Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Supernatural 6. évada nem az 5. folytatása lesz, mert abban javarészt lezáródik az egész sztori. Kripke úgy fejezte ki, hogy ha az 1-5. évad az első fejezet, akkor a 6-al kezdődik el a második.

Bár én személy szerint nem tudom, hova tudják még vinni a történetet, de állítólag 1. évad szerű felépítése lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Supernatural 6. évada nem az 5. folytatása lesz, mert abban javarészt lezáródik az egész sztori. Kripke úgy fejezte ki, hogy ha az 1-5. évad az első fejezet, akkor a 6-al kezdődik el a második.

Bár én személy szerint nem tudom, hova tudják még vinni a történetet, de állítólag 1. évad szerű felépítése lesz...

A 6. évad monster week lesz, szóval szinte ugyan olyan mint az első évad. Ami már nagyon hiányzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Nem volt rossz rész, sajnos koránt sem olyan vicces, mint az előző, de legalább vicces. :love: Sarah Wayne Callies nagyon ügyesen alakított, ritka az ilyen, hogy a beteg magánélete érdekesebb, mint maga a betegsége. Utoljára ilyen azzal a rendőrsráccal volt, aki beépült a maffiába. Taub párkapcsolata meglehetősen érdekesen alakul... Nem tudom miért, én még most sem tudom annyira utálni Taubot, pedig tényleg egy undorító féregként viselkedik. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira én nem estem hanyatt tőle, de jó volt látni, hogy egy Csillagkapu sorozatban merik használni a csillagkapukat. :roll: Az a TyranoCloverfield aranyos volt :D

Igen, több kéne belőle. :P

Amúgy nyílván én sem estem le a székről, de jobb volt a nagy átlagnál szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa tanulj meg angolul vagy nem tudom, de nézd meg az OPt mert olyan részek vannak, hogy leesek a székről folyamatosan. :)

Most épp szünetet tartok, mert a feliratra várok. :D Amúgy tanulok angolul, egész jól megy, csak nem szeretnék félreérteni dolgokat, vagy elsiklani valami felett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyeljétek azért ti is a Comic verzió második részének feliratát. :D Mczolly igaz, már hétvégére ígérte, de biztos közbejött valami :D

 

Másrészről iszonyú nagy az űr a Spartacus után :) Mondhatnám azt is, hogy szívinfarktust akarok kapni az izgalmaktól :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.