráfognám hogy okés. A hetedik rész is jó kis csatázósnak tűnik szóval esély van rá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ismét egy 24 színvonalú részt láthattunk aminek a jelmondata: I dont want revege...I want justice!! :D

Emlékszem a mondatra a promoból :) Sajnos még nem láttam, nem volt felirat :D Ha lesz, akkor a 18. rész után megnézem a promot is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST-ék jól belehúztak. Nagyon frankesz a heti rész. Hivatalosan is megerősítést nyert hogy

Spoiler:

füstike adta ki magát a doki faterjának a sori elején.

Az SW-s poén nagyot ütött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hős alakulat

 

 

Hm, nem volt rossz, de valahogy nem is tudott végig lekötni. A csatajelenetekből is hiányoltam a japán oldal tartalmasabb bemutatását. Valahogy az összhang hiányzik ebből a sorozatból karakterek, jellemváltozások, csaták súlya között. Ez így sajnos édeskevés ahhoz, hogy egy nagyfilm háborús történetével vetekedjen. Pedig egy ilyen sorozatban több potenciál van mint egy nagyfilmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi de nem vagyok nagy fan. :D

 

Azért ez nem rossz. LOST írói szoba:

 

http://www.sorozatjunkie.hu:88/wp-content/...%C3%B3szoba.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST. Én még ilyen sorozatot nem láttam. Lement több mint 100 rész, és 80%-ban a sötétben tapogatózunk. Abrams egy zseni!

Ezt csak megerősíteni tudom, hozzátéve, hogy már unalmas. :) A Twin Peaks se volt semmi annak idején, de annak tudatában nálam a Lost már bőrlenyúzás. Megnéztem nemrég épp a harmadik részt az utolsó évadból és még ennyi idő után is csak bonyolítanak rajta. :D Abrams nálam a Fringe-el lépett be a zseni kategóriába. Na ott nem hagyja, hogy a végtelenségig ne kapjunk válaszokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vé-ék a héten csak próbálkoznak haladni de az is több a semminél. Nem rossz de volt már jobb is. A főgyikőnagysága kavar mint állat a janiknak meg vagy tetszik vagy nem.

 

Felirat van már Rog?
Angol felirattal szoktam sorikat nézni. Az nekem bőven elég. Magyarral csak akkor nézem őket ha elhalasztom valamelyik egy-egy részét és mire sort kerítek rá már úgyis van magyar. Azzal valamivel simábban megy.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST. Én még ilyen sorozatot nem láttam. Lement több mint 100 rész, és 80%-ban a sötétben tapogatózunk. Abrams egy zseni!
Inkább Damon Lindelof és Carlton Cuse, Abrams megcsinálta a Pilotot és besegítkezett később egy rész forgatókönyvébe, a két produceré az érdem.

Fringe a második évadja valóban unalmas kissé, nagyon nem tudja fenntartani a figyelmet.

 

És a Lostban most két hét szünet.. Pedig milyen jó résznek ígérkezik a következő:

"I could kill you. And I could kill every single one of your friends. There's nothing you could do to stop me."

Remélem nagy LOCKE SMASH lesz itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost:

Spoiler:

Rohadt jó rész volt, de még mindig csak felvezetés a végére, amire már komolyan semmit se tudok elképzelni. Hol is kezdjem. Desmond, remélem...vagyis szerintem nem halt meg. Kíváncsi vagyok végülis kijutott e a kútból, és ha igen, akkor mit ajánlott Sayidnak. Sawyer és hogy nagyon kemény lett annyira most nem jött be. Általában bírom ha valaki határozott, ám most Jack mellé állok, de nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Részről részre biztosabb, hogy Jack a kiválasztott. Jobb az hogyha ő most Locke-kal van.

De visszatérve Sayidra és Claire-re. Most akkor ők úgy fertőzöttek gondolom ahogy Russo társai voltak. Vajon ez csak annyit jelent, hogy eluralkodik bennük a sötétség? Mert pl Sayid simán odatalált ahova vitte MIB Dest, és neki fogalma sem lehetett arról hova viszi, legalábbis nem mutatták. Azért Claire-re figyelnék, bármennyire is jónak látszik most. És most hogy rátámadtak Locke-ra, azt hiszem eléggé be fog dühödni. Végre itt a lehetőség hogy eltűzhessen, és Widmore az útjában áll. Jajj szegények.

 

KÉRDÉS!!! Az sem derült még ki, hogy mitől haltak meg a csecsemők a szigeten ugye? Mert a Dharma és az O-815 időszakban kell lennie a válasznak. ÉS ne feledkezzük meg arról se, hogy még ott vannak Benék!!! :D SZóval Benék, Des és Jacknak csak lesz esélye kiiktatni MIBet!

 

Ja és még mindig nem volt a kenus lövöldözős rész.

 

Kíváncsi vagyok lesznek e még elvarratlan szálak a végén.

 

Nagyon kemény a köv rész bemutatója, köszi a linket Obi.Csak az a baj hogy 2 hetet kell rá tényleg várni... :) addig meg lehet párszor nézni ezt a rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST. Én még ilyen sorozatot nem láttam. Lement több mint 100 rész, és 80%-ban a sötétben tapogatózunk. Abrams egy zseni!

 

Nem mondod?Még a 6. évadban is van rejtély?Most tartok a 6. résznél de már baromira érdekelnek a megoldások.Nagyon jól vannak felépítve a rejtélyek.Imádom az ilyen titokzatos történeteket.A szereplők is szimpik.Egy kolléga mondta, hogy egy ideig nézte de még egy csomó rész után is a szigeten játszódik.Mikor meg megláttam Abrams nevét a stáblistán már tudtam hogy jó lesz ez.Amire nagyon kiváncsi vagyok, a 16 éve adó jeladó titka.A sziget titkáról már van ötletem, de nem biztos ,hogy jó.Az is tetszik, hogy újabb rejtélyekkel övezik a sorozatot.Egy szó mint száz nem bántam meg, hogy elkezdtem nézni.Sőt.Na megyek is folytatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod?Még a 6. évadban is van rejtély?Most tartok a 6. résznél de már baromira érdekelnek a megoldások.Nagyon jól vannak felépítve a rejtélyek.Imádom az ilyen titokzatos történeteket.A szereplők is szimpik.Egy kolléga mondta, hogy egy ideig nézte de még egy csomó rész után is a szigeten játszódik.Mikor meg megláttam Abrams nevét a stáblistán már tudtam hogy jó lesz ez.Amire nagyon kiváncsi vagyok, a 16 éve adó jeladó titka.A sziget titkáról már van ötletem, de nem biztos ,hogy jó.Az is tetszik, hogy újabb rejtélyekkel övezik a sorozatot.Egy szó mint száz nem bántam meg, hogy elkezdtem nézni.Sőt.Na megyek is folytatom.
HA szereted a titkokat, akkor még jobban imádni fogod később. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most utálom Sawyert de biztos nem olyan gazember mint ahogy be van mutatva.Minden olyan filmet vagy sorozatot imádok, amiben titok van.Próbálok mindig rájönni mi lehet az a szörnyű titok a múltban ami miatt itt tartunk.

Tulajdonképpen az sw-ben is ez fogott meg annak idején.Mi volt az a szörnyű dolog a múltban ami miatt Vader olyan lett amilyen, hogyan lett a Köztársaságból Birodalom?Amikor meg megtudom a titkot az maga a katarzis.

Úgy érzem a Lost is valami titkot rejt.Nagyon tetszik, mert lehet rajta filózni, gondolkodni.A szereplők múltjának bemutatása is megmagyaráz bizonyos döntéseket.Merthogy ez nem egy egyszerű repülőgépszerencsétlenség volt az holtbiztos.Valaki nagyon nem akarja, hogy rájuk találjanak.Várom a hétvégét és mindkét nap nézni fogom a részeket.

Pedig anyám mondta a kezdetekor hogy milyen jó sorozat.De én nem hittem el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.